اخبار مرتبط با باشگا های خارجی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه هفته بيست و دوم رقابت هاي لوشامپيونه
سرويس فوتبال جهان ايپنا: برنامه هفته بيست و دوم رقابت هاي لوشامپيونه به شرح زير است:
شنبه 7/11/85
لومان – مارسي
بوردو – ليل
ليون – نيس
نانت – لوران
پاري سن ژرمن – سوشو
رن – والنسينه
سدان – موناکو
تولوز – تروا
يکشنبه 8/11/85
اوسر – نانسي
لان – سن اتين

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نيستلروي:
بقيه گل‌هايم را نيم فصل دوم خواهم زد
رودفان نيستلروي از تابستان گذشته که انگليس را به مقصد رئال مادريد ترک کرد، موفق شده در ديدارهاي لاليگا 10 گل به ثمر برساند، اما او قصد دارد در راه قهرماني تيمش در نيمه دوم فصل بيش از اينها گل بزند و در اين ميان به هم تيمي‌هايش اعتماد کامل دارد. وي در گفت و گوي اخير در خصوص وضعيت خودش، تيم و همچنين هم‌تيمي‌هايش نظرياتي را ارائه داده که بدين شرح مي‌باشد.
تيم رئال مادريد اخيرا گل‌هاي زيادي وارد دروازه حريفان ننموده است.
نتايج مهم‌تر از گل‌ها هستند. پس از ارائه ديدارهايي مثل همان‌هايي که برابر رکرتيوو و دپورتيو به نمايش گذاشتيم، لازم است که در تمام ديدارها پيروز شويم. دو پيروزي اخير قوت قلب کافي به ما داده است.
آيا تيم به يک مهاجم ديگر احتياج دارد؟
من بازيکن هستم نه رئيس يا سرمربي باشگاه و تصميم‌گيرنده اصلي من نخواهم بود.
نظر شخصي شما در مورد وضعيت ديويد بکام چيست؟
ديويد شرايط سختي را سپري مي‌کند ما هم وضعيتي بهتر از او نداريم. همه ما در تلاش براي تبديل تيم به بهترين هستيم. دوست داريم همچنان پيش رفته و در ديدارها پيروز شويم. بکام طي دوران حضور حرفه‌اي‌اش بارها نشان داده که يک ستاره به تمام معناست. او دوران حرفه‌اي‌اش را از 17 سالگي در منچستريونايتد آغاز کرده است و 17 سالي است که مشغول فوتبال بازي کردن است. البته شانس به او روي کرده که مي‌تواند به آمريکا برود و اين نظر شخصي خودش بود. از باشگاه‌هاي ديگر نيز پيشنهاد داشت اما تصميم‌ گرفت به آمريکا برود.
از شايعات اين‌گونه برمي‌آيد که ممکن است کريستيانو رونالدو فصل آينده به رئال مادريد ملحق شود. نظر شما راجع به او چيست؟
او مهاجم فوق‌العاده‌اي است. منچستريونايتد فصل خوبي را سپري مي‌کند. او گل‌هاي زيادي مي‌زند و خوب هم بازي مي‌کند. به‌رغم پايين بودن سنش، تجربيات زيادي دارد چرا که در جام جهاني و ليگ قهرمانان نيز حضور داشته است. با خوشحالي از هر تازه واردي استقبال مي‌کنيم. او از بازيکنان مورد علاقه سرالکس فرگوسن است. رونالدو تأثيرات زيادي روي هم تيمي‌هايش دارد.
آخر هفته با ويارئال مصاف خواهيد داشت. اينکه شما تيم ميهمان هستيد به نفع‌تان خواهد بود، خصوصا اينکه در برنابئو نتايج خوبي کسب نکرده‌ايد.
پس از ديدار برابر ساراگوسا روحيه تيم کمي تغيير کرد. ما بازي خوبي را ارائه داديم.
هواداران هم حمايت‌هاي بي‌دريغ خود را نشان دادند. مي‌دانم که در نيم‌فصل دوم نتايج به مراتب بهتري را کسب مي‌کنيم.
اختلاف شما با کريستيانو رونالدو در زماني که در منچستريونايتد توپ مي‌زديد، چه بود؟
هيچ اتفاق مهمي رخ نداده بود. مطبوعات هر چه دلشان مي‌خواست، مي‌نوشتند.
به نظر شما لاليگا نسبت به فصل گذشته بهتر شده يا در وضعيت بدتري قرار دارد؟
به نظر من ليگ قدرتمندتر شده است. 5 تيم مدعي قهرماني فصل جاري هستند که اين مسأله نشان از رقابت شديد ميان تيم‌ها دارد. هر تيمي مي‌تواند قهرمان باشد.
چرا به تيم ملي هلند بازنگشتيد؟‍
وقتي‌فان باستن به رئال آمده بود، با او صحبت کردم. تمام صحبت‌هايم در مطبوعات هلند درج شد وگرنه مشکلي با بازي کردن نداشتم. تنها مي‌خواستم سرمربي به من اطمينان داشته باشد اما اين‌گونه نشد و من نيز هلند را پشت سر گذاشتم. اگر فان باستن نظرش را عوض کند شايد بازگردم.
آيا از 10 گلي که در لاليگا به ثمر رسانده‌ايد، خوشحاليد؟
خوشحالم اما در ديدارهاي زيادي گل نزده‌ام. آمده‌ام تا گل بزنم. در برخي ديدارها امکان گلزني‌ برايم وجود نداشت. اميدوارم در نيمه دوم فصل آمار گل‌هايم بالاتر برود. دوست دارم در تعداد بازي‌هاي زيادي گل بزنم تا اينکه در يک ديدار چند گل بزنم. البته بدم نمي‌آيد که در هر بازي هت‌تريک کنم.
امشب برابر ديه‌گو فورلان به ميدان مي‌رويد، هم تيمي سابقتان در منچستريونايتد.
او دوست خيلي خوبي است اما پيروزي تيم من اهميت بيشتري دارد. پيش از ديدار يا پس از آن با او صحبتي دوستانه خواهم داشت.
کاپلو از شما خواسته بيشتر پست تدافعي داشته باشيد. آيا همين مسأله باعث مي‌شود که شما کمتر گل بزنيد؟
فکر نمي‌کنم اين‌گونه باشد. در آغاز فصل تيم جديدي را در کنار هم بنيان نهاديم. با قراردادهاي اخير تيم، وضعيت ما دگرگون شده است. با وجود مهره‌هاي تازه وارد مي‌توان به پيروزي تيم اميدوار بود.
نظر شخصي شما در خصوص عزيمت رونالدو چيست؟
چگونه از رفتن او اينقدر مطمئن هستيد. من اخيرا با او تمرين کرده‌ام و او در کنار ما بوده است. او بازيکن فوق‌العاده‌‌اي است؛ در تاريخ هم بي‌نظير است. ناراحت مي‌شوم اگر جريان رفتنش محقق شود.
شرايط کنوني، شما را در حمله تک و تنها گذاشته است.
تيم بايد گزينه‌هاي زيادي در اختيار داشته باشد. روبينيو مي‌تواند تهاجمي عمل کند، مثل هيگواين و يا ره‌يس. اميدوارم رائول به زودي بهبود پيدا کند چرا که او کليد مشکلات ما محسوب مي‌شود. گوتي و روبرتو کارلوس هم مصدومند. سه کاپيتان تيم همگي مصدوم هستند.
دليل رفتن رونالدو را نمي‌دانيد؟
من نمي‌خواهم راجع به اين مسأله صحبت کنم. همه چيز به باشگاه ربط دارد. من هيچگاه مشکلي با هيچ کدام از هم تيمي‌هايم نداشته‌ام.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مربي برزيلي: هدايت تيم الهلال عربستان را بر عهده گرفت
يك مربي برزيلي، هدايت تيم فوتبال الهلال عربستان سعودي را بر عهده گرفت.

به‌گزارش سايت‌هاي ورزشي عرب زبان از جمله"الكره‌العالميه"، "توتينهو كرزو" مربي برزيلي روز دوشنبه با عقد قراردادي، براي مدت ‪ ۶‬ماه هدايت تيم الهلال عربستان سعودي را برعهده گرفت.

اين گزارش با اشاره به اينكه پيش از اين يك مربي پرتغالي هدايت تيم الهلال را برعهده داشت، مي‌افزايد: قرارداد كروزو مربي برزيلي در صورت توافق طرفين قابل تمديد است.

قهرماني در ليگ فوتبال ژاپن در سال‌هاي ‪ ۲۰۰۰‬و ‪ ۲۰۰۱‬با تيم كاشيما آنچلرز و قهرماني با اين تيم در ليگ فوتبال باشگاههاي شرق آسيا در سال ‪ ۲۰۰۳‬از جمله افتخارات مربي جديد الهلال عربستان سعودي عنوان شده است.

براساس گزارش الكره، مسوولان باشگاه الهلال عربستان اميد زيادي دارند تا با به خدمت گرفتن اين مربي، تيمشان با درخشش در مسابقات جام وليعهد سعودي از عنوان قهرماني اين تيم در اين مسابقات دفاع كند و باقهرماني در جام باشگاه‌هاي آسيا، بار ديگر در بام آسيا تكيه زند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ليورپول مجوز مذاكره با "ماسكرانو" را دريافت كرد
فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) در آخرين روز از فصل نقل و انتقالات ژانويه، مجوز گفت‌وگوي باشگاه فوتبال ليورپول براي به خدمت گرفتن "خاوير ماسكرانو" از وست‌هام را صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، بر اساس قوانين فيفا، ماسكرانو به دليل اينكه در فصل گذشته براي دو باشگاه بازي كرده است، نمي‌توانست به تيم ديگري برود.

باشگاه ليورپول چندي پيش خواستار مجوز ويژه از سوي فيفا براي امضاي قرارداد با ماسكرانو از وستهام به منظور استفاده قرضي از اين بازيكن شده بود.

اين بازيكن آرژانتيني در فصل گذشته در تيم‌هاي وست‌هام انگليس و تيم برزيلي كورينتيانس بازي كرده است.

وي در ماه اوت گذشته پس از پيوستن "كارلوس ته‌وز" هم تيمي خود در تيم ملي آرژانتين به وست هام به اين تيم انگليسي رفت.

طبق قانون فيفا كه در سال ‪ ۲۰۰۵‬به تصويب رسيد، يك بازيكن نمي‌تواند از ‪ ۱‬ژوييه تا ‪ ۳۰‬ژوئن سال بعد براي بيش از دو باشگاه مختلف بازي كند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خبر خوش "فرگوسن" براي بازيكنان منچستر يونايتد
"آلكس فرگوسن" سرمربي اسكاتلندي باشگاه فوتبال منچستريونايتد به بازيكنانش وعده داده "اگر ‪ ۱۲‬مسابقه ديگر را ببريد، قهرماني از آن شماست."
به نوشته سايت اينترنتي روزنامه ميرور، منچستر ‪ ۱۴‬مسابقه ديگر پيش رو دارد و فرگوسن به تيمش وعده داده كه كسب ‪ ۱۲‬پيروزي از اين تعداد، چلسي را آتش زده و قهرماني را بعد از چهارسال به اولدترافورد باز خواهد گرداند.

گرچه منچستر هنوز در دور برگشت با چلسي و ليورپول ديدار نكرده اما فرگوسن معتقد است صدرنشيني با اختلاف شش امتياز بعلاوه تفاضل گل بهتري كه دارند به اين معني است كه حتي در صورت باخت در دو ديدار مذكور هم، شانس قهرماني متعلق به اوست.

وي اظهارداشت: به بازيكنان گفته‌ام ما در موقعيتي مشابه شروع ليگ هستيم. ‪ ۱۴‬مسابقه باقيمانده و شش امتياز برتري داريم اما هنوز ديدارهاي مهيجي در پيش است.

سرمربي اسكاتلندي منچستر افزود: اگر قهرماني را بعد از ديدار با چلسي و ليورپول بدست آوريم، كاملا سزاوار آن هستيم اما اگر ‪ ۱۲‬مسابقه ديگر را ببريم آيا بازهم قهرمان خواهيم شد؟ من اينطور فكر مي‌كنم. دست كم اينكه مجبور نيستيم با آرسنال روبرو شويم و تا فصل آينده با آنها كاري نداريم.

به گفته وي "چلسي هنوز با آرسنال بازي نكرده اما منچستر در دور رفت برابر چلسي به تساوي دست يافته و ليورپول را شكست داده است بنابراين فقط دو ديدار مهم برابر رقبايش دارد كه خارج از خانه و مقابل اين دو حريف است."
فرگوسن اطمينان دارد با ادامه رقابتهاي فصل، چلسي باز هم امتياز از دست خواهد داد ولي منچستر مي‌تواند به نهمين قهرماني خود در رقابتهاي ليگ برتر باشگاههاي انگليس دست يابد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

"اسپالتي" به عناوين مختلف قهرماني چشم دوخته است
"لوچيانو اسپالتي" سرمربي باشگاه آاس رم ايتاليا كه روز دوشنبه در جشنواره فوتبال اين كشور، جايزه بهترين سرمربي را از آن خود كرد، هنوز در انديشه كسب عناوين قهرماني در رقابتهايي است كه تيم آاس رم در آن حضور دارد.

به گزارش روز چهارشنبه سايت گل، بين تيم آاس رم تا فينال جام حذفي باشگاههاي ايتاليا، مانعي به اسم آث ميلان قرار دارد كه بعد از يك فصل پر فراز نشيب اشتهايي شديد براي كسب موفقيت پيداكرده است.

با اين وصف، لوچيانو اسپالتي و بازيكنانش در تيم رم، خيال ندارند برابر ميلان عقب نشيني كرده و به آنها اجازه عبور دهند بلكه برعكس با تمام انگيزه براي رسيدن به فينال جام حذفي آماده‌اند.

اسپالتي با اعتماد به نفس كامل اظهارداشت: مي‌خواهم در همه مسابقات قهرمان شوم و مي‌بايست تلاش كرد در غير اين صورت فقط به غرور و خودخواهي تعبير مي‌شود. ما به جام حذفي چشم دوخته‌ايم و مي‌خواهيم موفق شويم اگرچه ديدار بسيار سختي برابر ميلان خواهيم داشت.

وي در مورد استفاده همزمان از تاوانو و مانسيني در تيم رم نيز گفت:
هر دو مي‌توانند در يك سطح بازي كنند اما "سيسيو" هنوز در اوج آمادگي نيست و بايد به بهبودي كامل برسد. مانسيني تاكنون عملكرد خوبي داشته و هيچ بحثي در مورد جايگزيني او مطرح نيست.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مربي تيم ملي فوتبال تايلند در آستانه كناره‌گيري از اين تيم قرار دارد
سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا روز چهارشنبه نوشت "چانويت فولچيوين" مربي تيم ملي فوتبال تايلند در آستانه جدايي از اين تيم قرار گرفته‌است.

بنابر اخبار روزنامه‌هاي تايلندي ، فولچيوين تايلند را به بازي فينال رقابت‌هاي فوتبال قهرماني آ.سه‌آن رسانده‌بود.

اين مربي گفت " من با پيشنهادهاي زيادي روبرو هستم اما پيشنهاد تيم دانگ تاپ جذابيت بيشتري برايم دارد. آنها جوان هستند و آينده خوبي دارند".

مربي تايلند به خبرنگاران گفت : " اگر من با فدراسيون فوتبال تايلند قطع همكاري كنم ماهيانه ‪ ۶۹۰۰‬دلار را از دست مي‌دهم. براي همين از دانگ تراپ خواسته‌ام كه قرارداد سه ساله با من منعقد كنند تا آينده‌ام تضمين باشد.

من از آنها حقوق ماهيانه ‪ ۱۵‬هزار دلار در ماه را خواسته‌ام".

دانگ تاپ كه به تازگي به ليگ ويتنام صعود كرده بازيكنان جواني دارد كه معدل سني آنها بين ‪ ۱۸‬تا ‪ ۲۰‬سال است

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

بالاخره ميلان خرگوش را صيد كرد
رونالدو: به دنبال اهداف بلندمرتبه خود خواهم بود
بالاخره و پس از مدت ها مذاكره در خصوص ماندن يا رفتن رونالدو، خرگوش چاق به جمع ميلاني ها پيوست.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ ستاره 30 ساله برزيلي با عقد قراردادي 18 ماهه سه شنبه رسماً حضور خود را در كنار روسونري‌ها اعلام كرد. مبلغ دقيق قرارداد هنوز اعلام نشده، اما به نظر مي رسد كه رونالدو راضي شده با مبلغ 5/7 ميليون يورو به سن سيرو بپيوندد.
رونالدو از اواسط جام جهاني و با مصدوميتي كه گريبان وي را گرفته بود، كم كم دچار افت شده و چندان در تركيب ثابت فابيو كاپلو تازه وارد جايي نداشت، به همين منظور براي بازگشت به سري A روزشماري مي‌كرد، البته سري قبلي حضور او در ايتاليا به عملكردش در سال‌هاي 1997 تا 2002 و در كنار اينترميلان باز مي‌گردد.
به رغم نارضايتي كاپلو از مهره برزيلي‌اش، اين سرمربي آرزوي موفقيت براي وي در سن سيرو دارد.
سرمربي ايتاليايي كهكشاني‌ها در اين خصوص عنوان داشت: "رونالدو ديگر بازيكن ميلان است و بهترين‌ها را براي او آرزو مي‌كنم. اميدوارم بهترين‌ها را براي باشگاهش ارائه دهد و مانند روزهاي گذشته به خوبي بدرخشد."
دارنده 3 عنوان برترين بازيكن سال فيفا در اولين سال حضورش در رئال مادريد موفق شد قهرماني را با كهكشاني‌ها در لاليگاي اسپانيا تجربه كند، اما سال‌هاي بعدي حضور وي در برنابئو با موفقيت همراه نبود، چرا كه او مدام با كسب آمادگي و بهبود سلامتي‌اش درگير بود.
از سويي با حضور فابيو كاپلو، تاكيد اصلي بر حضور مهره‌هاي جوان تر در تركيب ثابت تيم بود كه اين مساله راه را براي امثال رونالدو مسدود مي‌نمود.
رونالدو پيش از پيوستن به آيندهوون، حرفه خود را در كروزيرو برزيل آغاز كرد.
با درخشش فيليپس اشتاديون، وي به بارسلونا نقل مكان كرد تا پس از آن راهي اينترميلان شود.
آدريانو گالياني، نايب رئيس ميلان بسيار خوشحال است كه چنين خريد با ارزشي را انجام داده و در اين خصوص اظهار داشت: "بسيار خوشحاليم كه روني را در كنار خود خواهيم داشت و فكر مي‌كنم بازيكن بزرگي را به خدمت گرفته‌ايم. در ميلان مهره‌هاي مهمي داريم و رونالدو يكي از آنهاست. رونالدو خود نيز خوشحال به نظر مي‌رسد. او مي‌توانست در رئال مادريد بماند، اما بهتر ديد آنجا را ترك كند. با اينكه از لحاظ مالي، رئال مادريد براي او با صرفه‌تر بود، اما سن سيرو را انتخاب کرد و اين نشان مي‌دهد كه او تصميم خود را براي حرفه‌اي‌تر شدن گرفته است."
از طرفي رونالدو سه شنبه با اعلام اين مطلب كه فابيو كاپلو هيچگاه وي را در تركيب تيمي‌اش نخواسته، نارضايتي خود را از اين سرمربي ابراز داشت.
خرگوش چاق در خصوص باشگاه سابقش عنوان داشت: "مي خواهم از هواداران رئال كمال تشكر را بجا آورم. همچنين از هم تيمي‌هايم ممنونم. چه آنهايي كه هستند و چه آنهايي كه رئال را ترك كرده‌اند. از سرمربي‌هايم نيز سپاسگزارم غير از سرمربي ناراضي كه خود نيز به خوبي احساس مرا دارد.
ترك باشگاه پس از 4 سال و نيم باعث ناراحتي است، چرا كه احساس مي‌كردم در خانه‌ام هستم. حقيقت اين است كه كاپلو هيچگاه مرا نخواست. من عاشق فوتبال هستم و مي‌خواستم براي خود راهي بيابم. از فردا با باشگاه جديدي درگير هستم و به دنبال اهداف بالاتر و برتر خواهيم بود."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ساويولا: با كمال ميل به رئال مي‌روم
خاوير ساويولا، مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا اعلام كرد در صورتي كه مقامات باشگاه رئال مادريد به او پيشنهادي را ارائه دهند، قطعاً عازم سانتياگو برنابئو خواهد شد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ اين ملي پوش آرژانتيني در حال حاضر يکي از بهترين مهاجم در لاليگا محسوب مي‌شود، اما بارسايي‌ها هنوز پيشنهادي مبني بر تمديد قرارداد به وي ارائه نداده‌اند.
خاوير ساويولا در فصل تابستان مي‌تواند تحت قانون بوسمن نيوكمپ را ترك كند و اين درحالي است که فرانک رايکارد اعتقادي به بازي او نداشته و شايد تنها از سر ناچاري و کمبود مهاجم به وي بازي داده باشد.
وي در اين خصوص در گفت و گويي اظهار داشت: "بارسا هنوز با من تمديد نكرده، رئال مادريد هم درخواست خود را اعلام نكرده است. هر باشگاهي پيشنهاد خود را ارائه دهد، با دقت آن را بررسي مي‌كنم.
به نظرم دادن پاسخ منفي به باشگاهي چون رئال مادريد ابداً محترمانه نيست. در حال حاضر آماده‌ام تا به تمام پيشنهادات گوش فرا داده و بهترين‌ را انتخاب كنم."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه رقابت هاي جام حذفي اسپانيا
سرويس فوتبال جهان ايپنا: برنامه رقابت هاي جام حذفي اسپانيا به شرح زير است:
امشب
دپورتيوو – وايادوليد
ختافه – اوساسونا
بارسلونا – ساراگوسا
فرداشب
سويا – بتيس

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه رقابت هاي امشب بوندس ليگا
سرويس فوتبال جهان ايپنا: برنامه رقابت هاي امشب بوندس ليگا به شرح زير است:
ماينتس – دورتموند
هانوفر – هرتابرلين
هامبورگ – کوتبوس
شالکه – آلمانياآخن
بايرلورکوزن – وردربرمن

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

بكن‌باوئر: انگلیس بهترين ميزبان جام‌جهاني است
فرانس بكن‌باوئر، اسطوره فوتبال آلمان ادعا كرد كه انگلستان بهترين كشور براي ميزباني جام جهاني 2018 است.

به گزارس ايسنا، بكن باوئر كه توانست ميزباني جام جهاني را در 2006 به آلمان برساند، فكر مي‌كند كه كسي نمي تواند با پيشنهاد ميزباني انگليسي‌ها رقابت كند.

مرد 61 ساله آلماني كه به تازگي در انتخابات كميته اجرايي فيفا پيروز شده به روزنامه نيوز اود ورلد گفت: « من صدرصد از پيشنهاد ميزباني انگلستان پشتيباني مي كنم. انگلستان همه چيز دارد، از بهترين ورزشگاه‌ها، تماشاگران و زيرساخت‌ها بهره مي‌برد. اين بهترين كشور براي ميزباني جام جهاني است. آنها بهترين شانس را دارند. چه كشور ديگري مي‌تواند در اروپا پيشنهاد بدهد؟ فرانسه كه 1998 ميزبان بوده، ايتاليا هم زيرساخت‌هاي خوبي ندارد. انگلستان 2006 با ما رقابت كرد و شكست خورد. اما آنها هميشه اعتماد به نفس دارند.»

دولت انگلستان به‌طور كامل از پيشنهاد ميزباني حمايت مي‌كند. آنها از سپ بلاتر، رييس فيفا دعوت كرده‌اند تا با سفر به بريتانيا، ريچارد كابورن، وزير ورزش را ملاقات كند.

كابورن در اين باره گفت: « اتحاديه فوتبال مي‌تواند روي تعهد دولت حساب كند و ما بلاتر را هم از اين موضوع آگاه مي‌كنيم. ملاقات بلاتر بهترين موقعيت براي يك گفت و گوي مناسب و تصميم‌گيري درست خواهد بود. »

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”