رهنما:قدر قهرمانان را بدانيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

رهنما:قدر قهرمانان را بدانيم

پست توسط DJ.HAMED »

گروه رزمي ـ متاسفانه برخي از مسوولان ورزشي استان گيلان قدر قهرمانان خود را نمي دانند.

مسعود رهنما از مربيان تيم ملي کاراته کشورمان طي گفت و گويي ضمن اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: مگر در طول يکسال يک ورزشکار چند مدال ارزشمند طلا در عرصه هايي چون جهاني و آسيايي بايد از آن خود کند تا بتواند توجه مسوولان و دست اندرکاران ورزشي را به خود جلب کند.
وي در ادامه تصريح کرد: نمونه بارز اين مساله جاسم ويشگاهي است، اين کاراته کاي گيلاني در طول سال جاري در جريان مسابقات جهاني فنلاند و همچنين پيکارهاي آسيايي دوحه موفق به کسب مدال طلا شد اما متاسفانه به هيچ يک از حق و حقوق مسلمي که يک قهرمان ملي و استاني مستحق آن بود دست نيافت.
رهنما خاطرنشان کرد: براي جذب و حفظ اين قهرمانان بايد مسوولان هر چه در توان دارند، به منصه ظهور برسانند، چرا که اين گروه با گذشتن از تمام خواسته ها و با داشتن مشغله هاي شخصي و زندگي موفق به کسب چنين موفقيت هايي شدند و واقعا توجهات بيشتري را مي طلبند.
مربي تيم ملي کاراته در پايان صحبت هاي خود افزود: در اين خصوص هيات کاراته استان گيلان هر چه در توان داشت به انجام رساند، اما متاسفانه تربيت بدني اين استان هنوز هم به وعده هايي که پيش از اعزام به هر دو مسابقه (جهاني و آسيايي) عمل نکرده اند، اميدوارم هر چه زودتر، پيش از آنکه رقابت هاي ديگري در پيش روي تيم ملي قرار گيرد، مسوولان به قول هاي داده شده عمل نمايند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”