اخبار مرتبط با باشگاه استقلال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اخبار مرتبط با باشگاه استقلال

پست توسط DJ.HAMED »

اعضاي جديد هيئت مديره استقلال، چهارشنبه مشخص مي‌شوند
سازمان تربيت بدني روز چهارشنبه هفته جاري، اعضاي جديد هيئت مديره استقلال را معرفي خواهد كرد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ احتمال تغيير در تركيب نفرات هيأت مديره بسيار زياد است به طوري كه گفته مي‌شود هيئت مديره استقلال 7 نفره خواهد شد و 2 نفر از اعضاي قبلي تغيير خواهند يافت.
برهمين اساس و پس از مشخص شدن هيئت مديره جديد و طي جلسه‌اي كه ميان آنها برگزار مي‌شود، مديرعامل باشگاه انتخاب خواهد شد.
پيش از اين قرار بود هفته گذشته اين مهم اتفاق بيفتد. اما بنا به دلايلي اين امر به هفته جاري موكول شد

:grin:
آخرین ويرايش توسط 4 on DJ.HAMED, ويرايش شده در 0.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مرفاوي:مطرح كردن نام "پيرواني" كار درستي نبود
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مطرح كردن نام "غلامحسين پيرواني" براي مربيگري استقلال در شرايطي كه هنوز من سرمربي هستم، كار درستي نبود.
"عبدالصمد مرفاوي" در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطلب فوق تصريح كرد: حضور پيرواني به عنوان سرمربي در استقلال را از طريق مطبوعات پيگيري كردم و مسئولان استقلال در اين رابطه هيچ حرف خاصي نزدند در واقع من با آنها به هيچ عنوان در اين خصوص صحبت نكردم اما معتقدم مطرح شدن نام پيرواني در اين شرايط حساس، كار درستي نبود. من سرمربي استقلال هستم و تا پايان قراردادم نيز در اين پست براي استقلال كار مي‌كنم.
وي ادامه داد: اميدوارم مشكلات مديريتي استقلال حل شود چون اين گونه مسائل به مرور زمان تدثيرات منفي در عملكرد كلي تيم خواهد گذاشت و زحماتي كه تا اين لحظه كادر فني و بازيكنان متحمل شده‌اند، از بين خواهد رفت.
سرمربي استقلال درخصوص اردوي كيش گفت امكانات كيش به مراتب بهتر از تهران است و ما در اينجا اردوي بسيار خوبي را پشت سر مي‌گذاريم. استقلال براي مسابقات جام حذفي آماده مي‌شود و تمام صحبت‌هايي كه مبني بر كناره‌گيري ما از جام حذفي مطرح شده، غير واقعي است. استقلال با قدرت در جام حذفي شركت مي‌كند و فتح اين جام برايمان فرقي با قهرماني در ليگ برتر ندارد.
مرفاوي خاطرنشان كرد: 2 بازيكن جديد خارجي جذب خواهيم كرد اما تا اين لحظه گزينه‌هاي موجود را نپسنديده‌ام ما به يك مهاجم و يك هافبك احتياج داريم و در اين پست‌ها به شدت احساس نياز مي‌كنيم اين موضوع را به اطلاع مديران باشگاه رسانده‌ام و بي‌شك تا شروع نيم فصل دوم 2 بازيكن خارجي جذب خواهيم كرد.
وي گفت: صحبت‌هايي مبني بر بازگشت رضا عنايتي به استقلال و همچنين حضور رسول خطيبي به عنوان يار كمكي در ليگ قهرمانان آسيا مطرح شده است كه من نيز از پيوستن آنها به تيم بسيار خوشحال خواهم شد اما مطمئنا جذب آنها كار بسيار سختي است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه جداگانه براي آمادگي مجتبی جباري
بازيكن مصدوم تيم فوتبال استقلال تهران به صلاحديد كادر فني تمريناتي سبك تري نسبت به سايرين انجام مي دهد.

به گزارش فارس، مجبتي جباري كه پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت تمرينات خود با استقلال را آغاز كرده است هم اكنون در كنار ساير اعضاي تيم تمرينات بدنسازي را انجام مي دهد.

فشار تمرينات بدنسازي براي وي نسبت به سايرين كمتر است؛ چراكه اعضاي كادر فني معتقدند جباري بايد آرام آرام ترس از مصدوميت را فراموش كرده و به شرايط گذشته بازگردد.

به گفته كادر پزشكي جباري از هفته سوم از دور برگشت به طور كامل آماده بازگشت به ميدان مي شود.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اكبرپور: به خاطر استقلال ماندم
بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: پس از محروميت با پيشنهادهايي از ساير تيم ها مواجه شدم؛ اما به خاطر ادامه حضور در تيم محبوبم آنها را رد كردم.

سياوش اكبرپور در گفت و گو با فارس افزود: تا پايان فصل با استقلال قرارداد داشته و به آن پايبند خواهم بود. در اين مدت از برخي تيم ها پيشنهاد دريافت كردم؛ اما نمي خواهم از استقلال جدا شوم.

وي ادامه داد: زحمات زيادي به همراه ساير نفرات براي كسب جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا كشيدم و حال مي خواهم در اين بازي ها حضور داشته باشم. مهم ترين هدف براي من ادامه حضور در استقلال و خدمت به اين تيم است.

مهاجم استقلال تصريح كرد: پس از اتفاقات بازي مقابل سايپا با مشكلات زيادي مواجه شدم و به مدت يك هفته استراحت كردم تا آنها را فراموش كنم. اكنون همه چيز به حالت قبل بازگشته و بدون مشكل در تمرينات حضور دارم.

وي تاكيد كرد: خوشحالم كه با لطف مسئولان فدراسيون فوتبال، محروميتم كاهش يافت و البته بسيار دوست داشتم در بازي روز جمعه مقابل مرصاد حاضر باشم.

در حالي كه اكبرپور و مسئولان استقلال از كاهش محروميت خبر مي دهند؛ اما مسئولان كميته انضباطي همچنان بر محروميت 10 جلسه اي وي تاكيد مي كنند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اكبرپور هنوز 10 جلسه محروم است
در حالي كه داريوش مصطفوي به عنوان يكي از اعضاي شوراي استيناف خبر از كاهش محروميت 10 جلسه‌اي اكبرپور داده؛ اما هنوز راي جديد به سازمان ليگ ابلاغ نشده است.

به گزارش فارس، در پي اعتراض سياوش اكبرپور به راي كميته انضباطي مبني بر 10 جلسه محروميت، با نظر مستقيم داريوش مصطفوي يكي از اعضاي شوراي عالي استيناف اعلام شد كه محروميت اين بازيكن به ۴ جلسه، كاهش يافته است؛ اما هنوز شوراي عالي استيناف اين راي جديد را به صورت رسمي اعلام نكرده است.

اين مساله باعث بوجود آمدن خبرهاي ضد ونقيض در اين ارتباط شده است، از سويي سياوش اكبرپور اذعان داشته كه محروميتش به ۶ جلسه كاهش يافته و از سوي ديگر عبداله شاه‌حسيني، رئيس كميته انضباطي همچنان به همان راي صادره خودش اعتقاد دارد. سازمان ليگ هم كه متولي برگزاري بازي‌هاي ليگ برتر است و بايد با رعايت قوانين بر بازي ها نظارت داشته باشد راي جديدي را از سوي كميته انظباطي و شوراي عالي استيناف دريافت نكرده‌است.

علي كاظمي در اين باره به فارس گفت: به ما فعلاً همان راي كميته انضباطي ارائه ‌شده و راي جديدي به دستمان نرسيده است.اگر اين راي لغو يا كاهش يابد بايد كميته انضباطي راي جديد را به ما اعلام كند تا ما آن را به همان شكل جديد اجرا كنيم و فعلاً همان 10 جلسه محروميت براي ما اعلام شده است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مرفاوي: تا آخر سرمربي استقلال مي مانم
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در مورد شايعه تغيير كادر فني اظهار نظر نمي كنم چرا كه من سرمربي هستم و تا آخر نيز در همين سمت حضور خواهم داشت.

صمد مرفاوي در گفت و گو با فارس افزود: از طريق رسانه ها از مذاكره با برخي مربيان از جمله پيرواني مطلع شدم. در اين مورد نظري ندارم؛ اما بهتر بود كه اين مذاكرات انجام نمي شد چرا كه من سرمربي هستم و بي شك تا پايان نيز سرمربي خواهم ماند.

وي تاكيد كرد: از تغييرات در كادر فني كاملاً بي اطلاعم. قلعه نوعي به عنوان رئيس سازمان فوتبال فعاليت مي كند و من نيز سرمربي هستم. بحث حضور مديرفني نيز به هيچ وجه مطرح نيست چرا كه كادر فني فعلي نيازي به تقويت ندارد.

سرمربي تيم استقلال در مورد حضور بازيكنان جديد در تعطيلات نيم فصل اظهار داشت: در خط مياني و حمله به دو بازيكن خارجي نياز داريم و مذاكراتي با گزينه هاي مختلف انجام داده كه هنوز به نتيجه نهايي نرسيده ايم.

وي در مورد شايعه حضور رضا عنايتي و رسول خطيبي در استقلال تصريح كرد: صحبت از حضور اين دو بازيكن مدت هاست كه مطرح شده اما هنوز قطعي نشده است. بي شك از حضور اين مهاجمان براي ديدارهاي آسيايي استقبال مي كنيم.

مرفاوي با اشاره به ديدار روز جمعه مقابل مرصاد شيراز تاكيد كرد: جام حذفي از اهميت بسيار بالا و هم اندازه با ليگ برتر براي ما برخوردار است و آن را جدي خواهيم گرفت. روز جمعه با قدرت به مصاف مرصاد مي رويم تا آغازي خوب پس از تعطيلات داشته باشيم.

سرمربي استقلال همچنين در مورد مشكلات مديريتي باشگاه گفت: بي شك عدم ثبات باعث بروز مشكلاتي شده و مي شود. اميدوارم به زودي با رفع آن آرامش در استقلال حاكم شود. براي تيمي كه به زودي در مسابقات آسيايي حاضر مي شود اين مسائل مشكل ساز خواهد بود.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نوازي: مديريت باشگاه بايد پاسخگو باشد
بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با وجود مشكلات فراوان، با انجام تمرينات مناسب به سربلندي تيم مي انديشيم و اميدوارم مديريت باشگاه نيز اين زحمات را پاسخگو باشد.

محمد نوازي در گفت و گو با فارس افزود: بي شك مشكلاتي وجود دارد و مسائل مديريتي نيز بر آن مي افزايد؛ اما اميدوارم به زودي شاهد رفع تمامي آنها باشيم.

وي با اشاره به اردوي كيش تاكيد كرد: براي دست يابي به هماهنگي بيشتر و كسب نتايج قابل قبول در بازي ها آينده بسيار به اين اردوي تداركاتي نياز داشتيم. قصد داريم با شكست مرصاد شيراز در جام حذفي، دور جديد مسابقات پس از تعطيلات را با پيروزي آغاز كنيم.

نوازي در خصوص حضور در آخرين بازي استقلال پس از مدت ها دوري از تركيب اصلي اظهار داشت: همواره براي بازي كردن آماده ام؛ اما حضور من در ميدان به تصميم سرمربي بستگي دارد. وي تصميم گرفت مرا مقابل پاس به ميدان بفرستد. بار ديگر تاكيد مي كنم كه مشكلي با نيمكت نشيني ندارم؛ اما سعي مي كنم در آينده نيز با حفظ آمادگي در خدمت استقلال باشم.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

DJ.HAMED, مثل اينکه استقلالي شدي! ::ns ( به راه راست هدايت شدي )
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خير بنده پرسپوليسی هستم و خواهم ماند تاپيکش رو زدم چون مجبور بودم :::P :x
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نجف‌نژاد دست خالی به کیش رفت!
مدير عامل باشگاه استقلال امروز در حالي به كيش محل برپايي اردوي تيم مي‌رود كه پولي همراه نخواهد داشت.

به گزارش فارس، مقداد نجف نژاد به همراه علومي، مدير روابط عمومي باشگاه، عصر امروز به جزيره كيش مي‌رود تا اوضاع تيم استقلال را از نزديك نظاره گر باشد.

بيش از اين خبر رسيده بود كه مدير عامل باشگاه استقلال با پول به جزيره مي‌رود تا بخشي از حقوق بازيكنان را بدهد؛ اما ظاهراً حساب خالي باشگاه تا امروز هم پر نشده است بنابراين نجف نژاد امروز دست خالي به كيش مي رود اين در شرايطي است كه بازيكنان استقلال از همان ابتداي ورودشان به كيش منتظر دريافت حقوق هايشان هستند.

رضا حسن زاده، مربي تيم استقلال صبح امروز به تهران بازگشت. اين مربي به دليل امتحانات دانشگاه مجبور شد زودتر از ساير استقلالي‌ها جزيره كيش را ترك كند.

همچنين مهاجم 18 ساله كامروني كه همراه تيم استقلال در كيش به سر مي‌برد، تا امروز مورد تائيد فني كادر فني استقلال قرار گرفته و به احتمال زياد در تهران مراحل عقد قرار داد با اين بازيكن فراهم مي‌شود.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

بي‌ثباتي و اعضاي واقعي هيات‌مديره!
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تنها مشكلي كه مي‌تواند سد راه موفقيت تيم استقلال شود مسائل مديريتي است كه همچنان استقلال را بلاتكليف نگه داشته است.

صمد مرفاوي كه به همراه بازيكنان تيمش در اردوي كيش به سر مي‌برد، درباره‌ عملكرد اين تيم در نيم فصل نخست ليگ برتر اظهار كرد: وضعيت تيم خوب بود و در نتيجه‌گيري نيز موفق بوديم. تمامي بازيكنان تلاش كردند و اكنون نيز در رده‌ دوم جدول قرار داريم. البته قهرماني يا نايب قهرماني نيم فصل اهميتي ندارد بلكه ما بايد در پايان فصل قهرماني را به دست آوريم.

وي ادامه داد: تنها مشكل ما از ابتداي فصل مسايل روحي ناشي از كمبودها و مشكلات مديريتي بود. بي‌ترديد ما در نيم فصل دوم كار دشوارتري پيش رو داريم چرا كه علاوه بر رقابت‌هاي ليگ برتر بايد در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا نيز حاضر شويم كه براي رقابت در اين مسابقات نيازمند برنامه‌ريزي منظم و سازماندهي و امكانات هستيم.

مرفاوي خاطرنشان كرد: در يك مجموعه‌ باشگاهي تمامي مسايل به يكديگر مرتبط است. زماني كه مشكلات مديريتي آغاز مي‌شود ما با كمبودهاي ورزشي و ضعف امكانات نيز روبرو مي‌شويم و طبيعي است كه اين موضوع در وضعيت فني تيم نيز تاثير مي‌گذارد. بايد هر چه زودتر تكليف مديريت باشگاه استقلال مشخص شود تا بتوانيم در شرايطي طبيعي و با آرامش به كار خود ادامه دهيم.

مرفاوي ادامه داد: حتي رييس هيات مديره‌ باشگاه نيز اعلام كرده است كه مشكلات مديريتي وجود دارد و همه در استقلال بلاتكليف هستند. استقلال در اين فصل در حال دست به دست شدن بين وزارت رفاه و سازمان تربيت بدني بود و هنوز مشخص نيست كه اعضاي واقعي هيات‌مديره‌ استقلال چه افرادي هستند. باشگاه هنوز از نظر پرداخت تعهدات مالي مشكل دارد و حتي بدهي‌هاي سال گذشته به بازيكنان نيز پرداخت نشده است.

وي ادامه داد: استقلال با وجود نام بزرگ خود به هيچ وجه امكاناتي كه در حد اين نام باشد را در اختيار ندارد. مشكلات مديريتي سبب بي‌ثباتي در تمام مجموعه‌ باشگاه شده است و من اميدوارم هر چه سريع‌تر با حل شدن اين مشكل نظم در استقلال برقرار شود.

صمد مرفاوي همچنين در مورد اظهارات نايب رييس باشگاه استقلال درباره‌ امير قلعه‌نوعي و فعاليت وي تنها در تيم ملي يا استقلال گفت: همانطور كه گفتم هنوز وضعيت هيات مديره‌ي باشگاه به طور دقيق مشخص نيست. بنابراين ابتدا بايد اعضاي واقعي هيات‌مديره مشخص شوند و بعد در مورد وضعيت و مسايل فني صحبت شود. ما همه بلاتكليف هستيم و منتظرم تا با قلعه‌نوعي در مورد وضعيت تيم و باشگاه و مسايل آينده صحبت كنم. بعيد مي‌دانم كه قلعه‌نوعي از استقلال جدا شود.

صمد مرفاوي در مورد برنامه استقلال در بازار نقل و انتقالات ليگ برتر نيز گفت: ما به دنبال يك بازيكن در خط حمله و يك بازيكن در خط مياني هستيم. در ميان بازيكنان ايراني براي خط حمله تنها گزينه‌ ما رضا عنايتي است كه وي نيز با توجه به مشكلاتي كه از نظر قرارداد با تيم اماراتي دارد همچنان در وضعيت نامعلومي به سر مي‌برد. اما در صورتي كه نتوانيم عنايتي را جذب كنيم به دنبال گزينه‌هاي خارجي هستيم. اما بي‌ترديد جذب بازيكنان خوب خارجي نيازمند هزينه‌ است كه با توجه به شرايط فعلي باشگاه ما نمي‌توانيم بازيكن خوب خارجي به خدمت بگيريم.

مرفاوي همچنين با منتفي دانستن ترانسفر سياوش اكبرپور اظهار كرد: اكبرپور در استقلال مي‌ماند و به تمريناتش ادامه مي‌دهد تا پس از پايان محروميتش از حضور وي استفاده كنيم.

وي در مورد "اژونگ اژونگ" كامروني نيز گفت: اين بازيكن از شنبه تمريناتش را با استقلال آغاز كرد. بايد عملكرد وي را بررسي كنيم سپس در مورد حضورش در استقلال تصميم بگيريم. البته ما به دنبال جذب بازيكنان خوبي بوديم، اما اين كار نياز به پشتيباني و مسايل بيروني داشت كه ما تاكنون نتوانسته‌ايم نفرات مورد نظرمان را در اختيار بگيريم.

سرمربي تيم استقلال تهران در ادامه گفت: از رييس سازمان تربيت بدني مي‌خواهم تا هر چه سريع‌تر نسبت به حل مشكلات باشگاه استقلال چاره‌اي بيانديشد چرا كه ما نماينده‌ ايران در ليگ قهرمانان آسيا هستيم و بايد توانايي فعاليت در حد يك باشگاه معمولي را داشته باشيم. بي‌ترديد سر و سامان پيدا كردن كادر مديريتي باشگاه حتي مي‌تواند به قهرماني استقلال در آسيا منجر شود.

مرفاوي در مورد دفاع از عنوان قهرماني در ليگ برتر نيز گفت: امسال تيم‌هاي قدرتمندي رقيب ما هستند، اما استقلال از نظر فني شرايط بسيار خوبي دارد و در صورتي كه بحث مديريتي باشگاه نيز حل شود مي‌توانيم از عنوان قهرماني دفاع كنيم.

وي در مورد تيم سايپا، قهرمان نيم فصل نخست نيز گفت: سايپا تيم بسيار خوبي است. اما بايد ديد كه آيا تا پايان فصل نيز اين روند خوب ادامه پيدا مي‌كند يا نه. ما در نيم فصل دوم تمام تلاش‌مان را انجام مي‌دهيم تا بتوانيم امتيازات بيشتري نسبت به نيم فصل نخست به دست آوريم.

مرفاوي در مورد مسايل حاشيه‌اي باشگاه استقلال از جمله انتقادهاي برخي از تماشاگران به وي نيز تصريح كرد: بي‌ترديد بي‌ثباتي در يك باشگاه اين حاشيه‌ها را نيز به دنبال دارد. در هر صورت من از تماشاگران استقلال ناراحت نيستم، چرا كه آنها نيز نگران تيم خود هستند. اما اميدوارم اين تماشاگران صبر و حوصله‌ بيشتري به خرج دهند تا با كمك يكديگر بتوانيم استقلال را از وضعيت فعلي خارج كنيم.

وي در مورد شايعه‌ اخراج برخي بازيكنان اين تيم در طول فصل از جمله محمد نوازي تصريح كرد: هيچ گاه نوازي را اخراج نكردم چرا كه همواره به شخصيت بازيكنان احترام مي‌گذارم. تنها به اين بازيكن دو هفته استراحت دادم تا مشكلاتي كه داشت برطرف شود. تنبيه انضباطي در تمامي دنيا وجود دارد و حتي مطرح‌ترين بازيكنان جهان نيز از سوي مربيان‌شان يا باشگاه با تنبيه انضباطي روبرو مي‌شوند. اما گاهي اوقات رسانه‌ها براي ايجاد فضاي خبري به اين مسايل دامن مي‌زنند.

مرفاوي در مورد اردوي اين تيم در جزيره‌ كيش نيز گفت: از اين اردو بسيار راضي هستم. ما توانستيم در آرامش تمرين كنيم و اميدوارم اين آرامش به ارتقا شرايط روحي تيم كمك كند.

تيم استقلال فردا (دوشنبه) به تهران بازمي‌گردد.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اعضاي جديد هيات‌مديره‌ استقلال منصوب شدند
از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت‌بدني مسعود زريبافان و حسين قريب براي تقويت هيات مديره باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال، به عنوان اعضاي جديد هيات مديره اين باشگاه منصوب شدند.

به گزارش ايسنا، در حكم مهندس محمد علي‌آبادي براي مسعود زريبافان و حسين قريب آمده است:« با توجه به تعهد، توانمندي و شايستگي شما در امور فرهنگي، ورزشي و اجتماعي و بر اساس اختيارات ماده (8) اساسنامه باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال، جناب‌عالي را به مدت دو سال به عنوان عضو هيات مديره باشگاه منصوب مي‌نمايم.

توفيق جناب‌عالي را از خداوند متعال در راه خدمت به ورزش كشور خواهانم.»

گفتني است با احکام جديد مهندس علي آبادي، در حال حاضر اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال متشكل از دكتر اميدوار رضايي، سيد احمد رسولي نژاد، عشرت شايق، دكتر ايرواني، دكتر آصفي و زريبافان و قريب است.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”