اخبار مرتبط باتيم ملی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اخبار مرتبط باتيم ملی

پست توسط DJ.HAMED »

از عملكرد بازيكنانم راضي هستم
قلعه‌نوعي:
بازي با تيم‌هاي بزرگ اعتبار تيم ملي را افزايش مي‌دهد
سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان پس از برتري شاگردانش مقابل امارات گفت: ديدار با تيم‌هاي بزرگ و صاحب سبك فوتبال اعتبار تيم ملي را افزايش مي‌دهد و به آبديده‌تر شدن بازيكنان كم تجربه كمك شاياني خواهد كرد.
امير قلعه‌نوعي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطلب فوق افزود:
در مجموع 2 ديداري كه مقابل هامبورگ و اشتوتگارت برگزار كرديم و بازي با امارات از عملكرد كليه نفرات راضي هستم و تيم منتخب باشگاه‌ها مي‌تواند با شركت در اين قبيل رقابت‌ها پشتوانه‌اي مناسب براي بازيكنان تأثيرگذار و لژيونر تيم ملي باشد.
وي همچنين تصريح كرد: تيم ملي امارات براي شركت در تورنمنت دبي 3 هفته اردوي آمادگي برپا كرده بود تا برونو متسو سرمربي فرانسوي آنها بتواند نفراتش را بهتر بشناسد، در صورتي كه ايران بدون انجام هيچ جلسه تمريني در داخل كشور به اين رقابت‌ها گام نهاد و توانست انتظارات را نيز برآورده كند. وقتي قصد شركت در اين تورنمنت را داشتيم قبول كردم كه انتقادات بسياري از نحوه تشكيل تيم ملي خواهد شد، اما خدا خواست و ما توانستيم درخشش خيره‌كننده‌اي داشته باشيم.
قلعه‌نوعي در رابطه با داوري اين رقابت‌ها كه انتقاد بسياري را در پي داشت، تصريح كرد: در تورنمنت دبي داوري فوق‌العاده ضعيف بود و به هيچ وجه انتظارات تيم‌ها برآورده نشد؛ در بازي با هامبورگ يك پنالتي مسلم تيم ملي گرفته نشد و چندين صحنه مشكوك نيز وجود داشت كه داور به راحتي از آنها گذشت، ديدار مقابل اشتوتگارت و بحث اخراج هم از زمره اين اشكالات بود.
سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان همچنان به تشكيل تيم ملي ب ايران اصرار دارد و در اين رابطه تصريح كرد: فوتبال ايران پتانسيل تشكيل 3 تيم ملي را دارد و بازيكنان شاغل در ليگ برتر و لژيونرها مي‌توانند در هر يك از اين تيم‌ها عضويت داشته باشند، تيمي كه در دوحه حضور پيدا كرد و تيم منتخب باشگاه‌ها از بدنه اصلي ليگ تشكيل شده و باز هم مي‌توانيم از شايستگان حضور در تيم ملي دعوت به عمل آوريم.
تيم ملي كشورمان شب گذشته در يك ديدار دوستانه موفق شد با 2 گل رسول خطيبي و ابراهيم صادقي امارات را از پيش روي خود بردارد.

:grin:
آخرین ويرايش توسط 4 on DJ.HAMED, ويرايش شده در 0.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تيم‌ملی اميد به 34 نفر كاهش يافت
مربي تيم فوتبال اميد اسامي غربال شده اين تيم را به فدارسيون معرفي كرد.

به گزارش فارس، محمدپنجعلي امروز اسامي 32 نفر از 52 نفر دعوت شدگان را به اردوي تيم اميد را اعلام كرد. مربي تيم اميد بيش از اين هم اعلام كرده بود از 52 نفر دعوت شده به اردو تا امروز 20 نفر را خط مي‌زند.

دعوت‌شدگان جديد به شرح زير است .
سيدمهدي اسلامي، عليرضا حقيقي، سوشا مكاني، محسن فروزان، اتابك نمازي، مهدي محمدپور، حنيف عمران‌زاده، محسن ‌ميرآبي، ابراهيم كريميان، اسماعيل نظر، اميررضا طاهري ، مهدي چمن‌آرا، ‌علي محمودي، سعيد‌چاه‌جويي، حسين ماهيني، جواد اسدي، ميلاد ميرترابي، ميلاد نوري، اميدرضا روان‌خواه، ياشا خليلي، مهرداد پولادي، عادل كلاه‌كج، محمد پروين، حامد شيري، ضيا ‌نيك‌نفس، سامان آقازماني، محسن‌افروزيان، احسان خرسندي، ميلاد ميداوودي، مصطفي چترآبگون، شهرام‌ گودرزي، حميد كاظمي، علي ‌صادقي، و محمد غلامين.

البته كادر فني تيم اميد روي مهرداد اولادي هم نظر دارد؛ اما مهاجم تيم پرسپوليس بابت خروج از كشور همچنان با مشكل روبروست و تا زماني كه تكليف خدمت سربازي او مشخص نشود با اين مساله دست به گريبان خواهد بود.

نفرات اعلام شده تا روز چهارشنبه به 20 نفر كاهش پيدا مي كند و پس 20 نفر نهايي به رقابت‌هاي بين‌المللي دوحه قطر اعزام مي‌شوند

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دوبی‌اسپورت: ستارگان ايران در امارات حاضر نبودند!
گزارشگر شبكه دبي اسپورت تاييد كرد: ستارگان اصلي تيم ملي ايران در بازي‌هاي 4 جانبه دبي امارات حاضر نبودند.

به گزارش فارس، وي افزود: تورنمنت امارات محك خوبي براي بازيكنان برگزيده باشگاه‌هاي ايران بود؛ چراكه مربي جوان اين تيم در جستجوي بازيكنان نوظهور و تاثيرگذار براي تيم ملي ايران در جام ملت هاي آسياست.

اين گزارشگر خاطرنشان كرد: در جام ملت هاي آسيا بايد با يك تيم ملي جديد از ايران كه تلفيق ستارگان ايراني و بازيكنان پديده باشگاه هاي اين كشور است روبرو باشيم.

وي در پايان گفت: كار تاكتيكي و آهنگ تيمي كماكان دغدغه تيم ملي ايران است؛ چرا كه در تورنمنت دبي نيز تيمي كه از ايران شركت داشت در كار تيمي و تاكتيكي با مشكل مواجه و كماكان متكي به تكينيك بازيكنان هنرمند خود بود.

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

کفاشيان: انتخاب مربی اميدها را به فدراسيون واگذار کرديم!

پست توسط DANG3R »

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: کمیته ملی المپیک انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران را بر عهده فدراسیون فوتبال گذاشت.

به گزارش جام جم، علی کفاشیان، گفت: نشست خوبی را امروز با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار کردیم اما برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید ایران به توافق نهایی نرسیدیم. با اینحال توافق شد سرمربی این تیم از سوی فدراسیون فوتبال انتخاب و مشغول به کار شود.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین خواسته های کمیته ملی المپیک از فدراسیون فوتبال این است که هر چه زودتر گزینه مورد نظر خود را برای هدایت تیم فوتبال امید ایران معرفی کند. این نکته را امروز در ملاقات با آقایان هاشمی ومصطفوی گوشزد کردم.

کفاشیان اذعان داشت: کمیته ملی المپیک تمایل دارد مربی خارجی واجد شرایط هدایت تیم فوتبال امید ایران را برعهده بگیرد، اما فدراسیون فوتبال روی مربیان ایرانی نیز نظر دارد. با اینحال انتخاب را برعهده فدراسیون فوتبال گذاشته ایم وهر فردی که به منظورهدایت تیم فوتبال امید ایران انتخاب شود را حمایت خواهیم کرد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک با تشکر و قدردانی از مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: یکی از اصلی ترین گزینه ها برای هدایت تیم فوتبال امید ایران وینگوبگوویچ بود که روز گذشته با تیم فوتبال فولاد خوزستان قرارداد امضاء کرد. ابا این وجود هنوز هم کمیته ملی المپیک روی این مربی کروات نظر مثبت دارد و در صورت خواست فدراسیون فوتبال از وجود او بصورت همزمان در تیمهای فولاد و امید ایران بهره خواهیم برد. آقای رضاییان مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان نیز متعهد شده اند در این زمینه همکاری لازم را با فدراسیون فوتبال خواهند داشت.

وی تصریح کرد: مربی تیم فوتبال امید ایران باید هرچه زودتر انتخاب شود. متاسفانه در حال حاضر زمان را به آسانی از دست می دهیم که این می تواند به ضرر فوتبال کشورمان تمام شود.
Captain
Captain
تماس:

قرباني :از قلعه‌نوعي انتقاد نكرده‌ام

پست توسط DANG3R »

بازيكن ملي پوش تيم استقلال در خصوص گلايه‌هايش از سرمربي تيم ملي را تكذيب كرد و گفت: هرگز به نيمكت‌نشيني در امارات اعتراض نكرده‌ام.

پيروز قرباني مدافع ملي‌پوش تيم استقلال در گفت و گو با فارس تمامي اظهاراتش را در خصوص گلايه‌ از قلعه‌نوعي تكذيب كرد و گفت: متاسفانه عده اي مي خواهند از سوء تفاهم گذشته ام با قلعه‌نوعي، سود جويي كرده و مرا را مقابل سرمربي تيم ملي ايران قرار دهند.

وي افزود: در امارات هرگز به نيمكت‌نشيني در تيم ملي گله نكردم و همين قلعه‌نوعي با دعوتم به تيم ملي صداقتش را نشان داده است.

قرباني راجع به مصاحبه هاي اخيرش در رسانه هاي ورزشي گفت: آن مصاحبه را هرگز من انجام نداده‌ام و نگفته‌ام قلعه‌نوعي من را براي مسخره‌كردن به امارات آورده است.

مدافع استقلال كه در بازي دوستانه با امارات به ميدان رفت در خصوص اين مسابقه گفت: اماراتي‌ها خيلي جدي بازي كردند و هرگز اين مسابقه را دوستانه تلقي نكردند زيرا براي حضور قدرتمندانه در جام خليج فارس نياز به پيروزي داشتند؛ اما نتوانستند برابر تيم ما به پيروزي برسند.
Captain
Captain
تماس:

ملي‌پوشان در امارات بي‌پول ماندند

پست توسط DANG3R »

مربي تيم ملي در خصوص شرايط مالي بازيكنان حاضر در تورنمنت امارات گفت: نماينده فدارسيون هيچ پولي به بازيكنان نداده است و از اين نظر بازيكنان دلخورند.

به گزارش فارس، ناصر ابراهيمي در خصوص شرايط مالي تورنمنت امارات گفت: متاسفانه نماينده فدراسيون فوتبال هيچ پولي به بازيكنان نداد و از اين نظر بازيكنان ناراحتند.بعضي‌ها هيچ پولي با خود به امارات نياورده بودند و دستشان خالي است.

اين مربي تاكيد كرد: البته به ما گفته‌اند 50 هزار دلار دريافتي اين تورنمنت بين بازيكنان تيم ملي تقسيم مي‌شود، البته اگر اين مساله واقعيت داشته باشد.

تيم ملي براي حضور در تورنمنت امارات يك قرارداد 50 هزار دلاري امضا كرده است كه به گفته مسئولان برگزاري مسابقات اين مبلغ يك هفته پس از پايان تورنمنت به حساب فدراسيون واريز مي شود.
Captain
Captain
تماس:

بازی دوستانه و پيشرفت فوتبال ايران

پست توسط DANG3R »

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در تورنومنت دوستانه Dubai Football Challenge در امارات متحده عربی در یک بازی پر جنجال به پیروزی یک بر صفر مقابل تیم اشتوتگارت آلمان دست یافت. زننده تک گل این بازی مهدی رجب‌زاده از تیم فوتبال دوب آهن اصفهان بود. محمدرضا کربکندی، سرمربى ذوب آهن در گفتگويی با صداى آلمان حضور ايران در تورنمنت دبى را مورد بررسى قرار داده است.

*: آقای کربکندی، روند بازی تیم ملی فوتبال ایران و پیروزی ایران را مقابل تیم فوتبال اشتوتگارت در تورنومنت دوبی چگونه ارزیابی می‌کنید؟
کربکندی: باید بگویم که هر کشوری برای پیشرفت فوتبالش، به اعتقاد من، باید راه‌های مختلفی را تجربه بکند و راه هایی را پیدا بکند که بجز بازیهای رسمی که حساسیت زیادتری دارند، بتواند بازیکن‌های برتر و بازیکن‌های آماده خودش را در لیگ جمع و بازی‌های مختلفی را بکند. به نظر من اصلا نباید روی اینگونه بازی‌ها حساسیت روی نتایج بازی باشد و این نتایج به نظر من اصلا نباید اهمیت داشته باشند و اینکه شما بتوانید فرصتی را به بازیکن‌هایی که کمتر در تیم ملی فرصت بازی کردن پیدا می‌کنند و شاید مربیان و فشار افکارعمومی این اجازه را ندهد که آنها در بازی‌های رسمی آزمایش بشوند، این بهترین فرصت بوده. تیم‌های ایران همیشه نشان داده‌اند که در مقابل تیم‌های مطرح‌تر در دنیا و کشورهایی که صاحب فوتبال هستند انگیزه بسیار خوبی برای بازی دارند. به دلیل اینکه این بازی دوستانه بود و خیلی حساس نبود، بازیکن‌ها بهتر، راحت‌تر و روان‌تر توانستند بازی بکنند و به نظر من بازی‌های خوبی از خودشان نشان دادند. بعد از مدتها شما بازیکن‌هایی مثل «مبعلی» و «کعبی» و باز مثل «رجب‌زاده» که کمتر فرصت داشت بازی بکند، مشاهده کردید و یا بازیکن‌های دیگر، به نظر من این میدان خیلی خوبی بود برای آنها و همین که این تیم ها از آلمان بودند. فکر می‌کنم یک انگیزه بسیار خوبی برای بازیکن‌های ما داشت، هرچند که ممکن است تیم اشتوتگارت حالا چون زمان استراحتش بود و زمان بازسازی روحی و جسمی تیمش هست، شاید آنچنان فشاری را آنها به خودشان نمی‌آوردند و بعضا از بازیکن‌های اصلی استفاده نمی‌کردند، ولی این از ارزش و اهمیت کار بچه های ما کم نمی‌کند. به نظر من علیرغم اینکه این بچه ها کمتر کنارهم بازی کردند و فرصت زیادی را برای تمرین و مرور کارهای تاکتیکی نداشتند به نظر من بازی قابل قبولی را انجام دادند و حالا این نتیجه گرفتن هم کمک می‌کند به اینکه مسئولین فدراسیون و مربیان تیم ملی که چنین فرصت‌های بیشتری را برای بازیکن‌های لیگ فراهم کنند.

*: بازیکن تیم شما، ذوب آهن اصفهان، آقای مهدی رجب زاده زننده تک گل و گل پیروزی تیم ایران مقابل تیم اشتوتگارت بود. شما بجز آقای رجب زاده فعلا در لیگ ایران بازیکنان دیگری را نیز مشاهده می کنید که پشت خط هستند و می توانند پشتوانه ای باشند برای بازیکنان فعلی و اصلی تیم ایران؟
کربکندی: با وضعیت و مشکلاتی که ما در سطح دفاع فرضا داریم، جلال حسینی بازی بسیار شایسته ای از خود نشان داده و همراه تیم «امید» ما هم در بازیهای آسیایی دوحه بسیار خوب بازی کرد و هم در بازی اول مقابل هامبورگ. بازیکنی که بسیار متعصب و بسیار با انگیزه و بسیار خوب بازی می‌کند. این بازیکن می‌تواند به نظر من در آینده کمک بکند به تیم ملی ما و به خط دفاعی ما. بعضی از بازیکن‌ها هم فرضا فرصت‌هایی را پیدا کرده بودند که بازی بکنند، ولی این دو بازی فرصت خیلی خوبی بود که به نظر من بازیکن‌ها بتوانند خودشان را نشان بدهند. البته بازهم بازیکن‌های شایسته‌ای در لیگ ما وجود دارد که آنها را هم باید به تیم ملی فرابخوانند و این فرصت‌ها را برای آنها ایجاد بکنند. به نظر من هر کشوری برای جایگزینی بازیکن‌های بزرگ خودش که ما اکثرا بازیکن های لژیونرمان دیگر کم کم دارد سنشان بالا میرود و شاید دیگر نتوانند سالهای طولانی برای تیم ملی ما بازی کنند، به نظر من جانشین‌های خیلی خوبی در این بازی‌ها می‌شود پیدا کرد و من می‌بینم که بازیکن‌ها در اینگونه بازی‌ها بسیار بسیار انگیزه دارند و علیرغم اینکه در نیم فصل مسابقات هستیم و بازیکن‌ها شاید استراحت برایشان بسیار خوب باشد، ولی می‌بینیم که چقدر با انگیزه بازی می‌کنند. به رشکل بازیکن‌های جوان باید شلاق بخورند و اینگونه بازی‌ها قطعا می‌تواند به آنها کمک بیشتری بکند. حالا اسم های بیشتری را من نخواستم بگویم که مبادا به بقیه برخورد بکند، ولی من فکر می‌کنم که جوان های ما همه شایسته هستند و اینگونه میدان‌ها برای رشدشان بسیار موثر است و می‌تواند به آنها کمک بکند.

*: در اواسط نیمه اول چیزی نمانده بود که بازی بهم بخورد و لغو بشود، بخاطر برخوردی که بوجود آمد میان داور بازی و کادر فنی تیم ایران که روی نیمکت نشسته بود. آقای قلعه نویی از سوی داور اخراج شد، ولی ۸ دقیقه طول کشید که ایشان محوطه تیم ایران را ترک بکند. این نکته را شما چگونه دیدید؟
کربکندی: ببینید، من فکر می‌کنم بخش‌های مختلفی از جامعه مقصر اینگونه صحنه‌ها هستند. وقتی ما به هامبورگ می‌بازیم و فرضا رسانه‌های ما فشاری را روی تیم ملی‌مان ایجاد می‌کنند و روی مربی تیم ملی، اینگونه فشارها باعث می‌شود که مربی‌های ما را عصبی بکند و از آن راه و مسیری که برای خودشان انتخاب کرده‌اند، خارج بشوند. قطعا هیچکس این نوع برخوردها را نمی‌پسندد و اینگونه برخوردها به شخصیت فوتبال ما حتما لطمه خواهد زد و دیگر در دنیا اینگونه برخوردها و اینگونه اعتراض‌ها، بخصوص در کشورهای صاحب فوتبال، کاملا از بین رفته و چنین صحنه هایی را ما در دنیا خیلی کم می‌بینیم. ما باید عادت کنیم و بفهمیم که داور مسئولیت‌اش به عهده ما نیست و ما مسئولیت تیم خودمان را داریم. بهرحال گروه دیگری به کار داور رسیدگی می‌کنند و به نظر من ما تا یک مقداری تفکرات حرفه‌ای پیدا کنیم، همه‌مان، زمان بیشتری می‌خواهیم تا با چهارچوب و مقررات روز دنیا آشنا بشویم.

*: آقای ناصر ابراهیمی مربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان دیدار ایران مقابل اشتوتگارت گفت، احتمال دارد ایران روز جمعه مقابل تیم ملی امارات بازی نکند، بخاطر وجود جو ضد ایرانی در دوبی. نظر شما در این باره چه هست؟
کربکندی: به نظر من نباید مربیان چنین تصمیمی را بگیرند. قطعا باید مسئولان فدراسیون یک چنین تصمیماتی را بگیرند و به مربیان تیم ملی فکر نمی‌کنم چنین تصمیماتی ارتباط پیدا بکند. اگر هم شرایطی بشود که تشخیص بدهند نباید این بازی را بکنند، به نظر من این تشخیص با فدراسیون هست. اما فکر می‌کنم ما نباید این فرصت‌ها را از دست بدهیم و از این فرصت‌ها باید حداکثر استفاده را بکنیم. با توجه به لیگ فشرده‌مان و مسابقات جام حدفی زمان بسیار کمی که داریم، به نظر من این فرصت‌های خیلی خوبی است. اما، به شما می‌گویم، این جوی که در کشور ما طور فوق العاده‌ای دارد به سمت نتیجه گرایی می‌رود و اینکه فقط به نتیجه بازی اهمیت می‌دهیم، این کار را برای مربیان ما و برای تیم‌های ملی و حتی تیم‌های باشگاهی‌مان بسیار سخت می‌کند. اگر بخواهم مثالی بزنم، شما تیم ملی آلمان را قبل از بازی جام جهانی دیدید که علیرغم اینکه میزبان بود در اکثریت بازی‌های دوستانه‌اش شکست خورد، ولی هیچ چیز تغییر نکرد. انتقاد بود و نقطه نظرات مختلف را مطرح می کردند، ولی هیچگاه تیم ملی از آن برنامه خودش خارج نشد و طبق برنامه‌اش پیش رفت، تا آمد در جام جهانی هم مقام سوم را به دست آورد. به نظر من این ثبات در فوتبال می‌تواند کمک بکند، ولی متاسفانه در کشور ما این علاقمندی به نتیجه شدت یافته. البته همه جای دنیا نتیجه را دوست دارند، ولی مهم هدفی است که دنبال این بازی های تدارکاتی و دوستانه هست. به نظر من اینها فرصتهای خیلی خوبی است. ما باید با فوتبال‌های مختلف و با سبک های مختلف فوتبال بازی کنیم، تنمان به بازیکنهای صاحب نام و حرفه ای بخورد تا بهتر و قوی‌تر بتوانیم در آینده کار بکنیم. به اعتقاد من، حالا من چون در آن محل نیستم و چندان مطلع از آن شرایطی نیستم که فرضا باعث شده چنین تصمیمی را بگیرند، ولی فکر میکنم که ما با توجه به مشکلاتی که داریم هر بازی تدارکاتی و دوستانه‌ای به پیشرفت فوتبال‌مان میتواند کمک بکند.

[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
تماس:

مربي تيم‌ملي بايد يك شغله باشد

پست توسط DANG3R »

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: سرمربي تيم ملي نبايد در كار باشگاه‌ها دخالت كند و بايد حواسش به تيم ملي باشد.

حسن روشن درباره شرايط استقلال و ناهمگوني مديريت باشگاه اظهار داشت: به نظرم بي‌ثباتي در هيئت مديره باعث بوجود آمدن اين مشكلات شده است.

آقاي نجف‌نژاد روز اولي كه ما را ديد، هيچكدام از بازيكنان قديمي را نمي‌شناخت. در چنين شرايطي بايد يك مشاور وارد براي خودش انتخاب مي‌كرد. او قصد سفر به مكه را داشت و بايد يك نفر را جاي خودش در باشگاه مي‌گذاشت تا اين همه تصميمات متناقض گرفته نشود.

وي افزود: ميان هيئت مديره و مديرعامل بايد مصالحه باشد كه فعلاً در استقلال نيست و باشگاه محلي شده براي آدم‌هايي كه مي‌خواهند از طريق آن خودشان را مطرح كنند. آقاي نجف‌نژاد چندي قبل نامه‌اي براي تمامي پيشكسوتان نوشت كه در همين نامه مشخص شد آقايان به مسائل باشگاه‌داري آگاه نيستند. اگر مي‌خواهند فقط تيم را اداره كنند اين كار را اين قدر سروصدا ندارد.

روشن در اين باره توضيح داد: در نامه‌اي كه به دستم رسيد، نجف‌نژاد آورده بود مي‌خواهند چارت باشگاه را مشخص كند و از ما كمك خواسته بود. پاي اين برگه اعضاي هيئت مديره، مديرعامل، معاونان و در آخر سازمان فوتبال باشگاه آمده بود. من هم در جواب به آنها روي سازمان فوتبال خط كشيدم. وي بايد يك معاونت ورزش براي خودش انتخاب كند.

بازيكن اسبق استقلال با بيان اينكه پست سازمان فوتبال وجود خارجي ندارد، اضافه كرد: كجاي دنيا، اين سازمان وجود دارد كه ما داريم. چطور امكان دارد سرمربي تيم ملي به يك باشگاه مشاوره بدهد. تمامي مربيان مسلماً در انتخاب بين تيم ملي و باشگاه، تيم ملي را انتخاب مي‌كنند. مربي تيم ملي كه وقت ندارد به باشگاهش هم برسد؛ اصلا صداي باشگاه‌هاي ديگر در مي‌آيد.

روشن معتقد است: صمد مرفاوي بايد تكليف خودش را مشخص كند يا بگويد از قلعه‌نوعي مشاوره مي‌گيرد با يگويد حرف اول و آخر را مي‌زند. براي ديدار برابر پرسپوليس از پيشكسوتان مشاوره خواستند. پيشنهاد دادم دو روز قبل از مسابقه از بازيكنان بزرگ دعوت كنند به تمرين بروند تا به لحاظ روي شارژ شود؛ نه تنها اين كار صورت نگرفته، بلكه شنيديم شب قبل از بازي فقط امير قلعه نويي با بازيكنان صحبت كرده است.

وي ادامه داد: اگر مرفاوي بر اي دربي حرف‌هاي قلعه نوعي را گوش داده كه خودش مقصر است؛ ولي اگر براساس تصميمات خودش تيم را اين گونه وارد ميدان كرده، بايد به او كمك كنيم. مرفاوي تا زمانيكه نگويد مشكلش چيست، بايد انتقادات را بشنود و تحمل كند. او يا اين شرايط را دوست دارد و حرفي نمي‌زند يا نمي‌خواهد موقعيتش در استقلال را از دست بدهد.

منبع: فارس
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

كفاشيان:مبلغ قرارداد بگوويچ 250 هزار دلار است
با انتخاب وينكو بگوويچ به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال اميد سعي بر آن داريم تا فوتبال كشور را به جايگاه واقعي خود رسانده و در جهت اجراي صحيح برنامه‌ها، اقدامات ارزنده‌اي را در دستور كاري خود قرار دهيم.
علي كفاشيان، دبيركل كميته ملي المپيك در گفت وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطلب فوق افزود: 5 شاخص اصلي باعث شد تا سرمربي تيم فوتبال فولاد به سمت سرمربيگري تيم ملي اميد منصوب شود كه تجربه، شناخت كافي از ايران و نحوه كار با بازيكنان كشورمان، هماهنگي با فدراسيون و عملكرد مطلوب وي در مدتي كه در ايران حضور داشت را مي‌توان از بارزترين دلايل انتصاب وي دانست.
وي در ادامه بيان كرد: از روز سه شنبه اين مربي تمرينات تيم ملي اميد را به طور متمركز زير نظر خود و با كمك محمد پنجعلي آغاز خواهد كرد.
كفاشيان درخصوص مبلغ دستمزد اين سرمربي در ادامه اذعان داشت: با مذاكراتي كه صورت گرفته بين 200 تا 250 هزار دلار حق‌الزحمه اين سرمربي خواهد بود اما باز هم منتظر تصميمات نهايي فدراسيون درخصوص دستمزد ايشان خواهيم بود.
كفاشيان عنوان كرد: اردوهاي برون مرزي را براي تقويت ملي‌پوشان با توجه به صلاحديد سرمربي در در دستور كار خود قرار داديم.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

علي پروين در گفت و گوي اختصاصي با ايپنا:بگوويچ بايد حاشيه‌هاي تيم ملي اميد را جمع كند
سرمربي اسبق تيم ملي كشورمان گفت: بگوويچ در ابتداي كار خود بايد حاشيه‌هاي اطراف تيم ملي اميد را جمع كند.
علي پروين در گفت وگوي اختصاصي با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ درخصوص انتخاب بگوويچ به عنوان مربي تيم ملي اميد اظهار داشت:او با كارنامه خوبي كه در فولاد خوزستان و حتي پرسپوليس از خود برجاي گذاشته است نشان داده كه توانايي انجام كارهاي بزرگ را دارد.
وي عنوان كرد: بگوويچ با چند سال حضور در ايران از شرايط حاكم بر فوتبال ما شناخت خوبي پيدا كرده و بنابراين مي‌تواند تصميمات مناسبي را براي تيم ملي اميد بگيرد.
پروين به حضور استعدادهاي فراوان در تيم‌هاي ليگ برتر، دسته يك و حتي زيرگروه ليگ اشاره كرد و گفت: بگوويچ بايد با اعزام دستياران خود به چنين رقابت‌هايي استعدادها را با دقت شناسايي و از توانايي آنان بهره‌برداري كند كما اين كه اين تعداد محدود هم نيستند.
پروين بر لزوم برچيده‌شدن حاشيه‌هاي اطراف تيم ملي تأكيد كرد و افزود: در صورت ادامه چنين حواشي مسمومي در تيم ملي اميد نه تنها راه به جايي نخواهيم برد بلكه خاطرات تلخ گذشته مجددا تكرار خواهد شد.
سرمربي اسبق تيم ملي كشورمان در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود بازي‌هاي تيم ملي را در امارات تحسين كرد و گفت: برخلاف ما كه در گذشته يك تركيب ثابت را در هر بازي روانه ميدان مي‌كرديم قلعه نوعي دست به كار قشنگي زده است و تيم ملي را از اتكا به بازيكناني خاص خارج كرده است.
وي در خاتمه نتايج تيم ملي را در اين رقابت‌هاي دوستانه را بي‌اهميت خواند و متذكر شد: اكنون اگر شرايط حضور بازيكني در تيم ملي فراهم نباشد تيم ملي ديگر دغدغه‌اي از اين بابت نخواهد داشت كه همه مرهون نگاه خوب قلعه‌نوعي است.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ابراهيمي: سامره را برابر قلعه‌نوعي قرار ندهيد
مربي تيم ملي فوتبال گفت: عذرخواهي علي سامره از عدم حضور در تيم ملي را اين قدر بزرگ نكنيد و او را مقابل قلعه نوعي قرار ندهيد.

به گزارش فارس، ناصر ابراهيمي درباره عدم پرداخت پول به بازيكنان و ناراحتي هايي كه در اين رابطه بوجود آمد، اظهار داشت: به هر حال اين رسم است كه بازيكنان بعد از هر بازي پاداش و دستمزد بگيرند، حتي وقتي كه مي‌بازند. به هر حال زحمت مي‌كشند و اين حقشان هست كه طلب دستمزد كنند؛ اما در اين سفر بعد از بازي‌ها دستمزدي پرداخت نشد و داريوش مصطفوي قول داد تا به زودي پول بازيكنان را بدهند.

مربي تيم ملي در ارتباط با عدم حضور علي سامره در تيم ملي و حرف و حديث‌هايي كه در اين باره زده شد، گفت: ما در گذشته هم سهراب بختياري زاده را به تيم ملي دعوت كرديم و او از ادامه كار عذر خواهي كرد، اصلاً اين مسئله را نبايد بزرگ كرد، رو در رو قرار دادن بازيكن با سرمربي تيم فقط حاشيه سازي است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اعتراض افتخاری به دوشغله بودن قلعه‌نوعی
رييس جديد سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: بهاي بليت مسابقات ليگ برتر از نيم‌فصل دوم پنجاه درصد افزايش خواهد يافت.

سيد رضا افتخاري در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: سازمان ليگ در طول سال‌هاي اخير با مشكلات تامين اعتبار روبرو بوده است. سازمان ليگ هيچ منبع درآمدي نداشته و حتي بهاي بليت‌ها نسبت به سال‌هاي اخير به رغم افزايش نرخ تورم هيچ‌گاه افزايش نيافته است. بر اين اساس سازمان ليگ تصميم دارد براي نيم فصل دوم رقابت‌هاي ليگ برتر بهاي بليت‌هاي مسابقات را به ميزان پنجاه درصد افزايش دهد.

وي افزود: اين پيشنهادي است كه از سوي سازمان ليگ مطرح شده و در صورتي كه به تصويب نهايي سرپرست فدراسيون فوتبال برسد، از آغاز نيم فصل دوم اجرايي خواهد شد.

افتخاري تاكيد كرد: در تعرفه‌ي جديد بليت مسابقات ليگ برتر در جايگاه‌ها به قيمت دو هزار تومان و در طرفين جايگاه‌ها و طبقه‌ي اول هزار تومان خواهد بود. براي علاقه‌منداني كه شايد توانايي مالي كمتري داشته باشند، طبقه‌ي دوم استاديوم نيز با بهاي پانصد تومان در نظر گرفته شده است كه نسبت به سال‌هاي گذشته چندان تفاوتي نكرده است.

وي هم‌چنين در مورد ناهماهنگي‌ و پرهيز از تغييرات مكرر برنامه‌ريزي بازي‌ها نيز گفت: سازمان ليگ براي نيم فصل دوم برنامه‌ي ويژه‌اي دارد و قطعا با يك برنامه‌ريزي درست سعي خواهيم كرد، مسابقات در زمان مقرر و بدون كمترين تغيير برگزار شود. اگر در برنامه‌هاي نيم فصل اول اشكالاتي ايجاد شده بود، تنها به دليل برنامه‌هاي تيم ملي بوده است. مطمئنا نيم فصل دوم را منظم‌تر برگزار مي‌كنيم.

رييس سازمان ليگ خاطرنشان كرد: تاكنون طبق برنامه پيش رفته‌ايم و نسبت به برنامه‌ريزي انجام شده هيچ تاخيري نداشته‌ايم. ليگ برتر طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تا پايان ارديبهشت سال 86 به اتمام خواهد رسيد.

نايب رييس فدراسيون فوتبال هم‌چنين در مورد كميته‌ انتقالي فدراسيون فوتبال گفت: بر اساس نامه‌ فيفا نظارت بر عملكرد فدراسيون فوتبال از وظايف اين كميته است كه با توجه به تصميمات اتخاذ شده، ظاهرا اين موضوع به سرپرست فدراسيون فوتبال محول شده است و بحثي براي تغييرات در ساختار اجرايي فدراسيون فوتبال از سوي كميته‌ي انتقالي مطرح نيست.

وي تاكيد كرد: كميته‌ انتقالي فدراسيون فوتبال بايد بداند كه خارج شدن از اصول كاري خود و دامن زدن به مسايل حاشيه‌اي جز ضرر براي فوتبال ايران چيزي به همراه نخواهد داشت.

افتخاري هم‌چنين در مورد اظهارات اخير درخصوص حضور امير قلعه‌نوعي به عنوان سرمربي تيم ملي و رييس سازمان فوتبال استقلال ‌گفت: بارها تاكيد كرده‌ايم كه قلعه‌نوعي بايد تنها در يك پست عمل كند اما، ظاهرا توجهي نشده است. اين قانون است و همه بايد به آن احترام بگذارند. قلعه‌نوعي نيز بايد از تيم ملي و سازمان فوتبال استقلال يكي را انتخاب كند.

افتخاري تاكيد كرد: اين موضوع به نفع قلعه‌نوعي است چرا كه با يك دست دو هندوانه برداشتن كار دشواري است و در نهايت نيز كسي كه ضرر خواهد كرد، شخص قلعه‌نوعي خواهد بود. مصمم هستيم كه قلعه‌نوعي تنها به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال عمل كند.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”