اخبار مرتبط با باشگا های خارجی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

چوب حراج قانون فيفا، فرانک لمپارد را هوايی کرد!
«فرانک لمپارد» پس از اینکه مشخص شد می تواند چلسی را در تابستان سال آینده ترک کند، به محور جنگی میان میلان و اینتر برای انتقال به باشگاه های ایتالیا تبدیل شد.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشی» به نقل از «دیلی میل»، چلسی امیدوار است تا با پیروزی در جام حذفی برابر «ناتینگهام فارست» شکاف های به وجود آمده بین «مورینیو» و «آبراموویچ» را پر کند.

اما این روزها شایعه پیوستن لمپارد به باشگاه های ایتالیایی این بحران را عمیق تر کرده است. «آریدو برایدا»، مدیر باشگاه میلان تمایل شدیدی را برای به خدمت گرفتن این هافبک انگلیسی ابراز کرد.

«برایدا» شب گذشته گفت: آیا این واقعیت دارد که «لمپارد» تنها با 8 میلیون پوند قابل دستیابی است، اگر موضوع واقعا این باشد، پس خبر بسیار جذابی است. «لمپارد» بازیکن بسیار خوبی است و یکی از بهترین هاست و این همین چیزی است که من می خواهم و خوشحالم که این وضعیت پیش آمده.

«لمپارد» براساس یک قانون نادر فیفا می تواند تنها با 8 میلیون پوند این باشگاه را در تابستان امسال ترک کند.

یکی از منابع نزدیک به «روبرتو مانچینی» مربی اینتر نیز که با مسایل مربوط به جایگزینی «مورینیو» هم مرتبط است، تایید کرد که اینتر خواهان «لمپارد» می باشد.

وی گفت:« ما انتظار داشتیم تا با قیمت بسیار بالاتری لمپارد را به خدمت بگیریم، اما خوب وضعیت پیش آمده نیز بسیار مناسب است. اینتر نیازمند خط هافبکی است که عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا را تضمین کند. تمام محاسبات آنها نشان داده که لمپارد گزینه مناسبی است».

پیتر کنییون مدیر چلسی هفته گذشته ادعا کرد:« فاصله چندانی با تمدید قرارداد لمپارد نداریم». اما «استیو کوتنه» مشاور لمپارد تاکید دارد:« این مذاکره ها تنها در مراحل اولیه است».

لمپارد 28 ساله نیز به خوبی از این قانون فیفا که به او اجازه خواهد داد، با پرداخت هزینه ای از استانفورد بریج جدا شود، آگاه است.

براین اساس، بازیکنانی که 3 سال از قراردادشان می گذرد و این قرارداد را زمانی که زیر 28 سال سن داشته اند، امضا کرده اند می توانند در پایان فصل با دادن مهلتی ۱۵ روزه به باشگاه، باقی مانده قرارداد خود را بخرند!

هزینه خرید باقی مانده قرارداد براساس دستمزد آنها محاسبه می شود، نه ارزش کل قرارداد. ارزش کل قرارداد برای بازیکنی با تجربه ای مانند لمپارد حدود ۲۵ میلیون پوند و نزدیک به 49 میلیون دلار است!

بارسلونا نیز علاقه شدیدی برای به خدمت گرفتن این هافبک انگلیسی دارد چون نامزد وی «الن ریوز» نیز اهل این شهر است.

رئال مادرید نیز به این بازیکن نیز بی علاقه نیست، اما علاقه شدید باشگاه های ایتالیایی باعث نگرانی چلسی شده است.

منابع نزدیک به این بازیکن گفته اند:« ترک استانفورد بریج آخرین گزینه در ذهن لمپارد است، وی قصد دارد مذاکره هایی با باشگاه آغاز کند و این در شرایطی است که در مذاکره های هفته پیش هیچ پیشرفتی به دست نیامده است».

چلسی در تلاش است جان تری را نیز با قراردادی برابر ۱۵۰هزار پوند نزدیک به 262 میلیون تومان در هفته در این باشگاه حفظ کند!

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

فوتبال جام حذفي انگليس - پيروزي وست برومويچ برابر وولورهمپتون
تيم وست برومويچ يكشنبه‌شب با پيروزي برابر وولورهمپتون به مرحله پنجم رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي انلگيس صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، در اين ديدار كه در زمين تيم وولورهمپتون برگزار شد تيم وست برومويچ با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر ميزبان خود را شكست داد.

"كامارا" در دقيقه ‪ " ،۴۴‬فيليپس" ‪ ۴۹‬و "جرا" ‪ ۷۸‬براي تيم وست برومويچ در اين ديدار گلزني كردند.

تا دقايقي ديگر سه ديدار از مرحله چهارم اين مسابقه‌ها برگزار مي‌شود كه برنامه اين بازي‌ها به شرح زير است :
آرسنال با بولتون
چلسي با ناتنيگهام فارست
منچسترسيتي با ساوتهمپتون

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

"بالاك" از تصميم خود براي پيوستن به چلسي دفاع كرد
"ميشاييل بالاك" در پي اظهارات "فرانس بكن باوئر" اسطوره فوتبال آلمان، گفت: با پيوستن به تيم فوتبال چلسي انگليس اشتباه نكردم.

سايت گل روز يكشنبه نوشت، رييس باشگاه بايرن مونيخ آلمان گفته بود:
بالاك بهتر بود به جاي چلسي به منچستريونايتد مي‌رفت.

با وجود اين هافبك ‪ ۳۰‬ساله چلسي اظهار داشت: من كاملا در اينجا مورد احترام هستم و رابطه خوبي با هم تيمي‌هايم دارم.

وي افزود: فقط مي‌توانم در مورد خودم صحبت كنم. به دنبال چالش جديدي مي‌گشتم و آنرا در اينجا يافتم.

بالاك ادامه داد: از نظر من تصميمي كه براي آمدن به چلسي گرفتم، كاملا درست بوده است.

بالاك در تابستان گذشته طي يك نقل و انتقال آزاد از بايرن مونيخ به چلسي پيوست

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

"ريكارد" از "رونالدينيو" حمايت كرد
سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا در كنفرانسي خبري از
"رونالدينيو" فوق ستاره برزيلي اين تيم حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، بهترين بازيكن جهان در سال‌هاي ‪ ۲۰۰۴‬و ‪ ۲۰۰۵‬در مسابقات فصل جاري كمتر در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر شده است.

"فرانك ريكارد" گفت: رونالدينيو بازيكن مهمي است. او يكي از اعضاي تيم است و ما همگي بايد به اين موضوع توجه داشته باشيم. دليل عملكرد ضعيف تيم مربوط به يك بازيكن نيست. نمي‌فهمم چرا همه او را مقصر مي‌دانند. وي تا كنون چند گل را براي ديگران ساخته و پرداخته كرده است. چند گل خودش به ثمر رسانده است. در چند مسابقه سرنوشت ساز بوده است.

وي افزود: اجازه بدهيد در آرامش به كار خود ادامه بدهيم. من به كارهايي كه رونالدينيو انجام مي‌دهد، اطمينان دارم و مطمئنم او به روزهاي اوج خود باز خواهد گشت.

اين در حاليست كه روزنامه ورزشي آاس اسپانيا روز شنبه با اشاره به تمايل چلسي و آث ميلان براي خريد رونالدينيو نوشت: بارسلونا در فكر فروش مهاجم برزيلي خود است.

نگراني در مورد عملكرد رونالدينيو موضوعي است كه در تمام فصل عنوان شده است اما اظهارات "روبروت آسيس" برادر وي كه مدير برنامه‌هايش هم هست، بر اين نگراني‌ها دامن زد.

وي در گفت و گو با يك روزنامه برزيلي اظهار داشت: هيچ مشكلي بين رونالدينيو و بارسلونا نيست و همه چيز به خوبي پيش مي‌رود اما اين بدان مفهوم نيست كه ما پيشنهادات ديگر را بررسي نخواهيم كرد. براي مثال مي- دانيم يكي از تيم‌هاي آمريكايي درصدد جذب وي است.

"فران سوريانو" نايب رييس باشگاه بارسلونا نيز بلافاصله براي جلوگيري از انتشار بيشتر شايعات مربوط به ترك رونالدينيو گفت: او تا سال ‪ ۲۰۱۰‬با اين تيم قرارداد دارد. هم ما و هم خود بازيكن از اين موضوع خوشحاليم.

هنوز در مورد تمديد اين قرارداد صحبت نكرده‌ايم و تا چند سال ديگر هم صحبت نخواهيم كرد.

ريكارد هم با بيان اينكه اين فقط رونالدينيو نيست كه بايد عملكرد خود را تقويت كرده و به روزهايي كه بارسلونا را به عناوين قهرماني در دو سال گذشته رسانده است، بازگردد، گفت: ما بايد نشان دهيم كه شايسته تشويق مردم هستيم. با وجود صدرنشيني لاليگا و صعود به يك چهارم نهايي جام باشگاه‌هاي اروپا بايد طوري عمل كنيم كه هواداران بتوانند به ما افتخار كنند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

هواداران تيم گالاتاسراي تركيه خواستار به خدمت گرفتن "علي كريمي" شدند
طرفداران تيم گالاتاسراي تركيه خواستاربه خدمت گرفتن "علي كريمي" ملي پوش ايراني تيم بايرن مونيخ آلمان شدند.

طرفداران تيم فوتبال گالاتاسراي با ارسال نامه‌اي به "اوزهان جان آيدين" رييس باشگاه گالاتاسراي از وي خواستند تا نسبت به انتقال علي كريمي به اين تيم اقدام كند.

در اين نامه كه بازتاب وسيعي در رسانه‌هاي تركيه و سايت‌هاي ورزشي اين كشور دارد، از علي كريمي (‪ ۲۸‬ساله) به عنوان "بهترين فوتباليستي" ياد شده كه "آسيا تاكنون به خود ديده است".

در اين نامه تاكيد شده است "حضور علي كريمي كه از بازيكن‌هاي موثر خط مياني است، در گالاتاسراي، مي‌تواند به درخشش هر چه بيشتر اين تيم در مسابقات داخلي و اروپايي كمك فراواني بكند."
سايت خبري موسوم به "اين خبر" در بخش ورزشي خود در تحليلي نوشت:
"مديريت تيم گالاتاسراي كه در سال جاري بازيكن خوبي را جذب نكرده، طرفداران تيم را ديوانه كرده و از اين رو قبول پيشنهاد طرفداران تيم در جذب علي كريمي مي‌تواند روحيه تازه‌اي به آنها بدهد. افزون بر اين كه علي كريمي بازيكني است كه بايد طلبيد."
"اين خبر" نوشت: "نهادهاي مختلف از طرفداران تيم گالاتاسراي، گزارش مفصل و موثري از پيشينه درخشان علي كريمي آماده كرده و تقديم مسئولان در تيم داده‌اند."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دو گل " روني "، منچستر يونايتد را نجات داد
دو گل "وين روني"، منچستر يونايتد را شنبه شب در يك ديدار جام حذفي انگليس در ورزشگاه اولد ترافورد از سد پورتس موث گذراند و به دور پنجم اين مسابقات فرستاد.

به گزارش خبرگزاريها از منچستر، اين مهاجم انگليس كه هفته پيش در خانه آرسنال با قحطي گلزني در هفتمين بازي روبرو شده بود ، پس از ورود به زمين از روي نيمكت ذخيره ها، با استفاده از يك پاس عرضي " رايان گيگز" ، گل اول را سيزده دقيقه به پايان بازي به ثمر رساند .

شش دقيقه بعد وي با يك ضربه چيپ عالي از فاصله دور توپ را از بالاي سر " ديويد جيمز " دروازه بان پورتس موث عبور داد و شك و ترديدي در مورد پيروزي منچستر باقي نگذاشت .

هرچند كه پورتس موث توانست در دقيقه ‪ ۸۷‬توسط "كانو" يك گل خورده را جبران كند ولي منچستر پس از آن توانست دروازه خود را بسته نگهدارد و در كل مي‌توان گفت كه شنبه روز وين روني بود و وي با حضور سي دقيقه‌اي خود در بازي تيمش را نجات داد و پيروزي ‪ ۱ - ۲‬منچستر، مانع از واكنشهاي خشمگينانه شد .

در ساير ديدارهاي مهم شنبه شب جام حذفي اين نتايج بدست آمد:
بيرمنگام ‪ ۲‬ريدينگ ‪۳‬
بريستول سيتي ‪ ۲‬ميدلزبورو ‪۲‬
فولام ‪ ۳‬استوك صفر
لوتون صفر بلكبرن ‪۴‬
تاتنهام ‪ ۳‬ساوثند ‪۱‬
وستهام صفر واتفورد ‪۱‬
ديدارهاي يكشنبه
......................

آرسنال - بولتون
چلسي - ناتينگهام فارست
منچسترسيتي - ساوتهمپتون
ولورهمپتون - وست برومويچ

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

کلينزمن آماده بازگشت به نيمکت مربيگري
باتري‌هايم کاملا شارژ شده‌اند!
اولين تجربه مربيگري و نشستن روي نيمکت‌ها براي بسياري از مربيان چندان خوشايند نيست اما داستان يورگن کلينزمن و تيم ملي آلمان در جام جهاني گذشته کاملا متفاوت بود؛ تيمي جوان و بسيار هجومي و هيجان‌انگيز که پس از مدت‌ها توانست نظر منتقدان و هواداران فوتبال آلمان را به خود جلب کند. کلينزمن به‌رغم اينکه قبل از شروع رقابت‌ها وجهه چندان مناسبي در محافل ورزشي آلمان نداشت و بسياري او را فاقد صلاحيت لازم براي هدايت اين تيم مي‌دانستند، سرانجام با قرار دادن آلمان در رتبه سوم اين رقابت‌ها توانست اثبات کند در عالم مربيگري حرف‌هاي بسيار زيادي براي گفتن خواهد داشت. او به‌رغم اصرار مسؤولان فدراسيون فوتبال آلمان از اين تيم جدا شد و هم اکنون پس از گذشت چندين ماه در حال بررسي پيشنهادات جديد رسيده است تا از بين آنها بهترين گزينه ممکن براي ادامه کار مربيگري را انتخاب کند. اولين تجربه رسمي کلينزمن روي نيمکت‌هاي داغ مربيگري به مذاق اين مربي 42 ساله بسيار خوش آمده است و او قصد دارد بار ديگر به اين شغل هيجان‌انگيز و پردردسر بازگردد. کلينزمن در گفت‌وگويي در اين باره گفت: براي شروع کار جديد بي‌اندازه مشتاق هستم. کاملا براي پذيرفتن چالش جديد آماده هستم اما نمي‌دانم دقيقا چه زماني کار جديدم را شروع مي‌کنم. ممکن است يک يا دو ماه يا يک سال طول بکشد که بهترين گزينه ممکن را انتخاب کنم.
کلينزمن هم اکنون به صورت فشرده در حال يادگيري زبان اسپانيايي است و در کنار آن قصد دارد به تجربيات تئوريک مربيگري خود اضافه کند: دوست دارم هر چه سريع‌تر اسپانيايي ياد بگيرم و هم اکنون در سمينارهاي مختلف شرکت مي‌کنم تا به دانشم اضافه کنم. حضور در تيم ملي آلمان تجربه بسيار فوق‌العاده‌اي بود. تيم جواني را در اختيار داشتم که از سوي هواداران زياد حمايت نمي‌شد به خصوص اينکه در برخي از بازي‌هاي دوستانه قبل از شروع جام نتايج بسيار ضعيفي گرفتيم اما خوشبختانه با اعتمادي که به نفراتم داشتم توانستيم بسيار فراتر از حد انتظارات ظاهر شويم و با بدشانسي فرصت قهرماني را از دست داديم. پس از آن نياز شديدي به استراحت داشتم چون قبل و در طول رقابت‌ها فشار سنگيني را احساس مي‌کردم.
تجديد قوا
کلينزمن که پس از پايان جام جهاني براي ادامه زندگي به آمريکا بازگشت، اعلام کرده است هم اکنون از نظر ذهني آمادگي کامل براي پذيرش يک پست جديد را دارد. باتري‌هايم کاملا شارژ شده‌اند! هم اکنون به انگليسي، فرانسوي و ايتاليايي تا حدي مسلط هستم و مي‌توانم پيشنهادات را بررسي کنم. دليل اينکه تا اين حد به يادگيري زبان اهميت مي‌دهم اين است که عقيده دارم مربي فوتبال بايد به صورت مستقيم و بدون استفاده از مترجم با بازيکنانش ارتباط برقرار کند. شايد در نگاه اول اين طور به نظر بيايد که مي‌توانم خيلي سريع از بين پيشنهادات رسيده يکي را انتخاب کنم اما حقيقت چيز ديگري است. اگر جايي را پيدا کنم که براي زندگي خانواده‌ام کاملا مناسب باشد و پتانسيل پيشرفت و کسب عناوين را داشته باشد قبول خواهم کرد.
در ايتاليا و انگليس سابقه بازي دارم و شايد مقصد آينده‌ام يکي از اين دو کشور باشد. تيم ملي يا باشگاهي برايم چندان تفاوتي نمي‌کند چون مهم‌ترين نکته اين است که بتوانم به عناوين مختلف برسم. البته در اسپانيا هم شرايط بسيار خوبي حاکم است. دوست دارم با آداب و رسوم و فرهنگ اين کشور آشنا شوم چون لاليگا از نظر کيفي در سطح بسيار بالايي است و از کارکردن در اين رقابت‌ها لذت خواهم برد هر چند هنوز نمي‌توانم به طور قطع از آينده حرف بزنم.
کلينزمن ترجيح مي‌دهد از تيم‌هاي خواهانش فعلا نامي نبرد. فکر نمي‌کنم براي خبرنگاران ضرورتي داشته باشد بدانند يورگن کلينزمن چه پيشنهاداتي را در دست دارد. مدير برنامه‌هايم به صورت جدي اين موضوع را بررسي مي‌کند. دوست ندارم در دومين تجربه مربيگري ناموفق باشم چون حفظ يک وجهه و پرستيژ مناسب از به دست آوردن آن سخت‌تر است. فکر نمي‌کردم بتوانم به همراه تيم ملي آلمان به موفقيت برسم و اگر نتوانم چنين موفقيت‌هايي را تکرار کنم خيلي زود فراموش خواهم شد.
رد پيشنهاد آمريکا
کلينزمن در خصوص دلايل رد پيشنهاد مسؤولان فوتبال آمريکا براي قبول مربيگري تيم ملي اين کشور گفت: چشم‌انداز مناسبي در اين خصوص ديده نمي‌شد. چندين بار با مسؤولان فوتبال آمريکا مذاکره داشتم اما احساس کردم در نقاط بسيار زيادي اختلاف نظر داريم و در نهايت اين پيشنهاد را رد کردم هر چند هنوز هم با مسؤولان فدراسيون فوتبال آمريکا رابطه خوبي دارم.
اين موضوع درست برخلاف خواست هواداران فوتبال اين کشور بود. اکثر آنها خواهان حضور کلينزمن به عنوان مربي جديد تيم ملي آمريکا بودند.
کلينزمن در سال 2004 و پس از اينکه اوتمار هيتسفلد و اوتو ره‌هاگل گزينه نشستن روي نيمکت تيم ملي آلمان را رد کردند با پيشنهاد باور نکردني مسؤولان اتحاديه فوتبال آلمان مواجه شد و آن را پذيرفت و مورد انتقاد مربيان باتجربه‌اي مثل برتي فوگتس قرار گرفت، چون او عقيده داشت که کلينزمن تجربه و اطلاعات کافي براي قبول اين پست را ندارد. کلينزمن در بخش پاياني مصاحبه‌اش در اين خصوص و حال و هواي آن روزها گفت: وقتي پيشنهاد را دريافت کردم بسيار متعجب شدم. اصلا انتظار آن را نداشتم و ساعت‌ها در خصوص آن فکر کردم. از يک طرف استرس داشتم و از طرف ديگر قصد نداشتم به راحتي اين فرصت مناسب را از دست بدهم. جو مطبوعات و ذهنيت هواداران تا مدت‌ها چندان مساعد نبود اما سرانجام توانستم در جام جهاني لياقتم را نشان دهم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ياران تيموريان ميزبان چارلتون خواهند بود
مسابقات هفته بيست و پنجم ليگ برتر باشگاه‌هاي انگليس روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه (دهم و يازدهم بهمن ماه) برگزار مي‌شود.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ روز چهارشنبه بولتون و اندرز ميزبان چارلتون اتلتيك خواهد بود. احتمال دارد آندرانيك تيموريان از ابتداي بازي در تركيب بولتون قرار بگيرد. در حال حاضر بولتون با 40 امتياز و پس از تيم‌هاي منچستر، چلسي، ليورپول و آرسنال در رده پنجم قرار دارد. ضمن اين كه چارلتون با كسب 19 امتياز در جايگاه نوزدهم جدول بيست تيمي جاي گرفته است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

كاكا:
حضور رونالدو، روياي محقق شده روسونري‌هاست
كاكا، بازيساز برزيلي ميلان از اينكه رونالدو در آستانه پيوستن به روسونري‌هاست، در پوست خود نمي‌گنجد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ كاكا در گفت و گويي با سايت ميلان ايتاليا عنوان داشت: "وقتي روني پديده جهان معرفي شد، من به تازگي كارم را در برزيل آغاز كرده بودم. خيلي خوشحالم كه در كنار او توپ مي‌زنم. او سه بار بازيكن برتر جهان شده و حضور او در ميلان براي ما حياتي است.
به نظر من بالاترين قدرت او در زمان تصميم‌گيري‌هايش است كه روند ديدار را به كلي تغيير مي‌دهد. او به راحتي مي‌تواند گل بزند و نتيجه بازي را از اين رو به آن رو نمايد. خوشحالم كه ميلان را به ديگر باشگاه‌ها ترجيح داده و حتي باشگاه‌هاي بسيار ثروتمندتر را كنار زد. مهم اين است كه خود او فكر مي‌كند كه هنوز راه زيادي در پيش دارد و مي‌تواند بهترين‌ها را ارائه دهد."
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ويارئال و يوونتوس در تلاش براي جذب آيالا
سرويس فوتبال جهان ايپنا: روبرتو آيالا اعلام كرد كه دوست دارد در پايان فصل والنسيا را ترك كند.
قرارداد اين مدافع آرژانتيني در ماه ژوئن خاتمه مي‌يابد و خود وي در خصوص آينده‌اش عنوان داشت: "آن طور كه به نظر مي‌رسد، اين آخرين فصل حضورم در والنسياست، اما من مي‌خواهم در اروپا به فوتبالم ادامه دهم چرا كه توان آن را دارم."
گفتني است؛ دو باشگاه ويارئال و يوونتوس در صددند تا هر چه زودتر آيالا را جذب نمايند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مدير مالي باشگاه بارسا:
مقايسه با رئال مادريد در شان ما نيست
فران سوريانو، مدير بخش مالي بارسلونا معتقد است مقامات اين باشگاه هيچگاه خود را با رئال مادريدي‌ها مقايسه نمي‌كنند، چرا كه باشگاه كهكشاني‌ها را در حد و اندازه خود نمي‌دانند.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ سوريانو در پاسخ به صحبت‌هاي رامون كالدرون كه معتقد است رئال مادريد جزو بزرگترين باشگاه‌هاست، اظهار داشت: "ابدًا به رقيب ديرينه‌مان اهميتي نمي‌دهيم آن هم به سه دليل: اول اينكه مادريدي‌ها هيچگاه شيوه‌شان را تغيير نداده‌اند، اما ما اينگونه نبوده‌ايم. تيم آنها سه سال است كه هيچ عنواني كسب نكرده و همه اعضايش خسته هستند.
دوم اينكه هرگاه كه به مشكل مالي برخورده‌ايم، از آنها تقاضاي كمك نكرده‌ايم.
سوم اينكه هواداران بارسا در كل اروپا بيش از هواداران رئال مادريد هستند. سوريانو همچنين از سودي 6 ميليون پوندي تا اين جاي فصل خبر داد و اميدوار است اين مبلغ تا پايان فصل به 15 ميليون برسد."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

"روسلر" بعد از 2 ماه بازي مي‌كند
"ساشا روسلر" مهاجم آلمانيا آ‌خن كه به علت مصدوميت دو ماه بود از ميادين به دور بود، در بازي يكشنبه (فردا) اين تيم مقابل لوركوزن حضور خواهد داشت.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ در حالي كه هشت هفته قبل استخوان پاي ساشا روسلر مهاجم آخن دچار شكستگي شد، و او ناچار به استراحتي طولاني مدت گشت، در اولين بازي اين تيم در دور برگشت باير لوركوزن مي‌تواند به ميدان برود.
گفتني است؛ روسلر در بازي تداركاتي آلمانيا آخن مقابل سفيد و سرخپوشان اسن، 70 دقيقه بازي كرد.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”