اخبار مرتبط باتيم ملی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

انتخاب نفرات جديد تيم ملي اميد، پس از شروع دور برگشت ليگ 85
كادر فني تيم ملي اميد كشورمان نفرات مورد نظر خود براي حضور در اردوهاي بعدي را پس از برگزاري هفته اول از دور برگشت رقابت‌هاي ليگ 85 اعلام خواهد كرد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ بنا بر نظر بگوويچ و با توجه به در پيش بودن رقابت‌هاي جام حذفي و هفته اول از دور برگشت ليگ 85 اسامي 28 تا 30 بازيكن زير 23 سال كشورمان پس از موعد اعلام شده مشخص خواهد شد.
گفتني است، دور جديد تمرينات تيم ملي اميد پس از اعلام اسامي دعوت‌شدگان در 2 نوبت صبح و بعدازظهر و طي روزهاي شنبه تا دوشنبه هر هفته دنبال مي‌شود.
:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پنجعلي:بگوويچ به اهميت كارش پي برده است
اولين تمرين تيم ملي اميد ايران زير نظر وينكو بگوويچ آغاز شد، وينكو سرانجام بعد از كش و قوس‌هاي فراوان ميان كميته ملي المپيك و مسوولان باشگاه فولاد، هدايت تيم اميد را در دست گرفت و حالا بايد تيمي جديد را براي شركت در رقابت‌هاي مقدماتي المپيك 2008 پكن آماده كند. پنجعلي نيز در كنار وينكو مربيگري تيم اميد را برعهده دارد و معتقد است اين مربي كروات پتانسيل به موفقيت رساندن تيم اميد را دارد و مي‌تواند بعد از سال‌ها تيم اميد را راهي مسابقات المپيك كند. پنجعلي معتقد است تنها راه موفقيت ادر فني جديد تيم ملي اميد اين است كه بازي‌هاي تداركاتي و دوستانه براي اميدها در نظر بگيرند.
آنچه در ذيل مي‌آيد مصاحبه‌اي است با پنجعلي كه از نظرتان مي‌گذرد؛
اولين جلسه تمرين تيم ملي اميد با وينكو بگوويچ چطور برگزار شد؟
وينكو يكي از موفق‌ترين مربيان خارجي حاضر در ايران است. وي طي ساليان گذشته حضوري بسيار موفق در تيم‌هاي باشگاهي ايران داشته و حتي معتقدم فولاد خوزستان در حال حاضر از دسترنج‌هاي وي استفاده مي‌كند.
وينكو علاقه خاصي به كار با بازيكنان جوان و كم تجربه دارد كه اين مهم‌ترين ويژگي براي سرمربي تيم اميد مي‌تواند باشد. اولين جلسه تمرين با وينكو عالي سپري شد و معتقدم با حضور وي هيچ گونه حاشيه‌اي نمي‌تواند به داخل تيم راه پيدا كند. بازيكنان هم فهميده‌اند كه فقط بايد به فوتبال زيبا و راهيابي به المپيك فكر كنند.
چه تفاوت‌هايي ميان سيموئز و وينكو وجود دارد؟
البته من نبايد در اين خصوص صحبت كنم چون به اعتقاد من اين گونه اظهارنظر كردن‌ها درست و حرفه‌اي نيست. اگر من ادعاي حرفه‌اي بودن مي‌كنم بايد به اين نكته اذعان داشته باشم كه بين تمام مربيان فرق وجود دارد و هر شخصي شيوه و سبك كاري خاص خودش را دارد. تنها مي‌توانم بگويم كه روش كار وينكو با اميدها استثنايي است و از نظر مسائل روحي رواني تأثيرات خوبي روي بازيكنان ملي‌پوش گذاشته است.
بگوويچ در اولين جلسه تمرين با تيم ملي اميد از بازيكنان چه خواست؟
خيلي جالب بود وي به طور جداگانه با تمام بازيكنان صحبت كرد و كارنامه ايشان را به طور كامل طلب كرد.
وينكو معتقد است بايد از بازيكنان شناخت كاملي داشته باشد و من فكر مي‌كنم بازيكنان خوب فهميده‌اند كه با يك مربي نظم‌گرا طرف هستند.
در خصوص نحوه همكاري شما چه صحبتي شد؟
من يك ايراني هستم و تمام انگيزه‌ام راهيابي تيم ملي اميد به مسابقات المپيك است. من حاضر به همكاري با اميد‌ها هستم و تا هر زماني كه بخواهند، در خدمت اين تيم خواهم بود تا اطلاعات كاملي از فوتبال ايران و بازيكنان جواني كه تا اين لحظه با آنها در تيم ملي اميد كار كرده‌ايم را تقديم وينكو كنم. اگر هم روزي مرا نخواستند، با آرامش تيم را ترك مي‌كنم. البته تا اين لحظه صحبتي مبني بر عدم همكاري با تيم ملي اميد انجام نشده است.
وينكو تا چه اندازه از اطلاعات دستياران ايراني‌اش استفاده مي‌كند؟
وي تعامل بسيار خوبي با همكارانش دارد و تا اين لحظه اطلاعات كاملي از بازيكنان خواسته و دائما در خصوص شرايط موجود با ما صحبت مي‌كند. به نظر مي‌رسد وي به خوبي اهميت كارش را درك كرده اما نبايد فراموش كنيم كه راه موفقيت تيم اميد فقط يك چيز است.
تيم تحت هدايت سيموئز همه چيز داشت اما تدارك خوبي نديد. هر تيم براي موفقيت احتياج به آماده‌سازي دارد. آماده‌سازي فقط به تمرين كردن مربوط نمي‌شود بلكه بايد بازي‌هاي دوستانه نيز در نظر گرفته شود.
چرا تورنمنت قطر لغو شد؟
واقعيت اين است كه ما تيم كاملي براي شركت در تورنمنت قطر در اختيار نداشتيم. عده‌اي از بازيكنان مشكل خروج از كشور داشتند و برخي باشگاه‌ها حاضر شدند بازيكنان خود را در اختيار تيم ملي اميد قرار دهند. حتي نام قطعي سرمربي تيم نيز مشخص نشده بود كه اين امر خود بزرگ ترين مشكل بود. به هر حال مجموعه‌اي از مشكلات بر سر راه ما قرار گرفت كه نتيجه‌اش لغو حضورمان در تورنمنت قطر شد.
باشگاه‌ها تا اين لحظه همكاري لازم را با تيم اميد نداشته‌اند؟
اكثر باشگاه‌ها همكاري لازم را با ما داشته‌اند اما من معتقدم حتي اگر يك باشگاه يك بازيكن خود را در اختيار تيم اميد نگذارد، كار ما ناقص خواهد ماند. ما تيم ملي يك رده سني هستيم و بايد با تمام قوا در مسابقات شركت كنيم. من از باشگاه‌ها تقاضا دارم تمام خواسته‌هاي تيم ملي اميد را اجابت كنند. ما هم قول مي‌دهيم تيم به المپيك پكن صعود كند. مثلا چند باشگاه مثل پرسپوليس اجازه حضور بازيكنانشان را در اردوي تيم ملي ندادند و اين موضوع باعث شد نتوانيم كارمان را با تمام اهدافي كه در نظر داشتيم، انجام دهيم.
چقدر به صعود تيم به المپيك بعد از 32 سال اميد داريد؟
صرفا كادر فني نمي‌تواند در اين خصوص پاسخ روشن و مثبتي بدهد. جامعه فوتبال و تمام مسئولان بلند پايه تيم اميد بايد در اين خصوص پاسخگو باشند. بايد انتظارات كادر فني و خواسته‌هاي آنها به مرحله اجرا در‌آيد تا به صعود تيم اميدوار باشي
آيا تورنمنت ديگري براي اميدها در نظر گرفته‌ايد؟
البته برنامه‌هايي توسط وينكو ارائه شده كه تا زمان قطعي شدن آن ها نمي‌توان اظهار نظر دقيقي انجام داد.
در پايان اگر حرف خاصي باقي مانده، بفرماييد
حضور تيم اميد بعد از 32 سال در مسابقات المپيك بسيار مهم است و من اهميت آن را كاملا درك مي‌كنم اما بايد از همه نظر حمايت بشويم تا بتوانيم به موفقيت دست پيدا كنيم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

جزئيات قرارداد بگوويچ
120 هزار دلار براي 6 ماه
قرارداد وينكو بگوويچ با تيم ملي اميد به طور كلي 120 هزار دلار است.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ وينكو بگوويچ سرمربي جديد و كرووات تيم ملي اميد طي قراردادي 6 ماهه با مسئولان فدراسيون فوتبال و كميته ملي المپيك مبلغ 120 هزار دلار دريافت خواهد كرد.
البته اين مبلغ به طور ماهيانه به بگوويچ پرداخت مي‌شود و براساس بندرهايي كه در قرارداد وي گنجانده شده، با پيروزي در ديدارهاي رسمي و تورنمنت‌هاي معتبر، مبلغي به عنوان پاداش دلاري به وي پرداخت مي‌شود. بگوويچ براي گرفتن 120 هزار دلار مبلغ قراردادش، ماهي 20 هزار دلار مي‌گيرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ايران شايستگي قهرماني جام ملت‌هاي آسيا را دارد
قلعه‌نوعي در ايپنا: تقويم 6 ماهه‌ براي تيم‌ملي تدوين کرده‌ايم
هرچند كه شروع اميدوار‌کننده‌اي نداشت، اما رفته رفته توانست يک تيم ايده‌آل بسازد و باعث شد ايران در رده‌بندي فيفا باز هم به همان جايگاه قبلي خود، يعني بهترين تيم قاره کهن دست يابد. امير قلعه‌نوعي با همان جسارت و پشتکاري که در هدايت استقلال از خود نشان داده بود، خيلي زود توانست فوتبال را به خود معطوف کند و به نوعي مردم را با تيم‌ملي آشتي بدهد.
روز گذشته امير قلعه‌نوعي، سرمربي تيم‌ملي کشورمان ساعتي را ميهمان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) بود. وي در خصوص مسائل تيم‌ملي، استقلال و فوتبال ايران صحبت کرد.
در حال حاضر روند نتيجه‌گيري تيم‌ملي را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟
خوشبختانه از زماني که مسووليت تيم‌ملي را برعهده گرفتم، از تمامي بازيکنان شايسته‌اي که لياقت پوشيدن پيراهن تيم‌ملي را داشتند، دعوت کرديم. تا بدين لحظه اين روند رضايت‌بخش بوده و فکر مي‌کنم تا حدودي توانسته‌ايم انتظارات مردم از فوتبال ملي را جامه عمل بپوشانيم.
اين نکته را هم اضافه کنم که اگر بازيکني بتواند خواسته‌هاي کادرفني را اجابت کند و در پازل تاکتيکي تيم قرار بگيرد، پيراهن تيم‌ملي را بر تن خواهد کرد و مطمئن باشيد حق هيچ کس ضايع نمي‌شود. البته بازيکناني مثل علي کريمي و آندرانيک تيموريان که در اکثر مواقع براي بايرن مونيخ و بولتون بازي نمي‌‌کنند به خاطر قرار گرفتن در پازل تاکتيکي تيم استفاده مي‌شوند و اين مسأله اجتناب‌ناپذير خواهد بود.
براي آينده تيم‌ملي چه تدابيري انديشيده‌ايد تا براي حضور در رقابت‌هاي‌ جام ملت‌هاي آسيا دغدغه خاطري نداشته باشيم؟
طبق جلساتي متعدد با مسوولان فدراسيون فوتبال يک تقويم و برنامه شش ماهه‌اي تنظيم شده که بر اساس آن مشخص مي‌شود تيم‌ملي چه زماني به اردو خواهد رفت، با چه تيم‌هايي بازي مي‌کند و از چه تدارکاتي برخوردار است. يکي از مسائلي که در تدارکات تيم‌ملي به آن بايد توجه ويژه‌اي شود بحث تغذيه بازيکنان است و طبق برنامه زمان حضور آشپز تيم هم مشخص شده و با نگاهي کارشناسانه تمامي مسائل ريز و درشت پيرامون تيم‌ملي را لحاظ کرديم.
انجام ديدارهاي تدارکاتي و بازي با تيم‌هاي بزرگ عيار تيم‌ملي را بالا مي‌برد، در اين خصوص چه تدابيري اتخاذ کرده‌ايد؟
رويارويي با سه تا چهار تيم مطرح فوتبال جهان در دستور کار برنامه‌هاي کادرفني تيم‌ملي قرار دارد که تمامي اين اهداف مستلزم حمايت مالي فدراسيون فوتبال است تا چقدر اين تشکيلات مي‌تواند انتظارات را برآورده کند.
همان طور که مي‌دانيد تيم‌ملي از سال 1976 تا به حال نتوانسته در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا قهرمان شود و اين قضيه به نوعي فوتبال ملي ما را آزار مي‌دهد.
به خوبي به اين موضوع واقف هستم. تيم قهرمان اين رقابت‌ها جواز حضور در پيکارهاي جام کنفدراسيون‌ها را هم پيدا مي‌کند و در رقابت‌هاي وسيع‌تري مثل (جام‌جهاني کوچک) حاضر مي‌شود. فوتبال ملي ما با برخورداري از بازيکناني مستعد و مسوولان دلسوز شايستگي احراز اين عنوان را دارد اما اتفاقات فوتبال را نمي‌توان پيش‌بيني کرد به‌عنوان مثال در جام‌جهاني هيچ‌کس فکر نمي‌کرد برزيل، آرژانتين و حتي آلمان ميزبان هم از راهيابي به فينال باز بمانند و فرانسه و ايتاليا ديدار پاياني را انجام دهند. در واقع مردم فوتبالدوست ما بايد با حقايق فوتبال کنار بيايند و اتفاقات ناخواسته را به حساب بي‌تعصبي نگذارند.
به‌همين خاطر هم باعث شده که کادرفني تيم‌ملي اقدام به تشکيل تيم‌ملي «ب» کرده و بازيکنان زير 25 سال را براي پشتوانه‌سازي در نظر گرفته است؟
دقيقاً، بالاخره باتوجه به ميانگين سني که تيم‌ملي در حال حاضر داراست و اکثر بازيکنان آن بين 27 تا 30 سال هستند بايد از يک نقطه اصل پشتوانه‌سازي را شروع مي‌کرديم که با تشکيل تيم‌ملي «ب» قصد داريم به آن دست پيدا کنيم.
نکونام چند سال ديگر با فوتبال ملي خداحافظي مي‌کند و وقتي که او نباشد يا به هر دليلي نتواند به تيم‌ملي بپيوندد، چه کسي بايد جالي خالي‌اش را پر کند؟ مازيار زارع، حسين کاظمي و کيانوش رحمتي گزينه‌هايي هستند که با ميدان دادن به آنها مي‌توانيم بازيکني را در حد و انداز‌ه جواد به فوتبال ملي معرفي کنيم. همين تورنمنت اردن و امارات هم از اين قبيل مياديني است که بايد در آن به تجربه بازيکنان اين چنيني افزوده شود.
از چه طريقي عملکرد بازيکنان لژيونر شاغل در اروپا يا امارات را زيرنظر داريد و مطلع مي‌شويد که وضعيت آنها در باشگاه طرف قراردادشان چگونه است؟
يکي ديگر از حرکت‌هاي مثبتي که کادرفني جديد تيم‌ملي انجام داده، اختصاص يک پرونده براي بازيکنان داخلي، تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر و لژيونرهاي شاغل در امارات و اروپاست که جمع‌بندي اين اطلاعات هر هفته توسط مارکار آقاجانيان و افشين پيرواني در اختيار بنده يا ساير اعضاي کادرفني تيم‌ملي گذاشته مي‌شود.
انجام يک چنين برنامه مدوني نياز مبرم به همکاري باشگاه‌ها دارد و بايد کادرفني تيم‌ملي در اين خصوص حمايت شود؟
تيم ملي و باشگاه‌ها لازم و ملزوم يکديگر هستند و بايد در کنار هم حرکت کنند. ناگفته نماند نبايد از نقشي که مطبوعات در موفقيت تيم‌ملي ايفا مي‌کنند به سادگي گذشت و اين قشر زحمتکش در کنار باشگاه‌ها و تيم‌ها ارکان اصلي تيم به شمار مي‌آيند.
اما اکثر اين تيم‌ها يا باشگاه‌ها از تعطيل‌شدن رقابت‌هاي ليگ برتر به خاطر بازي‌هاي تيم‌ملي گله دارند و معتقد هستند که نبايد به هر دليلي مسابقات تعطيل شود؟
خوشبختانه کادرفني تيم‌ملي هم به خوبي به اين نکته اذعان دارد و در همين رقابت‌هاي دوستانه اردن و امارات هم مشاهده کرديد که بدون وقفه‌اي در ليگ تيم‌ملي به اين پيکارها اعزام شد و در ديدار 18 بهمن مقابل بلاروس هم همين برنامه را داريم.
بالاخره بگوويچ جانشين سيموئز در تيم‌ملي اميد شد و سکان هدايت اين تيم را براي المپيک در دست گرفت؛ نظرتان در اين خصوص چيست
در تمام دنيا مرسوم است که مربيان تيم‌هاي پايه‌اي ملي زير نظر سرمربي تيم ملي بزرگسالان کار و برنامه‌هاي خود را با وي هماهنگ کنند؛ اما متأسفانه در کشور ما به‌هيچ‌وجه اين مسأله اجرا نشده و نمي‌شود زياد فرد يا مجموعه‌اي را مقصر خطاب کرد؛ اما در حال حاضر همه وظيفه داريم از بگوويچ و تيم‌ملي اميد حمايت کنيم تا پس از 32 سال ناکامي به المپيک راه پيدا کنيم.
اما سيموئز در تازه‌ترين اظهارات خود گفته قلعه‌نوعي باعث ناکامي تيم‌ملي اميد در دوحه بوده و او را نمي‌بخشم؟
هر مربي خارجي که به جاي سيموئز در تيم‌ملي اميد کار مي‌کرد هم همين گفته را به زبان مي‌آورد؛ چرا که بهترين روش براي توجيه ناکامي اين است که گناه بي‌توجهي‌هاي اعمال شده را به گردن ديگران بياندازيم و از زير بار فشار انتقادات شانه خالي کنيم؛ ايشان يک بار خدمت آقايان قره‌خانلو و کفاشيان اعلام کردند اين صحبت‌ها را بيان نکرده و مطبوعات اين جنجال را به‌راه انداخته‌اند و يک بار هم خدمت آقايان مصطفوي و افتخاري؛ حال صحت و سقم اين مسأله را چطور براي شما و ديگران تأييد کنم نمي‌دانم؛ حتي به‌دليل اينکه حرف و حديثي به‌وجود نيايد دعوت کفاشيان را براي همراهي تيم‌ملي اميد در دوحه رد کردم تا سيموئز بدون هيچ اعمال‌فشار کار کند؛ خدا را شاهد مي‌گيرم تنها مسأله‌اي که بين من و ايشان اتفاق افتاد معرفي سياوش اکبرپور به اردو تيم‌ملي بود؛ همين و بس البته بنده به اصرار خود اکبرپور که معتقد بود شرايط سني‌اش به زير 23 سال مي‌خورد او و صابر ميرقرباني را به سيموئز پيشنهاد دادم نه تحميل؛ حتي سيموئز معتقد بود از طريق پيرواني به‌وي اعمال فشار مي‌آيد که طي يک تماس تلفني هم همکار بنده مسأله را تکذيب کرد.
اختلاف سليقه‌اي که ميان کميته انتقالي و فدراسيون فوتبال به‌وجود آمده ممکن است به فوتبال ما لطمات جبران‌ناپذيري را وارد کند، آيا با اين عقيده موافق هستيد؟
صددرصد؛ چرا که در مملکت ما با قدمت 9 هزار ساله ديگر اين قبيل اختلاف سليقه‌ها محلي از اعراب ندارد و نبايد تفکرات و خط مشي سياسي را با فوتبال يکي کنيم و اين دو مقوله از يکديگر جدا باشند.
چرا ديگر از جلساتي که تحت عنوان خرد جمعي با مربيان ليگ برتري جهت ياري دادن به کادر فني تيم‌ملي برگزار مي‌شد خبري نيست؟
بنده هم به عنوان مسؤول مستقيم مسائل فني تيم‌ملي با برگزاري يک چنين نشستي در 2 بخش مطبوعات و مربيان موافق هستم و آنها را يکي از راه‌هاي رسيدن به موفقيت مي‌دانم.
رقابت‌هاي ليگ حرفه‌اي که ساليانه در آن نزديک به يکصد ميليارد تومان هزينه صرف مي‌شود را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟
در حال حاضر 6 دوره از رقابت‌هاي ليگ حرفه‌اي مي‌گذرد که اکثر تيم‌ها امکانات اوليه خود را در اختيار ندارند. استقلال نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا يک زمين تمرين ندارد و بازيکنان اين تيم بايد از اتومبيل مسؤول تدارکات استقلال به عنوان رختکن استفاده کنند. در فوتبالي که هزينه آن به اندازه يکصد يا حتي 500 ميليارد تومان ولي بازدهي به آن اندازه را ندارد، نبايد ادعاي حرفه‌اي شدن را کرد.
فکر نمي‌کنيد شرايط حاکم بر استقلال جايي که در حال حاضر مسؤوليت‌سازمان، فوتبال آن را عهده‌دار هستيد نتوانسته رضايت خاطرتان را فراهم کند؟
بله؛ در زماني که بنده مسؤوليت فني تيم‌ملي را به‌عهده گرفتم از سرمربيگري استقلال استعفا دادم و به يک مجموعه، تفکراتم را متمرکز کردم که با اصرار مسؤولان باشگاه استقلال سازمان فوتبال به‌وجود آمد و در جبهه ديگري مشغول به کار شدم و در حال حاضر هم به يک‌باره بحث دو شغله شدن مطرح شده که بنده فكر نمي‌كنم مسله خاصي باشد چون در استقلال فقط كار ستادي مي‌كنم و تا به حال هدفي جز خدمت به استقلال نداشته‌ام و در اين مدت 20 ساله اصلاً به دنبال رسيدن به اهداف مالي نبودم.
اما در شرايطي از مديرعاملي اميدوار رضايي حمايت مي‌کرديد که مقداد نجف‌نژاد در اين سمت مشغول به کار بود و به امورات روزمره استقلال مي‌پرداخت؟
هيچ موقع از بيان حقيقت ابائي نداشته‌ و نخواهم داشت. در مقطعي که استقلال مديرعامل شناخته شده‌اي نداشت با حمايت‌هاي رضايي توانستيم بازيکنان جذب کنيم و تيم حال حاضر را ببنديم. اگر کمک 3 ميليارد ريالي ايشان نبود نمي‌دانستيم از کجا و به چه طريقي بازيکنان دلخواه کادر فني را به خدمت بگيريم. در حال حاضر هم مبلغ قابل توجهي از پرداختي بابت رضايتنامه علي انصاريان و يکي دو بازيکن ديگر مانده که استقلال توانايي پرداخت آن را ندارد؛ در گذشته استقلال براي 15 سال متوالي يک هيأت مديره داشت که کمتر مصاحبه مي‌کردند و همين مسأله کمک مي‌کرد تا بدون دغدغه خاطر کار کنيم. نجف‌نژاد هم در اين مدت منشأ خدماتي براي استقلال بودند که از ايشان هم کمال تشکر را دارم و تا جايي که لازم باشد به او کمک مي‌کنم.
پس با اين شرايط استقلال برخلاف اوضاع و احوال آرامي که سپاهان ديگر نماينده کشورمان در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا دارد براي حضور در اين پيکارها با هزارو يک مشکل روبه‌رو است؟
بله. ما در فصل جديد 2 مهره کليدي خود را به دليل مسائل مالي از دست داديم و نتوانستيم از بازيکناني که جذب ليگ امارات شدند کسي را به خدمت بگيريم. با توجه به اين اوصاف ياراي رويارويي با الهلالي که براي تنها چند بازي بازيکني را با 3 ميليون دلار به‌خدمت گرفته را نداريم و بايد در روند آماده سازي تيم تغيير و تحول شود.
استقلال در صورت بهبودي کامل جباري باز هم يک مهاجم ششدانگ نياز دارد تا به معناي واقعي کلمه مثل يک تيم در ليگ قهرمانان آسيا حاضر شود.
چرا وقتي استقلال پيروز مي‌شود نام قلعه‌نوعي مطرح مي‌شود و در زمان شکست و ناکامي تيم مرفاوي سپر بلاي انتقادات وارده مي‌شود؟
به‌طور کلي با نظرتان مخالف هستم؛ اين مسأله کاملاً برعکس است وقتي تيم شکست مي‌خورد و به هر دليلي نمي‌تواند نتيجه بگيرد، اين امير قلعه‌نوعي است که در محافل مختلف از وي نام مي‌برند و به باد انتقادات گوناگون گرفته مي‌شود؛ مثل ديدار مقابل مقاومت بسيج فارس که تمام مسؤوليت شرکت را به‌عهده گرفتم و حتي براي تماشاي ديدار برخلاف گفته برخي رسانه‌ها به شيراز هم نرفتم؛ برخي مسائل را مثل اتفاقات پيرامون تيم وتمرينات را بايد اطلاع داشته باشم و در خصوص تصميم‌گيري در مورد آنها مرفاوي را راهنمايي مي‌کنم.
فکر مي‌کنيد مرفاوي بتواند استقلال را در ليگ و حتي ليگ قهرمانان آسيا به جايگاه اصلي‌اش راهنمايي کند؟
براي پاسخ به اين سؤال بايد ببنيم چه ابزار و امکاناتي را در اختيار مرفاوي قرار داده‌ايم که انتظار داريم او استقلال را متحول کند. سرمربي تيم‌ تاکنون حتي 20 ميليون تومان هم از قراردادش را نگرفته و تنها به عشق کمک به استقلال و هوادارانش کار مي‌کند آن هم با حداقل امکانات. يقين داشته باشد مرفاوي پتانسيل رهنمون کردن استقلال به سمت و سوي قهرماني در ليگ را دارد و تا اينجاي کار که يک نيم‌فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر را پشت سر گذاشته‌ايم توانسته 67 درصد امتياز را به‌دست آورد که آمار قابل قبولي است.
البته به شخصه با اين نظر که مربي در زمان به‌عهده گرفتن هدايت يک تيم بايد درب‌هاي خروج را هم پيدا کند موافق هستم؛ چرا که در زمان سرمربيگري خودم در استقلال برخي آقايان 36 بار پياپي مرا از کار برکنار کرده بودند و خودم هم خبر نداشتم! در حال حاضر هم همين حالت براي مرفاوي پيش آمده و بايد او را از اين فشار انتقادات وارده نجات دهيم.
س با همه اين تفاصيل به آينده کاري مرفاوي در استقلال اعتقاد داريد؟
موفقيت مرفاوي در استقلال بخشي از افتخارات سازمان فوتبال استقلال را تشکيل مي‌دهد که بنده براي اين هدف هر کاري لازم باشد در حيطه اختياراتم انجام خواهم داد.
البته تجربه 20 ساله همکاري‌ام با استقلال نشان داده که در سايه کمي همت و لطف خداوند انجام هر کار مشکل امکان‌پذير است و اگر هيأت مديره استقلال بتواند از لحاظ مالي دغدغه خاطر مربيان و بازيکنان را از بين ببرد در قهرماني تيم در ليگ قهرمانان آسيا شک نبايد کرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نيل‌اسپورت: جاي خالي ايران در جام خليج‌فارس
تلويزيون نيل اسپورت جاي تيم ملي فوتبال ايران در جام خليج فارس را خالي دانست.

به گزارش فارس، اين شبكه تلويزيوني در تفسيري همزمان با آغاز جام هجدهم فوتبال خليج فارس، اظهار داشت: بين تيم‌هاي شركت كننده جاي خالي ايران بسيار محسوس است.

مفسر نيل اسپورت با اشاره به موقعيت جغرافيايي وسيع ايران در منطقه، گفت: مسئولان مسابقات بايد به جاي يمن، از ايران براي شركت در رقابت‌ها دعوت مي كردند.

وي افزود: حضور ايران سطح مسابقات را بسيار بالا مي‌برد و جام خليج فارس را تا سطح جام ملت‌هاي آسيا ارتقا مي داد.

مفسر اين تلويزيون با بررسي 8 تيم فعلي حاضر در هجدهمين دوره جام خليج فارس، عربستان سعودي و عراق را اميد اول فتح جام اين دوره برشمرد.

« دوره هجدهم اين جام با نام جعلی «خليج عربی» در حال برگزاری بوده و جالب است به رغم قراردادهای بين المللی کشورهای منطقه از نام جعلی برشمرده استفاده می کنند و در اين مورد حتی فدراسيون فوتبال ايران زحمت اعتراض به فيفا و کنفدارسيون فوتبال آسيا را در مورد استفاده از اين نام جعلی در مسابقه های این چنینی را به خود نداده است! »

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرانجام سرپرست دوپينگ برخی ملی‌پوشان فوتبال را تاييد کرد!
سرپرست فدراسيون پزشكي ورزشي امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد و در مهمترين بخش صحبت‌هايش به شبهات موجود پيرامون مثبت درآمدن دوپينگ وزنه برداران پرداخت.

دكتر عليمرادي در رابطه مثبت اعلام شدن تست دوپينگ 9 وزنه‌بردار در آستانه‌ بازي هاي آسيايي دوحه اظهار كرد: اين قضيه شوكي بود كه به جامعه‌ ورزش ايران وارد شد. من اين قضيه را توطئه‌اي بيش نمي‌دانم كه به وجود آورندگان آن قصد داشتند ضربه اي به نظام، وزنه‌برداري يا ستاد ملي مبارزه با دوپينگ بزنند.

وي افزود: همين گروهي كه از وزنه‌برداران تست گرفتند 21 ماه رمضان سال گذشته نيز از سوي شركت IATM، شركتي كه طرف قرارداد با آژانس جهاني ضد دوپينگ است و فدراسيون‌هاي جهاني است و مي‌تواند بدون اطلاع كشورها از روزشكارانشان تست دوپينگ بگيرد به تهران آمد و تست همه منفي اعلام شد.

عليمرادي تصريح كرد: اما امسال يك خانم و آقا بدون اطلاع ما نيمه‌ شعبان به تهران آمدند. خيلي حرف است كه اين افراد همه اقدامات مربوط به ويزايشان را نيز خودشان انجام داده بودند. من اين قضيه را با هاشمي و كفاشيان در ميان گذاشته و آنها به من گفتند كه همكاري لازم را با ماموران فوق انجام دهيم.

وي اضافه كرد: اين خانم و آقا فرداي آن روز به ورزشگاه آزادي رفتند. آنها مي‌دانستند كه وزنه‌برداران در چه ساعتي و حتي در چه شيفتي تمرين دارند و مستقيم بر سر تمرين وزنه‌برداران رفتند.

خبرنگاري پرسيد چرا از اين همه وزنه‌بردار تنها از 11 نفر تست گرفته شد كه عليمرادي پاسخ داد: سوال من اين است كه چرا از اين همه رشته‌ ورزشي تنها از وزنه‌برداري تست گرفته شد.

خبرنگار پرسيد شايد تنها وزنه برداري مورد سوال بوده؛ اما بايد با مساله‌ دوپينگ عالمانه برخورد كرد؛ اين كه قضيه‌ فوق توطئه‌ جهاني بوده يا خير توجيه‌پذير نيست؛ كه سرپرست فدراسيون پزشكي ورزشي در رابطه با اقدامات انجام شده در راه آموزش و مبارزه با دوپينگ پاسخ داد: كميته‌ آموزش ما در طول 6 ماه گذشته كتاب‌ها و بروشورهاي آموزشي مختلفي را در سطح استانهاي كشور توزيع كرده است و اقدامات آموزشي خوبي در اين زمينه صورت گرفته، اما بحث آموزش چيزي نيست كه بخواهيم در عرض اين مدت كوتاه آن را جا بياندازيم. از طرفي تنها استفاده از برخي مكمل‌هاي غذايي تاثير خوب دارد. 250 شركت در جهان مكمل توزيع مي‌كنند، داراي 65 فرآورده هستند كه در رشته‌هاي ورزشي مختلف فرق مي‌كند. اين قضيه به اين صورت نيست كه بخواهيم آن را كاناليزه كنيم. در سالهاي گذشته كميته‌ي ملي المپيك و سازمان تربيت بدني فعاليت زيادي را براي كاناليزه كردن آن انجام دادند اما، اين اقدام غير ممكن بود. از طرفي مكمل‌هايي كه از دوبي وارد ايران مي‌شود، دست‌كاري مي‌شوند. حتي خود وادا نيز به ورزشكاران و مربيان استفاده از هيچ مكملي را توصيه نمي‌كند و به آنها توصيه مي‌كند در صورت استفاده خود ورزشكار و مربي بايد پاسخگو باشند. اما، در دوحه رايزني‌هايي را انجام داديم كه اگر بتوانيم با شركتي به توافق برسيم كه با استفاده كردن مكمل‌هاي غذايي مسووليت مثبت شدن احتمالي تست ورزشكار بر عهده‌ي شركت مربوط باشد.

وي در پاسخ به سوال ديگر كه چرا تست دوپينگ رضازاده مثبت درنيامد و مهندس هاشمي طبا در صحبت‌هايش گفته بود كه مسوولان خودشان از استفاده‌ مكمل‌هاي وزنه‌براداران مطلع‌ بودند، اظهار كرد: مهندس هاشمي طبا در زمان خودش خدمات بسيار خوبي به ورزش ارايه كرد و وجود پايگاه‌هاي قهرماني در استان‌ها دليلي براي اين مدعاست، اگر ايشان گفته‌اند مسوولان از مكمل‌ها خبر داشته‌اند منظورشان مسوولان كميته‌ي ملي المپيك است، چرا كه مربيان خارجي وقتي وارد كشور مي‌شوند قراردادشان را با كميته منعقد مي‌كنند.

وي افزود: بعد از زماني كه اين مشكل براي وزنه‌برداري پيش‌ آمد به مسوولان كميته‌ي ملي المپيك گفتم كه يك بند به قرارداد مربيان اضافه شود كه اگر آنها در مثبت اعلام شدن دوپينگ ورزشكاران دخالت يا مشاركت داشته باشند، حق الزحمه‌ي آنها پرداخت نشود.

عليمرادي تصريح كرد: اما اين كه وزنه‌برداري مسائل پشت پرده داشت را تاييد مي‌كنم. بله خيلي‌ها از اقداماتي كه ايوانف انجام مي‌داده اطلاع داشته‌اند و مي‌دانسته‌اند كه همسر ايوانف يك بيوشيميست است و مدت زمان آناليز دارو در بدن و زمان دفع آن را مي‌دانسته است. اگر ماموران WADA در زمان بارگيري به ايران آمده‌اند، آنها از اين قضيه اطلاع‌ داشته‌اند. ما در روزهاي 29 خرداد و 14 مرداد از وزنه‌برداران تست گرفتيم و آنها را به آزمايشگاه كلن آلمان فرستاديم كه همه‌ي تست‌ها منفي اعلام شد. اما درست 3 هفته بعد و روز 25 شهريور ماموران WADA به ايران آمدند و تست آنها مثبت اعلام شد.

سرپرست فدراسيون پزشكي ورزشي با تاكيد مجدد بر اقدامات پشت پرده‌ انجام شده در اين زمينه گفت: همه مي‌دانستند كه ايوانف اجازه نمي‌دهد كه كسي در حيطه‌ كاري‌اش ورود كند و از دستياران خاص خود برخوردار بود. اين اتفاق نيز در زماني رخ داد كه ايران در حساس‌ترين زمان ممكن به سر مي‌برد.

وي ادامه داد: بنابراين اگر مسوولاني از اين قضيه اطلاع داشته‌اند، اين كميته‌ ملي المپيك است و آنها خودشان بايد پاسخگو باشند. به هر حال فدراسيون پزشكي ورزشي از قضاياي دوپينگ وزنه‌برداران اطلاع نداشته و هر كس مي‌گويد ما در جريان بوديم بگويد تا ما نيز دلايل خود را اثبات كنيم. به هر حال يا ايوانف مي‌خواست با آبروي مملكت بازي كند يا افراد ديگر، نمي‌دانم؟!

سرپرست فدراسيون پزشكي ورزشي مواد استفاده شده از سوي وزنه‌برداران را مكمل ندانست و به خبرنگاران گفت: وزنه‌برداران دارو استفاده كرده‌اند و اين دارو نيز آمپول تزريقي بوده است. داروي آنابوليكي كه در رشته‌هاي ورزشي مانند وزنه‌برداري، كشتي، و ... استفاده مي‌شود و 4 تا 6 ماه در بدن مي‌ماند اما، مكمل ممكن است 3 تا 4 هفته در بدن بماند و دفع شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا تست رضازاده منفي شده است، گفت: رضازاده و ابراهيمي به دليل اين كه استفاده از دارو باعث افزايش وزن آنها مي‌شده است از دارو استفاده نكرده‌اند. رضازاده در زمان المپيك آتن 165 كيلو بود شايد در بازي‌هاي دوحه از 165 هم بالاتر بود.

وي تصريح كرد: فدراسيون پزشكي ورزشي با هيچ فدراسيوني رودربايستي ندارد. ما در هر كجا لازم بوده وارد شده‌ايم و قصد داريم سال آينده در بحث آموزش با جديد بيشتري وارد عمل شديم.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه پرسيد چرا شما به عنوان مسوول فدراسيون پزشكي ورزشي بسيار دير از قضيه‌ي دوپينگ وزنه‌برداران مطلع شديد؟ گفت: زماني كه فدراسيون پزشكي ورزشي از اين قضيه اطلاع پيدا كرد همان زماني بود كه شما مطلع شديد، ما طبق زمان‌بندي مشخص خود 3 تا 4 هفته يك بار نمونه گيري مي‌كرديم و حتي در بندرانزلي نيز به سراغ وزنه‌برداران رفتيم، بنابراين ما كارمان را به نحو احسن انجام داده و به عملكردمان نيز افتخار مي‌كنيم، به هر حال فدراسيون پزشكي ورزشي در جريان كار نبوده است و اگر اين اطلاعات را در حال حاضر بيان مي‌كنم، به اين علت است كه ما زماني از قضايا مطلع شديم كه همه چيز لو رفت. در حقيقت ايوانف همه چيز را توضيح داد و ورزشكاران اعتراف كردند كه ايوانف چه اقداماتي انجام مي‌داده است. خود ورزشكاران به ما گفتند كه ايوانف هر روز به ما آمپول مي‌زده است.

وي در بخش ديگري در پاسخ به اين سوال كه چرا در اعلام اسامي دوپينگي‌هاي تيم ملي فوتبال محافظه‌كاران برخورد شد؟ گفت: ما نيز با چگونگي نمونه‌گيري از فوتباليست‌ها مخالف هستيم، چرا كه متاسفانه اين بحث در رياست قبلي مطرح شد و اين تفويض اختيار به فدراسيون فوتبال داده شد. اين قضيه به اختلافات WADA و فيفا باز مي‌گردد، چرا كه فيفا معتقد است محروميت‌هاي WADA براي فوتباليست‌ها زياد است و اگر فوتباليستي دو سال محروم شود از فعاليت حرفه‌اي فوتبال دور مي‌ماند، البته اين اختلاف در برخي كشورها وجود دارد و عملكرد آنها در مبارزه با دوپينگ به صورت تفكيك شده انجام مي‌شود، مثلا در كشوري مانند استراليا همه چيز زير نظر ستاد ملي مبارزه با دوپينگ است اما، رييس پيشين مركز توسعه‌ي ورزش قهرماني (مهدي قدمي) سال گذشته مجوزي به فدراسيون فوتبال داد كه كارش را به صورت جداگانه و زير نظر ستاد ملي مبارزه با دوپينگ انجام دهد، ولي متاسفانه اين تحت نظر بودن از بين رفت و هم اكنون ما نظارتي بر اين فدراسيون نداريم، به طوري كه آمار دوپينگ در فوتبال در دست ما نيست واين آمار بايد از فدراسيون فوتبال و دكتر شريف ارائه شود.

وي ادامه داد: ما معتقديم همه‌ي بحث دوپينگ و محروميت‌ها بايد زير نظر يك مرجع و آن هم شوراي صدور راي در ستاد ملي مبارزه با دوپينگ انجام شود، براي ما هيچ تفاوتي بين يك فوتباليست، يك كشتي‌گير و يا يك رزمي‌كار وجود ندارد. اميدواريم در آينده با گزارشهايي كه در اختيار مهندس علي‌آبادي قرار گرفته است و با دستور وي، فدراسيون فوتبال نيز زير نظر ستاد ملي مبارزه با دوپينگ بيايد، پس از آن ببينيد ما با تمام تيم‌ها و حتي تيم ملي چه مي‌كنيم؟

وي افزود: البته در ديگر رشته‌هاي ورزشي به غير از فوتبال، پيش از بازي‌هاي آسيايي دوحه با جديت لازم كار را جلو برديم و برخي از برترين‌هاي آسيا و مدال‌آوران را از ليست اعزامي به دوحه خط زديم.

دكتر عليمرادي، در رابطه با مثبت اعلام شدن تست برخي فوتباليست‌ها در آستانه مسابقات جام‌جهاني گفت: اعلام نشدن اسامي آنها و عدم برخورد جدي خلاف مقررات بود، اما در آن برهه از زمان مصلحت بر اين بود، چرا كه اگر حكم صادر مي‌كردند فدراسيون فوتبال زير سوال مي‌رفت و آنها نمي‌توانستند به جام‌جهاني اعزام شوند. پس آنها ناچار بودند كه برخورد جدي انجام ندهند.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا اسامي افرادي كه تست آنها مثبت شد را اعلام نكرديد؟ اظهار كرد: اين افراد همان چند نفري بودند كه در روزنامه‌ها مطرح شدند اما، كاري كه در سطح كشور انجام مي‌دهيم اين طور نيست، پس از يك ماهي كه از بازيهاي دوحه برگشتيم 5 تا 6 بار نمونه‌گيري لازم انجام شد مثلا، وزنه‌برداري در اهواز و اصفهان، كشتي‌ آزاد و فرنگي در بندرعباس و اسكي و فوتبال در تهران از جمله رشته‌هايي بودند كه از ورزشكاران آنها تست دوپينگ به عمل آورديم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه بلندمدت قلعه‌نوعي هفته آينده
جلسه كادر فني تيم ملي در فدراسيون تشكيل شد و بر اين اساس، قلعه‌نوعي هفته آينده برنامه بلندمدت خود را تقديم فدراسيون خواهد كرد.

به گزارش فارس، جلسه كادر فني تيم ملي از ساعت 11 تا 14 در فدراسيون فوتبال تشكيل شد.

در اين نشست، بعد از مبحث و بررسي فراوان مقرر شد تمام گروه‌هاي حاضر در تيم ملي از گروه پزشكي و تغذيه تا گروه بدنسازي بعد از هفت روز برنامه‌هاي 6 ماهه خود را در اختيار سرمربي تيم ملي قرار بدهند.

امير قلعه‌نوعي هم بعد از بررسي برنامه گروه‌ها يك برنامه كلي تا 14 تير ماه 1386 به فدراسيون ارايه كند.

در اين جلسه مقرر شد ليگ برتر بدون وقفه و تعطيلي به كار خود ادامه دهد تا حداكثر در روز 12 خرداد ماه مسابقات به اتمام برسد و پس از آن، قلعه‌نوعي تيم ملي را براي جام ملت‌هاي آسيا آماده كند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اردوي تيم فوتبال اميد ايران از روز شنبه داير مي‌شود
سرپرست تيم فوتبال اميد ايران از تشكيل مرحله دوم اردوي آمادگي اين تيم از روز شنبه هفته آينده در كمپ تيم‌هاي ملي خبر داد.

دكتر " عليرضا اسدي " روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا با بيان اين مطلب گفت حداكثر نفرات دعوت شده به اين اردو ، ‪ ۲۵‬نفر خواهند بود.

اسدي افزود از مسوولان و كادرهاي فني تيم‌هاي استقلال اهواز ، فجر شهيد سپاسي شيراز ، پاس تهران و پيكان تهران كه بيشترين نفرات را در اختيار كادر فني تيم فوتبال اميد ايران قرار دارند ، تشكر مي‌كنم .

وي درباره ديدار كادر فني تيم فوتبال اميد ايران با" امير قلعه‌نويي" سرمربي تيم ملي گفت اين ديدار در راستاي هماهنگي بيشتر صورت مي‌گيرد.

در اين ديدار در خصوص مسائل مختلفي از جمله اينكه تشكيل اردوهاي تيم اميد لطمه‌اي به برگزاري ليگ وارد نكند و مسائل ديگر بحث و تبادل نظر به عمل خواهد آمد.

اسدي درباره ديدار دوستانه روز دوشنبه هفته آينده تيم اميد گفت حريف تيم اميد هنوز مشخص نشده است ولي در روز دوشنبه حتما ما يك ديدار دوستانه برگزار خواهيم كرد.

سرپرست تيم فوتبال اميد ايران درباره چگونگي دعوت از بازيكنان به اردوي اين تيم گفت با توجه به زمان موجود تا آغاز مسابقات فوتبال مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن ، ما مجبوريم از بازيكناني كه در ليگ برتر بازي مي‌كنند ، استفاده كنيم چرا كه زمان‌كافي براي آموزش به بازيكنان نداريم .

وي درباره اعضاي اضافه شده به كادر فني تيم فوتبال اميد ايران گفت نعيم سعداوي به جمع ما اضافه شده است ولي وضع حميداوي هنوز مشخص نيست.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

" محمد پنجعلي ": از ‪ ۱۲‬بازيكن اميد آزمون‌هاي مختلف به عمل مي‌آيد
دوازده تن از بازيكنان اميد تيم‌هاي فوتبال حاضر در ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران امروز چهارشنبه توسط ، كادر فني تيم فوتبال اميد ايران مورد آزمون‌هاي مختلف قرار مي‌گيرند.

" محمد پنجعلي " مربي تيم فوتبال اميد ايران امروز با بيان اين مطلب به خبرنگار ايرنا گفت از مربيان تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر خواسته بوديم كه بازيكنان مستعد خود را به كادر فني اين تيم معرفي كنند.

وي افزود هم‌اكنون دوازده بازيكن در كمپ تيم‌هاي ملي حضور يافته‌اند كه كادر فني از آنان آزمون‌هاي مختلفي را به عمل خواهد آورد و هر بازيكني كه مستعد شناخت شود به اردو دعوت خواهد شد.

پنجعلي در ادامه اظهارداشت مرحله دوم اردوي آمادگي تيم فوتبال اميد ايران از روز شنبه هفته آينده در كمپ تيم‌هاي ملي با دعوت از حداكثر ‪۲۵‬ بازيكن داير خواهد شد.

مربي تيم فوتبال اميد ايران اظهارداشت با توجه به زمان كم باقي مانده تا آغاز مسابقات فوتبال مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن ، بايد از اين مدت كمال استفاده را كرد.

وي درباره حضور " نعيم سعداوي " به عنوان يكي از اعضاي كادر فني تيم فوتبال اميد ايران گفت سعداوي نيز به جمع كادر فني پيوسته است .

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

فهرست تيم فوتبال جوانان اعلام شد
كميته جوانان فدراسيون فوتبال فهرست اسامي بازيكنان دعوت شده به اردوي تيم زير 15 سال (مرحله اول) را اعلام كرد.

به گزارش فارس، اين اردو از 19/11/85 تا 22/11/85 در كمپ تيم‌هاي ملي تشكيل خواهد شد.

اسامي دعوت شدگان به اين اردو به شرح زير است:
مهرداد يگانه (آذربايجان شرقي)؛ عباس شيروند، آزاد ديني،‌مهرداد اژدري (اردبيل)؛ مسعود بهرامي (اصفهان)؛ سعيد لطفي (ايلام)؛ ايمان صادقي،‌سهند پارسا دوست، علي رضا حيدري، پيمان يدي، ميلاد مدير روستا، سعيد امرائي، هادي نوريان (تهران)؛‌سعيد حاتمي، سلمان صافي (خراسان رضوي)؛ طارق كعب، حمزه خالد اماني (خوزستان)؛ حميد رضا زارعيان، علي رضا شفاهي، رضا خليفه، امين زارع (فارس)؛ رضا قيالي (كهكيلويه و بوير احمد)؛ سيد علي حسيني، علي نظرخاني (گلستان)؛ حسين گوهري ليلي (گيلان)؛ مرتضي ابراهيمي، احسان طاهري، محمدرضا بابائي (مازندران)؛ محسن لطفي، كسري آرام (همدان)؛ ايمان مكانيك (يزد)

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ياوري مربي تيم فوتبال جوانان شد
از سوي فدراسيون فوتبال ايران، مربي جديد تيم زير 15 سال معرفي شد.

به گزارش فارس، اين فدراسيون اعلام كرد با توجه به سوابق و تجربه محمد ياوري در زمينه فوتبال پايه، اين مربي براي هدايت تيم ملي زير 15 سال ايران برگزيده شد.

مرحله اول اردوي اين تيم از 19/11/85 تا 22/11/85 در كمپ تيم‌هاي ملي تشكيل خواهد شد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دوستي و ترابپور به كادر فني اميد اضافه شدند
سرمربي تيم ملي امروز جلسه‌اي را با سرمربي تيم اميد در دفتر دبيركل فدراسيون فوتبال برگزار كرد.

به گزارش فارس، در اين نشست مصطفوي با بيان اهميت و لزوم هماهنگي بين دو تيم بزرگسالان و اميد و اينكه قلعه‌نوعي بايد اشراف كامل بر تمرين داشته باشد، تأكيد كرد براي انجام بازي‌هاي تداركاتي بايد با سازمان ليگ برتر هماهنگي لازم صورت گيرد.

در اين جلسه دستياران سرمربي تيم اميد نيز مشخص شدند.

محمد پنجعلي، علي دوستي و ترابپور براي همراهي اين مربي معرفي شدند تا در صورت موافقت، با بگوويچ در هدايت تيم همكاري كنند.

علاوه بر اين، مقرر شد برنامه‌اي براي انجام ديدارهاي تدراكاتي تيم اميد ترتيب داده شود.

در اين جلسه بر لزوم هماهنگي مربيان اميد با سرمربي تيم بزرگسالان تأكيد شد.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”