انتقاد تهيه‌کننده راديو ورزش از عملکرد رسانه‌ملی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

انتقاد تهيه‌کننده راديو ورزش از عملکرد رسانه‌ملی

پست توسط DJ.HAMED »

سردبير و تهيه‌كننده‌ «شنيدني‌هاي ورزشي» گفت: برنامه‌هاي رسانه‌ ملي بايد به سمت پاسخگويي به نيازهاي مخاطبان گام بردارند، در صورتي كه برخي از آن‌ها براي پركردن آنتن و دسته‌اي ديگر به منظور درآمد‌زايي ساخته و پخش مي‌شوند.

عباس حيدري در گفت‌وگو با ايسنا، افزود: برخي برنامه‌ها به علت حمايت مالي شدن از سوي برخي شركت‌ها درجهت تحقق اهداف آنها گام بر مي‌دارند در صورتي كه آثار تلويزيوني و راديويي بايد علاوه بر پرداخت به مشكلات ونيازهاي روز مردم، به مخاطبان آموزش‌هايي را ارايه دهند.

وي در ادامه درباره‌ «شنيدني‌هاي ورزشي» راديو گفت: مسووليت ساخت اين برنامه را يك سال است كه بر عهده دارم اين اثر موارد جذاب ورزشي را ريشه يابي مي‌كند و به تاريخچه و تحولات بنيانهاي ورزشي و شركتهاي درگير با ورزش مي‌پردازد.

اين سردبير به ذكر مثالي پرداخت و اظهار كرد: در اين برنامه تاريخچه و علل اين كه يك شركت توليد كننده‌ لازم لوازم الكترونيك ژاپني در كنار عرضه‌ محصولات خود، يكي از بهترين توپهاي فوتبال جهان را نيز توليد مي‌كند و از اين راه نيز درآمد قابل توجهي به دست مي‌آورد،بيان مي‌شود.

اين تهيه‌كننده اضافه كرد: نام برخي از تيم‌هاي باشگاهي كشور ما از مظاهر طبيعت و حيوانات الهام گرفته شده است كه در «شنيدني‌هاي ورزشي» اين گونه نامگذاري‌هاي ريشه‌يابي و علل آن موشكافي مي‌شود.

حيدري درباره‌ منابع اطلاعاتي اين برنامه در پايان اظهار كرد: اطلاعات خود را از بيشتر اينترنت و مجلات و به ندرت روزنامه‌ها به دست مي‌آوريم.

«شنيدني‌هاي ورزشي» دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۴:۳۰ از راديو ورزش پخش شده و در برنامه‌ «پنجره‌اي رو به شب» همان روز تكرار مي‌شود.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”