توصيه ايمنی محمد نصرتی به علی کريمی!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

توصيه ايمنی محمد نصرتی به علی کريمی!

پست توسط DJ.HAMED »

مدافع تيم ملي ايران درباره شرايط همبازي خود در بوندس ليگا گفت: بهتر است كه كريمي تيم بايرن مونيخ را ترك نكند.

به گزارش فارس و به نقل از سايت گل، اين روزها اخبار زيادي مبني بر احتمال جدايي علي كريمي از تيم فوتبال بايرن مونيخ منتشر مي شود و به نظر مي رسد كه هافبك ملي پوش ايراني در آينده نزديك اليانس آرنا را ترك كند.

محمد نصرتي خطاب به همبازي اش در تيم ملي ايران گفت: ترك بايرن مونيخ نمي تواند راهكار مناسبي براي كريمي باشد بنابراين بهتر است تا پايان زمان قراردادش براي بايرن بازي كند.

مدافع تيم ملي ايران افزود: كريمي بازيكن بزرگي است و مي تواند با عملكرد مطلوب نظر مساعد مسئولان تيم آلماني را جلب كرده و همچنان در بوندس ليگا بازي كند.

نصرتي راجع به مسابقات جام ملت هاي 2007 آسيا گفت: ايران همواره از مدعيان اصلي قهرماني در جام ملت ها بوده و در دوره گذشته به دليل قضاوت ناعادلانه داوران به مقام سوم رسيد؛ اما در اين دوره مي توانيم جام قهرماني را به دست آوريم.

مدافع تيم فوتبال پاس تاكيد كرد: ايران بازيكنان توانا و با تجربه اي را در اختيار دارد و با شروع مسابقات با آمادگي مطلوب برابر حريفان آسيايي حاضر خواهيم شد.

نصرتي در آخرين ديدار تداركاتي تيم ملي ايران برابر اشتوتگارت كه در چارچوب مسابقات چهارجانبه امارات برگزار شد، به عنوان كاپيتان تيم ملي ايران وارد زمين شد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”