اخبار مرتبط با باشگاه پيروزی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس و ابومسلم بدون تماشاگر برگزار مي‌شود
كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال تاكيد كردكه ديدار پرسپوليس - ابومسلم از هفته‌ شانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش ايسنا، كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال به دليل تخلفات هواداران پرسپوليس و فحاشي آنان در ديدار اين تيم با راه‌آهن تهران، پرسپوليس را به انجام يك بازي بدون تماشاگر محكوم كرده است.

عبدالرحمان شاه‌حسيني در اين‌باره گفت: اين راي قطعي است و ديدار روز پنج‌شنبه‌ي هفته‌ي جاري پرسپوليس - ابومسلم بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

وي افزود: راي صادره با توجه به تخلفات آشكار هواداران پرسپوليس در بازي با راه‌آهن صادر شده است و با عنايت به سابقه‌ي قبلي پرسپوليس اين راي قابل اجرا است.

شاه‌حسيني تاكيدكرد: بايد ديدار پرسپوليس - ابومسلم بدون حضور تماشاگر در استاديوم آزادي برگزار شود.

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مالکی: پرسپوليس هفته‌ آينده، نتايج بهتري می‌گيرد
عضو هيات مديره‌ي باشگاه پرسپوليس گفت: با اين کادر فني و مديريت، احساس مي‌کنم شاهد نتايج خوبي در هفته‌هاي آينده ليگ براي پرسپوليس باشيم.

فداحسين مالکي درگفت‌وگو با ايسنا، افزود: رقابت‌ها در ليگ برتر فوتبال کشور خيلي فشرده شده و نتايج قابل پيش بيني نيست اما، به نظر مي رسد، براي تيم پرسپوليس تا انتهاي فصل و در جهت رسيدن به صدر جدول اتفاقاتي خواهد افتاد.

وي تاكيد كرد: وضعيت پرسپوليس رو به بهبودي است.

مالکي در خصوص مشکلات مالي پرسپوليس گفت: طبق اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا، پرسپوليس يکي از تيم‌هاي پرطرفدار آسياست و ما تلاش مي‌کنيم، مشکلات اين باشگاه و باشگاه‌هاي بزرگ را از طريق تزريق اعتبار حل كنيم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

امامي‌فر در انتظار كميته انضباطي
بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران در انتظار تشكيل جلسه كميته انضباطي به سر مي‌برد.

به گزارش فارس، چندي پيش عليرضا امامي فر براي دومين بار به دليل عدم دريافت مطالبات خود از پرسپوليس شكايت كرد؛ اما هنوز براي شكايت دوم جلسه اي تشكيل نشده است.

رئيس كميته انضباطي اعلام كرده بود امامي فر براي دومين شكايت بايد مبلغ 100 هزار تومان به حساب فدراسيون واريز كند؛ اما پس از واريز مبلغ و ارسال نامه شكايت، هنوز خبري از تشكيل جلسه نشده است.

شكايت هاي رسيده به كميته انضباطي به سازمان ليگ ارجاع مي شود تا از محل درآمدهاي باشگاه، مطالبات بازيكنان پرداخت شود. اين در حاليست كه اين باشگاه در سازمان ليگ اعتبار مالي ندارد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دنيزلي 3 برابر بودجه ملوان پول گرفته
سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: دنيزلي 3 برابر بودجه ملوان پول گرفته،‌اما چه كاري براي فوتبال ايران كرده است؟

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با فارس، درباره حضور وينگو بگوويچ به عنوان سرمربي تيم اميد اظهار داشت: اين مربي هر جا رفته شكست خورده و تنها كارنامه موفقش در فولاد بوده است. ما هم به همين كارنامه استناد مي‌كنيم و اميدواريم موفق شود.

وي ادامه داد: خودم با حضور مربيان خارجي موافق نيستم. بهتر است در اين باره حرف نزنم. از هر 50 مربي خارجي كه به ايران آمده، يك نفر هم پيدا نمي‌كنيد كه منشاء خير بوده باشد.

احمدزاده با اشاره به هزينه‌هاي هفتگي كه براي حضور اين مربيان در ايران مي‌شود، تاكيد كرد: مثلا همه از تاثيرگذاري دنيزلي مي‌گويند؛ در حاليكه كاري براي فوتبال ايران انجام نداده است. اين همه امكانات در اختيارش گذاشته‌اند و پرسپوليس هم 30 ميليون هواداران دارد؛ حالا كجاي جدول است؟ اين مربي سه برابر بودجه ملوان پول گرفته است.

او افزود: حتما پشت حضور بگوويچ در تيم اميد، تفكراتي بوده كه مثبت است.

احمدزاده درباره انتخاب نفرات تيم اميد هم گفت: نمي‌دانم ملاك انتخاب نفرات چيست. بازيكن تيم ما را (محمد حيدري) در يك ساعت موشكافانه بررسي كرده‌اند و بعد هم خطش زده‌اند. اين شيوه هم در نوع خودش جالب است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

صدور ۶۰۰۰ كارت برای هواداران پرسپوليس
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به زودي كارت بيش از 6 هواداري كه در سال1382 به حساب باشگاه پرسپوليس پول واريز كرده بودند، صادر خواهد شد.

به گزارش ايسنا، محمدحسن انصاري‌فرد با بيان اين مطلب اظهار كرد: طي ماه‌هاي گذشته تحقيقات، مطالعات، رايزني‌ها و اقدامات گسترده‌اي درباره‌ جذب و ارايه خدمات به هواداران و مشاركت آنها در شكوفايي باشگاه انجام شده و خوشبختانه اين پروژه‌ي عظيم و ملي به مراحل بسيار خوبي رسيده است كه جزييات آن روز چهارشنبه در نشست خبري تشريح خواهد شد. جا دارد از همكاري بانك سامان، شركت پست و چند بنگاه اقتصادي كه حاضر به ارايه خدمات نوين و ويژه‌اي براي هواداران باشگاه پرسپوليس شده‌اند، تشكر و قدرداني كنم.

انصاري فرد گفت: در اين مقطع مي توانم اين مژده را به هواداران بدهم كه هدف ما صرفا صدور كارت هواداري نيست، بلكه با اقداماتي كه انجام داده‌ايم خدمات ويژه‌اي به دارندگان كارت اعتباري- هواداري پرسپوليس ارايه خواهد شد و اين خود مي‌تواند زمينه‌ساز برقراري ارتباط مستمر با هواداران و مشاركت آنها در شكوفايي باشگاه پرسپوليس را نيز باشد.

انصاري‌فرد تصريح كرد: جزييات اين طرح گسترده در نشست خبري اعلام خواهد شد؛ اما لازم است در اين مقطع اعلام كنم طي روزهاي آتي از سوي باشگاه پرسپوليس با بيش از 6 هزار هواداري كه در سال 1382 با واريز مبلغ 3 هزار تومان خواهان دريافت كارت هواداري شده بودند، تماس گرفته مي‌شود تا در صورت عدم تغيير آدرس، كارت اعتباري- هواداري براي آنها ارسال شود. ما اين برنامه را به منظور رعايت حق و حقوق هواداران و همچنين اعتمادسازي براي جلب مشاركت گسترده هواداران حتما انجام خواهيم داد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان گفت: به هر حال باشگاه پرسپوليس در سال 82 با دريافت بيش از 20 ميليون تومان متعهد شده بود براي متقاضيان كارت هواداري صادر كند كه اين موضوع به دلايل متعدد در سال‌هاي اخير به مرحله‌ي اجرا درنيامده؛ ولي ما سعي داريم عليرغم مشكلات مالي و بدهي هاي قبلي، قبل از شروع طرح جديد تعهدات باشگاه در قبال هواداراني كه سالهاي گذشته مبالغي به حساب باشگاه واريز كرده بودند را انجام دهيم و اين امر را نوعي وظيفه‌ باشگاه پرسپوليس مي‌دانيم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

استيلي: نمي‌خواهم جدايي‌ام حاشيه‌ساز شود
حميدرضا استيلي گفت: من پرسپوليس را با تمام وجود دوست دارم و نمي‌خواهم حالا كه از تيم جدا شده‌ام با مصاحبه‌ها و اظهارنظرهاي خود براي تيم حاشيه درست كنم؛ به همين دليل تصميم گرفته‌ام فعلا درباره علل جدايي‌ام از پرسپوليس مصاحبه نكنم.

به گزارش ايسنا، حميدرضا استيلي با بيان اين مطلب اظهار كرد: من از آن دسته آدم‌هايي نيستم كه وقتي از پرسپوليس مي‌روند دوست ندارند تيم نتيجه بگيرد. من پرسپوليس را با تمام وجودم دوست دارم و هرگز راضي نمي‌شوم كه اين تيم در غياب من ناموفق باشد. براي من سربلندي پرسپوليس و خوشحالي هواداران مهم‌تر از حضور يا عدم حضور خودم در تيم است. به همين دليل تصميم گرفته‌ام كمتر مصاحبه كنم تا براي تيم حاشيه‌اي ايجاد نشود.

وي افزود: من اميدوارم پرسپوليس با بازگشت مصدومان بتواند با تركيب كامل‌تري به ميدان رفته و در نيم فصل دوم نتايج بهتري بگيرد. من نيز سعي مي‌كنم درباره اختلافاتي كه با آقاي دنيزلي داشتم, اظهارنظر نكنم تا آرامش تيم از بين نرود.

استيلي گفت: به هر حال قسمت اين بود كه من در پايان نيم فصل از پرسپوليس بروم . حالا هم سعي مي‌كنم از فرصت به وجود آمده براي افزايش سطح دانش مربيگري‌ام استفاده كنم. به همين علت رايزني‌هايي انجام داده‌ام تا بتوانم در يك دوره مربيگري سطح بالا در آلمان يا انگليس شركت كنم.

استيلي درباره‌ احتمال حضورش در كادر فني تيم دونايسكاچك گفت: خشايار محسني مدير برنامه‌هاي آري هان با من تماس گرفت و پيشنهادي داد؛ اما چيزي قطعي نشده و نمي توان در اين باره اظهارنظري كرد.

وي در پايان گفت: مي‌خواهم ابتدا به كلاس‌هاي مربيگري بروم و اگر پيشنهادي از باشگاه‌هاي ايراني داشتم آن را بررسي كرده و سعي مي كنم براي فعاليت مجدد در عرصه‌ مربي‌گري گزينه‌ خوبي را انتخاب كنم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نشست صميمانه عصر امروز
علي پروين و مصطفي دنيزلي، عصر امروز (۲۵ دي ماه) در يك نشست صميمانه ضمن ملاقات با همديگر درباره مسائل مختلف تيم فوتبال پرسپوليس به گفت‌وگو پرداختند.

باشگاه پرسپوليس اعلام كرد: در اين نشست كه صبح امروز هماهنگ و عصر امروز در دفتر مدير برنامه هاي دنيزلي (شهراد ناظمي) برگزار شد، علي پروين و مصطفي دنيزلي در نشستي يك ساعته ضمن ملاقات با يكديگر درباره مسایل تيم فوتبال پرسپوليس در نيم فصل اول و وضعيت فعلي تيم به گفت‌وگو پرداختند. بخشي از اين نشست يك ساعته نيز اختصاص به پرسپوليس نداشت و طرفين درباره‌ فوتبال ايران و تركيه و ساير مسایل خصوصي با يكديگر به گفت‌وگو پرداختند.

در اين نشست علي پروين، ضمن ابراز رضايت از نتايج تيم فوتبال پرسپوليس در فصل جاري به مصطفي دنيزلي گفت: بازي‌هايي كه پرسپوليس در آغاز فصل جاري به نمايش گذاشت من را به ياد بازي‌هاي ديدني و تماشاگرپسند پرسپوليس در دهه ۶۰ انداخت. به همين دليل هم بيش از ۷۰ هزار تماشاگر براي ديدن بازي‌هاي تيم پرسپوليس به ورزشگاه آزادي آمدند. البته من مي‌دانم كه چرا تيم پرسپوليس نتوانست در ادامه رقابت‌ها نتايج خوب آغاز فصل را تكرار كند و به مساوي كردن مقابل حريفان قناعت كرد.

پروين مصدوميت و محروميت تعدادي از بازيكنان در اواسط فصل را اصلي‌ترين دليل عدم ارائه بازي‌هاي زيباي آغاز فصل دانست و گفت: مي‌دانم كه با چه مشكلي مواجه شديد. در همين چند بازي آخر به خاطر نبود مدافع از نه هافبك در تركيب اصلي استفاده كرده‌ايد كه اين موضوع بدون شك در نتايج و نوع بازي تيم هم تأثير گذاشته است. اما من اميدوارم كه شما در آغاز نيم فصل دوم بتوانيد مثل هفته هاي نخست فصل جاري با تركيبي كامل تيم را به ميدان بفرستيد.

پروين هم‌چنين مشكلات مالي را نيز از بزرگترين مشكلات مربيان پرسپوليس در سال‌هاي جاري دانست و به دنيزلي گفت: من مي‌دانم كه اين مسائل در كار شما تأثير مي‌گذارد ولي از اين كه براي پرسپوليس زحمت مي‌كشيد و علي رغم محروميت و مصدوميت چندين بازيكن اصلي و از دست رفتن موقعيت‌هاي مسلم گلزني، نتايج خوبي گرفته‌ايد خوشحالم، به طوركلي من از منش و رفتار شما خوشم مي‌آيد و اين مشدي گري را در كمتر مربيان خارجي ديده‌ام.

دنيزلي نيز ضمن تشكر از علي پروين گفت: از اين كه تيم محبوب خود را اين همه دوست داريد و درباره آن منصفانه وآگاهانه قضاوت مي‌کنيد خوشحالم. بالاخره من مي‌دانم که شما زحمات زيادي براي پرسپوليس کشيده‌ايد و هيچ وقت از اين تيم دورنيستيد. من هم اميدوارم که پرسپوليس درنيم فصل دوم نتايج بهتري بگيرد تا رضايت كامل هواداران و همه اعضاي خانواده بزرگ پرسپوليس جلب شود.

يکي از موارد مورد بحث دراين جلسه حضور محمد پروين در تيم پرسپوليس بود. دراين راستا علي پروين به دينزلي گفت: اگر ارتباط کمي با شما دارم صرفاًَ به اين خاطراست که نمي‌خواهم خداي ناکرده ديگران فکرکنند که دنيزلي به خاطرعلي پروين از محمد استفاده مي‌کند. او پسرمن است و به طور طبيعي خيلي‌ها اين موضوع را با حساسيت تعقيب مي‌کنند.

دنيزلي هم درپاسخ گفت: اگر ما صد بار ديگر هم همديگر را ببينيم مطمئناً هيچ تاثيري در بازي کردن و يا بازي نکردن محمد پروين ندارد. اگر هم در چند بازي گذشته از او استفاده كرده‌ايم صرفاً به خاطر توانايي هاي خودش بوده نه به علت اين که پسر علي پروين است.

دنيزلي گفت: محمد فوتباليست جوان و با آينده اي است و در هفته هاي اخير انگيزه هاي زيادي براي پيشرفت پيدا کرده است. به هر حال او براي بهتر شدن بايد کار کند و بيشتر تن به تمرين بدهد و قطعاً اگر بازي کرده به خاطر خودش بوده. اتفاقاً او در دقايقي که به ميدان رفت خوب کار کرده و توانسته تا حدودي خواسته هاي من را برآورده نمايد.

در اين نشست علي پروين درباره علل جدايي استيلي از پرسپوليس هم از دنيزلي پرس و جو کرد که سرمربي پرسپوليس دراين باره گفت: به هرحال امکان همکاري مجدد وجود نداشت، اما من براي او آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم که درعرصه مربيگري روزهاي خوبي را پيش رو داشته باشد.

در پايان اين نشست صميمانه علي پروين ضمن آرزوي موفقيت براي دنيزلي و تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من دوست دارم شما موفق باشيد چون مي دانم که موفقيت دنيزلي يعني موفقيت پرسپوليس.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

طلبکاران باشگاه پرسپوليس بشتابيد!
مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران صبح امروز در جريان كنفرانس مطبوعاتي‌اش با مسوولان بانك سامان و شركت پست ايران از پرداخت بدهي‌هاي جزيي اين باشگاه تا دو روز آينده خبر داد.

به گزارش ايسنا، محمدحسن انصاري‌فرد با بيان اين كه قصد داريم بدهي‌هاي داخلي پرسپوليس را به طور كامل پرداخت كنيم، اظهار كرد: از طريق اسپانسرهايي كه با باشگاه همكاري مي‌كنند، طي دو روز آينده مبلغي بالغ بر 500 ميليون تومان را بين خرده‌طلبكاران پرسپوليس توزيع خواهيم كرد.

وي افزود: اين مبلغ به طور كامل بدهي‌هاي پرسپوليس را در بين شاكيان پراكنده‌ موجود از بين خواهد برد و باشگاه پرسپوليس بدون هيچ گونه بدهي برنامه‌هاي اقتصادي آينده‌ي خود را پيگيري خواهد كرد.

انصاري فرد با اين توجيه كه جريان كنفرانس خبري امروز تحت تاثير مسايل جاري پرسپوليس قرار نگيرد از پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد شرايط فني و مديريتي باشگاه خودداري كرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس به خبرنگاران قول داد كه در سه‌شنبه‌ هفته‌ آينده با برگزاري كنفرانس مطبوعاتي به سوالات خبرنگاران در مورد مسايل جاري پرسپوليس پاسخ دهد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس امروز به مصاف العين امارات مي رود
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، تيم فوتبال پرسپوليس که قرار بود عصر روز پنج شنبه براي انجام يک بازي تدارکاتي به مصاف تيم الوصل امارات برود بدليل تغيير برنامه سفر، عصر روز جمعه در ورزشگاه اختصاصي العين به مصاف اين تيم مطرح اماراتي مي‌رود.
بر اساس اين گزارش، بازي پرسپوليس و الوصل به دليل تأخير در صدور ويزا و عدم موافقت باشگاه اماراتي با برگزاري بازي دوستانه در روز جمعه منتفي شد.
در اين راستا مديرعامل باشگاه پرسپوليس با رايزني هاي فراوان مشکل صدور ويزاي اعضاي تيم را برطرف کرد و بازيکنان پرسپوليس ظهر پنجشنبه راهي امارات شدند.
از سويي ديگر به دنبال لغو بازي پرسپوليس- الوصل و توافق بعمل آمده بين دو باشگاه پرسپوليس و العين ، مقرر شد اين دو تيم عصر روز جمعه براي برگزاري يک بازي تدارکاتي به مصاف هم بروند. اين بازي رأس ساعت 17:30 در ورزشگاه اختصاصي العين برگزار مي شود.
به همين منظور اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 13 امروز دبي را به مقصد شهر العين ترک مي کنند تا ساعاتي قبل از شروع بازي به ورزشگاه العين برسند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس امروز به مصاف العين امارات مي رود
تيم فوتبال پرسپوليس عصر امروز (جمعه 29 دي) در يک بازي تدارکاتي به مصاف العين امارات مي رود.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، تيم فوتبال پرسپوليس که قرار بود عصر روز پنج شنبه براي انجام يک بازي تدارکاتي به مصاف تيم الوصل امارات برود بدليل تغيير برنامه سفر، عصر روز جمعه در ورزشگاه اختصاصي العين به مصاف اين تيم مطرح اماراتي مي‌رود.
بر اساس اين گزارش، بازي پرسپوليس و الوصل به دليل تأخير در صدور ويزا و عدم موافقت باشگاه اماراتي با برگزاري بازي دوستانه در روز جمعه منتفي شد.
در اين راستا مديرعامل باشگاه پرسپوليس با رايزني هاي فراوان مشکل صدور ويزاي اعضاي تيم را برطرف کرد و بازيکنان پرسپوليس ظهر پنجشنبه راهي امارات شدند.
از سويي ديگر به دنبال لغو بازي پرسپوليس- الوصل و توافق بعمل آمده بين دو باشگاه پرسپوليس و العين ، مقرر شد اين دو تيم عصر روز جمعه براي برگزاري يک بازي تدارکاتي به مصاف هم بروند. اين بازي رأس ساعت 17:30 در ورزشگاه اختصاصي العين برگزار مي شود.
به همين منظور اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 13 امروز دبي را به مقصد شهر العين ترک مي کنند تا ساعاتي قبل از شروع بازي به ورزشگاه العين برسند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس ميزبان مقاومت بسيج فارس خواهد بود
پرسپوليس در ديدار مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي مقابل مقاومت بسيج فارس ميزبان خواهد بود.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال اين بازي روز سه شنبه 24/11/85 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود. به دليل ميزباني بسيج مقاومت و ميهمان بودن پرسپوليس در ديدارقبلي اين تيم ها، مقرر شد كه در اين ديدار تيم تهراني ميزبان باشد

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سهراب انتظاري از باشگاه پرسپوليس چك گرفت
سهراب انتظاري مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس عصر روز شنبه به ازاي همه مطالبات خود از واحد مالي باشگاه پرسپوليس چك دريافت كرد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، سهراب انتظاري عصر روز شنبه بعد از مذاكره با مسئولان واحد مالي باشگاه پرسپوليس در ازاي همه مطالباتش چك دريافت كرد.
گفتني است باشگاه پرسپوليس طي روزهاي گذشته بخش عمده اي از مطالبات ناصر ابراهيمي، پرويز كماسي و عليرضا امامي فر را با پرداخت چك تسويه كرد و كليه مطالبات رضا نيك نظر ، اردلان آشتياني و سهراب انتظاري نيز با ارائه چك بانكي پرداخت شد.
بهروز رهبري فرد و داود فنايي نيز كه روز پنج شنبه با مديرعامل باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده بودند به ازاي كليه مطالبات خود چك دريافت خواهند كرد.قرار است بدهي باشگاه پرسپوليس به حسن خانمحمدي و علي عليزاده پرداخت شود. اين در حالي است كه علي انصاريان، محمد محمدي و مقداد قباخلو خواهان دريافت پول نقد هستند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”