اخبار مرتبط با ليگ برتر(حتما اين خبر را بخوانيد)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

هاشمی با استعفای دهکردی موافقت نکرد
مسوول روابط عمومي هيات فوتبال خوزستان از مخالفت كيومرث هاشمي، سرپرست فدراسيون فوتبال با استعفاي سيف الله دهكردي رييس هيات فوتبال اين استان خبر داد.

دهكردي، روز يكشنبه هفته جاري استعفاي خود را از اين سمت با ارسال نامه‌اي به سرپرست فدراسيون و مديركل تربيت بدني خوزستان اعلام كرده بود.

وي مدت ۶ سال در اين سمت فعاليت داشت.

علت استعفاي دهكردي تاكنون اعلام نشده است ولي گفته مي‌شود، كمبود امكانات در خوزستان و بي‌توجهي به رفع آنها از دلايل استعفاي وي بوده است.

دهكردي اواسط دي ماه امسال و به هنگام سفر رييس جمهوري به خوزستان در نشستي كه به همراه روساي هيات‌هاي ورزشي و ديگر دست اندركاران ورزش استان با مهندس "علي آبادي " معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني داشت از برخي كاستيها و بي‌توجهي‌ها نسبت به ورزش خوزستان انتقاد كرده بود.

وي همچنين در اين زمينه نامه‌اي را دراختيار رييس سازمان تربيت بدني قرار داده بود.

به گزارش ايرنا، دهكردي در آن جلسه از نبود يك زمين فوتبال صاف و هموار در خوزستان، كندي ساخت ورزشگاه ‪ ۵۰‬هزارنفري اهواز بعد ‪ ۱۲‬سال بردن طرح "آسياويژن" از اين استان به اصفهان و شيراز و تعطيل شدن كار پايه‌اي فوتبال در چند واحد توليدي و كارخانه خوزستان انتقاد كرده بود.

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خداداد: فكر نمي‌كردم چنين نتيجه‌اي بگيريم
سرپرست تيم ابومسلم خراسان گفت:‌ انتظار پيروزي برابر پرسپوليس را داشتم؛ اما فكر چنين نتيجه‌اي را نمي‌كردم.

به گزارش ايسنا، خدداد عزيزي كه به دليل نداشتن مدرك مربي‌گري به عنوان سرپرست وظيفه هدايت تيم ابومسلم را برعهده داشت، پس از برتري اين تيم برابر پرسپوليس به خبرنگاران گفت:‌ پيش از آغاز بازي حدس مي‌زدم كه بتوانيم اين بازي را به سود خود خاتمه دهيم؛ اما زماني كه دو گل از حريف عقب افتاديم، من نيز فكر نمي‌كردم كه بتوانيم چنين نتيجه‌اي را به دست آوريم. در بين دو نيمه به رختكن رفتم و به بازيكنان ابومسلم گفتم، بسيار متاسفم كه شما چنين بازي كرديد، آن ابومسلمي‌كه ما ادعاي آن را داشتيم چنين تيمي‌ نيست؛ سپس از رختكن بيرون رفتم.

وي ادامه داد: با اين حال بازيكنان تيم هم‌قسم شدند تا نتيجه را جبران كنند و با تغيير روش بازي تيم، از چهار- چهار- دو به سه- پنج- دو توانستيم نتيجه‌ي لازم را به دست آوريم.

در نيمه‌ نخست مهرزاد معدنچي خط دفاع ما را آزار داد كه توانستيم اين بازيكن را در نيمه‌ دوم مهار كنيم.

عزيزي ادامه داد: در نيمه‌ نخست, ابومسلم بسيار ضعيف بود؛ اما در نيمه‌ دوم بازيكنان ما فوتبال بازي كردند و توانستيم نتيجه را به دست آوريم. با اين حال از بازيكنانم ناراحت هستم، چرا كه ما بايد اين بازي را چهار بر دو مي‌برديم، نه چهار بر سه.

وي در مورد وضعيت خود در كادر فني باشگاه ابومسلم خاطر نشان كرد: براي نشستن بر روي نيمكت بايد كارت درجه‌ي C مربيگري را داشته باشم, به همين دليل منتظر نخستين كلاس آموزشي فدراسيون هستم تا در آن شركت كنم؛ اما تا زماني كه اين فرصت فراهم نشود، به عنوان سرپرست تيم را هدايت مي‌كنم.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد برخي جنجال‌هاي پيش از اين بازي و ايجاد جنگ رواني عليه تيم پرسپوليس گفت: من در بازي امروز چيزي به عنوان جنگ رواني نديدم؛ در نيمه‌ نخست ابومسلم بازنده‌ متعلق بود؛‌ اما در نيمه‌ دوم پرسپوليس اين وضعيت را پيدا كرد و در نهايت بازيكنان ما با تعصبي كه داشتند، توانستند اين ديدار را به سود خود خاتمه دهند.

عزيزي در مورد اعتراضش به كمك داور مسابقه نيز گفت: زماني كه به كمك داور در مورد يكي از صحنه‌ها اعتراض كردم، وي پاسخ داد: " حالا بعدا مي‌بنيم. " سوال من اين است كه آيا كمك داور اين اجازه را دارد كه با مربيان يك تيم جر و بحث كند يا نه؟! طبق قانون كمك داور در اين لحظه بايد با تكان دادن پرچم موضوع را به داور منتقل مي‌كرد.

از داوران مي‌خواهيم به همان اندازه كه از مربيان انتظار دارند، خودشان نيز برخي از مسائل را رعايت كنند.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد درگيري مهدي‌هاشمي‌نسب، با بازيكنان پرسپوليس نيز گفت: ‌هاشمي‌نسب را به دليل تعصبي كه به تيمش دارد، تحسين مي‌كنم؛ اما در مورد اين رفتار اگر او مقصر باشد، با وي برخورد خواهيم كرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

جنگ کرکری را خداداد با ۴ گل برد!
تيم فوتبال پرسپوليس تهران در آغاز هفته‌ي شانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر در خانه مغلوب ابومسلم شد.

به گزارش ايسنا، تيم‌هاي پرسپوليس تهران و ابومسلم خراسان در آغاز هفته‌ي شانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال كشور، به مصاف يكديگر رفتند كه ابومسلم خراسان موفق شد با نتيجه چهار بر سه ميزبان خود را شكست دهد.

در نيمه‌ نخست اين بازي تيم پرسپوليس با ارايه‌ي بازي بهتر نسبت به حريف خود، توانست با دو گل مهرزاد معدنچي و كريم باقري از حريف خود پيش بيافتد؛ اما با آغاز نيمه‌ دوم تيم دگرگون شده‌ ابومسلم توانست با تغيير روش در بازي خود و تهاجم به دروازه پرسپوليس سه بار توسط عرفان الروم و يك بار توسط منصوري دروازده پرسپوليس را باز كند.

اين ديدار، با نتيجه ۴ بر ۲ رو به پايان بود كه احسان خرسندي گل سوم پرسپوليس را نيز به ثمر رساند؛ اما در نهايت ابومسلم با نتيجه ۴ بر ۳ پيروز شد.

در نيمه‌ دوم اين ديدار الونگ الونگ از پرسپوليس و منصوري از ابومسلم از زمين مسابقه اخراج شدند.

گفتني است، امير قلعه نوعي، سرمربي تيم ملي بزرگسالان و وينگوبگويچ سرمربي تيم ملي اميد ايران، اين ديدار را از نزديك مشاهده مي‌كردند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

رضاييان: ايناسيو از شنبه مربی فولاد است
مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: سرمربي جديد تيم فوتبال اين باشگاه از روز شنبه هفته آينده فعاليتش را در اين باشگاه آغاز مي‌كند.

مسعود رضاييان در گفت وگو با ايرنا افزود: آگستو ايناسيو به همراه دستيارش، سيم پايو ملقب به ژوتو بامداد امروز وارد ايران شد و بلافاصله رهسپار اهواز گرديد.

وي اظهارداشت: با اين مربي پرتغالي تا پايان فصل جاري مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران قرارداد امضا كرده‌ايم.

رضاييان در ادامه گفت: ايناسيو فردا به ‌همراه دستيارش كه ‪ ۱۲‬سال است با وي كار مي‌كند از جايگاه ويژه ورزشگاه تختي ديدار تيم‌هاي فولاد خوزستان و پيكان تهران را مشاهده خواهد كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از بازيكن برزيلي اين تيم در ديدار مقابل تيم پيكان تهران استفاده خواهد شد، گفت: به تشخيص كادر فني از اين بازيكن فعلا استفاده نخواهد شد.

رضاييان گفت: سكان هدايت تيم فولاد خوزستان در روز جمعه‌در مقابل تيم پيكان تهران بر عهده نناد نيكوليچ خواهد بود.

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

خداداد: فكر نمي‌كردم چنين نتيجه‌اي بگيريم

پست توسط cri$tiano.pb »

سرپرست تيم ابومسلم خراسان گفت:‌ انتظار پيروزي برابر پرسپوليس را داشتم؛ اما فكر چنين نتيجه‌اي را نمي‌كردم.

به گزارش ايسنا، خدداد عزيزي كه به دليل نداشتن مدرك مربي‌گري به عنوان سرپرست وظيفه هدايت تيم ابومسلم را برعهده داشت، پس از برتري اين تيم برابر پرسپوليس به خبرنگاران گفت:‌ پيش از آغاز بازي حدس مي‌زدم كه بتوانيم اين بازي را به سود خود خاتمه دهيم؛ اما زماني كه دو گل از حريف عقب افتاديم، من نيز فكر نمي‌كردم كه بتوانيم چنين نتيجه‌اي را به دست آوريم. در بين دو نيمه به رختكن رفتم و به بازيكنان ابومسلم گفتم، بسيار متاسفم كه شما چنين بازي كرديد، آن ابومسلمي‌كه ما ادعاي آن را داشتيم چنين تيمي‌ نيست؛ سپس از رختكن بيرون رفتم.

وي ادامه داد: با اين حال بازيكنان تيم هم‌قسم شدند تا نتيجه را جبران كنند و با تغيير روش بازي تيم، از چهار- چهار- دو به سه- پنج- دو توانستيم نتيجه‌ي لازم را به دست آوريم.

در نيمه‌ نخست مهرزاد معدنچي خط دفاع ما را آزار داد كه توانستيم اين بازيكن را در نيمه‌ دوم مهار كنيم.

عزيزي ادامه داد: در نيمه‌ نخست, ابومسلم بسيار ضعيف بود؛ اما در نيمه‌ دوم بازيكنان ما فوتبال بازي كردند و توانستيم نتيجه را به دست آوريم. با اين حال از بازيكنانم ناراحت هستم، چرا كه ما بايد اين بازي را چهار بر دو مي‌برديم، نه چهار بر سه.

وي در مورد وضعيت خود در كادر فني باشگاه ابومسلم خاطر نشان كرد: براي نشستن بر روي نيمكت بايد كارت درجه‌ي C مربيگري را داشته باشم, به همين دليل منتظر نخستين كلاس آموزشي فدراسيون هستم تا در آن شركت كنم؛ اما تا زماني كه اين فرصت فراهم نشود، به عنوان سرپرست تيم را هدايت مي‌كنم.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد برخي جنجال‌هاي پيش از اين بازي و ايجاد جنگ رواني عليه تيم پرسپوليس گفت: من در بازي امروز چيزي به عنوان جنگ رواني نديدم؛ در نيمه‌ نخست ابومسلم بازنده‌ متعلق بود؛‌ اما در نيمه‌ دوم پرسپوليس اين وضعيت را پيدا كرد و در نهايت بازيكنان ما با تعصبي كه داشتند، توانستند اين ديدار را به سود خود خاتمه دهند.

عزيزي در مورد اعتراضش به كمك داور مسابقه نيز گفت: زماني كه به كمك داور در مورد يكي از صحنه‌ها اعتراض كردم، وي پاسخ داد: " حالا بعدا مي‌بنيم. " سوال من اين است كه آيا كمك داور اين اجازه را دارد كه با مربيان يك تيم جر و بحث كند يا نه؟! طبق قانون كمك داور در اين لحظه بايد با تكان دادن پرچم موضوع را به داور منتقل مي‌كرد.

از داوران مي‌خواهيم به همان اندازه كه از مربيان انتظار دارند، خودشان نيز برخي از مسائل را رعايت كنند.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد درگيري مهدي‌هاشمي‌نسب، با بازيكنان پرسپوليس نيز گفت: ‌هاشمي‌نسب را به دليل تعصبي كه به تيمش دارد، تحسين مي‌كنم؛ اما در مورد اين رفتار اگر او مقصر باشد، با وي برخورد خواهيم كرد.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

جنگ کرکری را خداداد با ۴ گل برد!

پست توسط cri$tiano.pb »

۵ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۸:۳۶

تيم فوتبال پرسپوليس تهران در آغاز هفته‌ي شانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر در خانه مغلوب ابومسلم شد.

به گزارش ايسنا، تيم‌هاي پرسپوليس تهران و ابومسلم خراسان در آغاز هفته‌ي شانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال كشور، به مصاف يكديگر رفتند كه ابومسلم خراسان موفق شد با نتيجه چهار بر سه ميزبان خود را شكست دهد.

در نيمه‌ نخست اين بازي تيم پرسپوليس با ارايه‌ي بازي بهتر نسبت به حريف خود، توانست با دو گل مهرزاد معدنچي و كريم باقري از حريف خود پيش بيافتد؛ اما با آغاز نيمه‌ دوم تيم دگرگون شده‌ ابومسلم توانست با تغيير روش در بازي خود و تهاجم به دروازه پرسپوليس سه بار توسط عرفان الروم و يك بار توسط منصوري دروازده پرسپوليس را باز كند.

اين ديدار، با نتيجه ۴ بر ۲ رو به پايان بود كه احسان خرسندي گل سوم پرسپوليس را نيز به ثمر رساند؛ اما در نهايت ابومسلم با نتيجه ۴ بر ۳ پيروز شد.

در نيمه‌ دوم اين ديدار الونگ الونگ از پرسپوليس و منصوري از ابومسلم از زمين مسابقه اخراج شدند.

گفتني است، امير قلعه نوعي، سرمربي تيم ملي بزرگسالان و وينگوبگويچ سرمربي تيم ملي اميد ايران، اين ديدار را از نزديك مشاهده مي‌كردند.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

cri$tiano.pb, :x :x

لطفاً اخبار تکراری نزنيد
خبر های تکراری حذف شد
:x
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان:
عزيزي ثابت كرد از دنيزلي بزرگ‌تر است
جسارت اين مربي، مي‌تواند فوتبال مشهد را به افق روشني برساند
مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: خداداد عزيزي در ديدار برابر پرسپوليس ثابت كرد از دنيزلي بزرگ‌تر است.

ناصر شفق پس از پيروزي 4 بر 3 ابومسلم برابر پرسپوليس تهران به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: خداد عزيزي در نخستين تجربه‌ي خود به عنوان سرمربي نشان داد كه از مربي فهيمي مانند دنيزلي بزرگ‌تر است و يك بار ديگر ثابت شد كه اگر فرصت به مربيان ايراني دهيم, هوش آنها مي‌تواند بر مربيان خارجي غلبه كند. زماني كه تيم ما با نتيجه‌ي 3 بر 2 از حريف پيش بود باز هم خداداد يك هافبك را بيرون كشيد و يك مهاجم را اضافه كرد. اين جسارت مربي نشان مي‌دهد كه خداداد همانند دوران بازيگري‌اش اكنون در عرصه‌ي مربي‌گري نيز بزرگ است و تولد خداداد در عرصه‌ي مربيگري مي‌تواند فوتبال مشهد را به افق روشني برساند.

شفق خاطرنشان كرد: از تيم ابومسلم بسيار راضي‌ام. با آن كه در نيمه‌ي نخست دو گل از حريف دريافت كرديم, توانستيم در نيمه‌ي دوم 4 بار دروازه‌ي تيم بزرگ پرسپوليس را باز كنيم. نبايد فراموش كرد كه پرسپوليس از هيات مديره‌اي توانمند، مربي بزرگ و بازيكنان خوبي چون كريم باقري برخوردار است؛ اما, ابومسلم در برابر چنين تيمي بازي سرشار از زيبايي ارايه داد و اكنون بسيار تاسف مي‌خوريم كه تماشاگران پرسپوليس نتوانستند اين ديدار زيبا را از نزديك تماشا كنند.

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان در مورد وضعيت خداداد عزيزي كه به دليل نداشتن مدرك لازم نمي‌تواند به عنوان سرمربي در كنار ابومسلم قرار گيرد نيز اظهار كرد: اعتقاد من اين است كه بعضي از بزرگان فوتبال ايران كه شامل ناصر حجازي و علي پروين در نسل گذشته و اكنون بازيكناني چون خداداد عزيزي مي‌شوند, بايد با توجه به جايگاه‌شان در فوتبال كشور مدرك درجه‌ي A مربيگري را دريافت كنند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خدداد عزيزي:
فكر نمي‌كردم چنين نتيجه‌يي را به دست آوريم
پرسپوليس را با تعصب برديم نه با جنگ رواني
سرپرست تيم ابومسلم خراسان گفت:‌ انتظار پيروزي برابر پرسپوليس را داشتم؛ اما, فكر چنين نتيجه‌اي را نمي‌كردم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خدداد عزيزي كه به دليل نداشتن مدرك مربي‌گري به عنوان سرپرست وظيفه هدايت تيم ابومسلم را برعهده داشت، پس از برتري اين تيم برابر پرسپوليس به خبرنگاران گفت:‌ پيش از آغاز بازي حدس مي‌زدم كه بتوانيم اين بازي را به سود خود خاتمه دهيم؛ اما، زماني كه دو گل از حريف عقب افتاديم، من نيز فكر نمي‌كردم كه بتوانيم چنين نتيجه‌اي را به دست آوريم. در بين دو نيمه به رختكن رفتم و به بازيكنان ابومسلم گفتم، بسيار متاسفم كه شما چنين بازي كرديد، آن ابومسلمي‌كه ما ادعاي آن را داشتيم چنين تيمي‌ نيست؛ سپس از رختكن بيرون رفتم.

در نيمه‌ي نخست مهرزاد معدنچي خط دفاع ما را آزار داد كه توانستيم اين بازيكن را در نيمه‌ي دوم مهار كنيم.

عزيزي ادامه داد: در نيمه‌ي نخست, ابومسلم بسيار ضعيف بود؛ اما, در نيمه‌ي دوم بازيكنان ما فوتبال بازي كردند و توانستيم نتيجه را به دست آوريم. با اين حال از بازيكنانم ناراحت هستم, چرا كه ما بايد اين بازي را چهار بر دو مي‌برديم، نه چهار بر سه.

وي در مورد وضعيت خود در كادر فني باشگاه ابومسلم خاطر نشان كرد: براي نشستن بر روي نيمكت بايد كارت درجه‌ي C مربيگري را داشته باشم, به همين دليل منتظر نخستين كلاس آموزشي فدراسيون هستم تا در آن شركت كنم؛ اما, تا زماني كه اين فرصت فراهم نشود، به عنوان سرپرست تيم را هدايت مي‌كنم.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد برخي جنجال‌هاي پيش از اين بازي و ايجاد جنگ رواني عليه تيم پرسپوليس گفت: من در بازي امروز چيزي به عنوان جنگ رواني نديدم؛ در نيمه‌ي نخست ابومسلم بازنده‌ي متعلق بود؛‌ اما، در نيمه‌ي دوم پرسپوليس اين وضعيت را پيدا كرد و در نهايت بازيكنان ما با تعصبي كه داشتند، توانستند اين ديدار را به سود خود خاتمه دهند.

سرپرست تيم ابومسلم خراسان در مورد درگيري مهدي‌هاشمي‌نسب، با بازيكنان پرسپوليس نيز گفت: ‌هاشمي‌نسب را به دليل تعصبي كه به تيمش دارد، تحسين مي‌كنم؛ اما، در مورد اين رفتار اگر او مقصر باشد، با وي برخورد خواهيم كرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ناكامي ميزبانان در هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال ايران
تيم‌هاي ميزبان در آغاز دور برگشت رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي مقابل حريفان خود ناكام ماندند.

تيم سايپا تهران در ورزشگاه حافظيه شيراز با يك گل از سد فجر شيراز گذشت و جايگاه خود را در صدر جدول رده بندي مستحكم‌تر كرد.

تيم استقلال تهران (مدافع عنوان قهرماني) نيز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با نتيجه تساوي بدون گل مقابل ذوب آهن متوقف شد تا باز هم از صدر جدول فاصله بگيرد.

درساير ديدارها، تيم بحران زده فولاد خوزستان در خانه با يك گل مغلوب پيكان تهران شد، مس كرمان در ورزشگاه سليمي كيا با همين نتيجه برابر پاس تهران شكست را پذيرا شد و بازي تيم‌هاي راه آهن تهران و برق شيراز در ورزشگاه اكباتان تهران با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

همچنين تيم سپاهان اصفهان در ورزشگاه تختي انزلي با دو گل ملوان را پشت سر گذاشت و در مكان سوم جدول قرار گرفت و تيم صبا باتري با نتيجه يك بر صفر مقابل استقلال اهواز به پيروزي دست يافت و به رده يازدهم جدول صعود كرد.

تيم پرسپوليس تهران نيز عصر پنجشنبه درآغاز هفته شانزدهم اين رقابت‌ها با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪ ۳‬مغلوب تيم ابومسلم خراسان شده بود تا به روند ناكامي‌هاي خود در ليگ برتر ادامه دهد.

نتايج ديدارهاي عصر امروز به شرح زير است :
..........................................

* ذوب آهن اصفهان صفر استقلال تهران صفر

* ملوان بندر انزلي صفر سپاهان اصفهان ‪۲‬
گل‌هاي سپاهان اصفهان : محمد نوري در دقايق ‪ ۲۲‬و ‪۴۰‬
اخراج : ايمان صياد نورد در دقيقه ‪ ۹۰‬از تيم ملوان بندر انزلي
* فولاد خوزستان صفر پيكان تهران ‪۱‬
گل تيم پيكان : محسن بياتي نيا در دقيقه ‪۵۵‬

* فجر سپاسي شيراز صفر سايپا تهران ‪۱‬
گل تيم سايپا : جواد آشتياني در دقيقه ‪۸۱‬

* راه آهن تهران ‪ ۱‬برق شيراز ‪۱‬
گل راه آهن : هادي اصغري در دقيقه ‪۷۹‬
گل برق شيراز : بهرام گودرزي

* مس كرمان صفر پاس تهران ‪۱‬
گل پاس : حسين پاشايي در دقيقه ‪۵۸‬

* صبا باتري ‪ ۱‬استقلال اهواز صفر
گل صبا باتري : آلن آدويچ
برنامه هفته هفدهم اين مسابقه‌ها به شرح زير است :
...............................................

جمعه ‪۸۵/۱۱/۱۳‬
ابومسلم - ذوب آهن ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
فولاد مباركه سپاهان - راه آهن ورزشگاه نقش جهان اصفهان
سايپا- فولاد خوزستان ورزشگاه انقلاب كرج
استقلال اهواز - ملوان ورزشگاه تختي اهواز
پيكان - صبا باتري ورزشگاه ايران خودرو
پاس تهران - فجر شهيد سپاسي ورزشگاه شهيد دستگردي تهران
تمامي بازي‌ها راس ساعت ‪ ۱۴/۳۰‬آغاز مي‌شود
سه‌شنبه ‪۸۵/۱۱/۱۷‬
استقلال تهران - مس كرمان ورزشگاه آزادي تهران
چهارشنبه ‪۸۵/۱۱/۱۸‬
برق شيراز - پيروزي تهران ورزشگاه حافظيه شيراز
جدول رده بندي ليگ برتر
.......................

تيم‌ها، بازي، برد، تساوي، باخت، زده، خورده، تفاضل، امتياز ‪ -۱‬سايپا ‪۳۷ ۱۱ ۱۷ ۲۹ ۱ ۴ ۱۱ ۱۶‬ ‪ -۲‬استقلال تهران ‪۳۱ ۵ ۱۴ ۱۹ ۳ ۴ ۹ ۱۶‬ ‪ -۳‬سپاهان اصفهان ‪۲۶ ۵ ۱۶ ۲۱ ۴ ۵ ۷ ۱۶‬ ‪ -۴‬پرسپوليس ‪۲۵ ۷ ۱۷ ۲۴ ۳ ۷ ۶ ۱۶‬ ‪ -۵‬ابومسلم مشهد ‪۲۵ ۲ ۲۱ ۲۳ ۳ ۴ ۷ ۱۶‬ ‪ -۶‬پيكان ‪۲۵ - ۲۱ ۲۱ ۷ ۱ ۸ ۱۶‬ ‪ -۷‬استقلال اهواز ‪۲۵ -۱ ۱۷ ۱۶ ۷ ۱ ۸ ۱۶‬ ‪ -۸‬مس كرمان ‪۲۲ -۱ ۱۹ ۱۸ ۴ ۷ ۵ ۱۶‬ ‪ - ۹‬ذوب آهن ‪۲۰ ۱ ۱۹ ۲۰ ۶ ۵ ۵ ۱۶‬ ‪ -۱۰‬پاس ‪۱۹ - ۱۸ ۱۸ ۷ ۴ ۵ ۱۶‬ ‪ -۱۱‬صباباتري ‪۱۸ - ۱۳ ۱۳ ۴ ۹ ۳ ۱۶‬ ‪ -۱۲‬برق شيراز ‪۱۸ -۱ ۲۱ ۲۰ ۶ ۶ ۴ ۱۶‬ ‪ -۱۳‬فجر شيراز ‪۱۸ -۱ ۱۷ ۱۶ ۶ ۶ ۴ ۱۶‬ ‪ -۱۴‬ملوان‌انزلي ‪۱۴ -۸ ۱۸ ۱۰ ۸ ۵ ۳ ۱۶‬ ‪ - ۱۵‬راه آهن ‪۱۱ -۸ ۲۵ ۱۷ ۷ ۸ ۱ ۱۶‬ ‪ -۱۶‬فولاد خوزستان ‪۹ -۱۲ ۱۸ ۶ ۸ ۶ ۲ ۱۶‬ ورزشي.‪/۹۱۲۲‬

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرمربي تيم سايپاي تهران : مدافعان و دروازبان ما خوب عمل كردند
سرمربي تيم سايپاي تهران گفت : تيم مقاومت سپاسي شيراز در اين ديدار به بازي مستقيم روي آورد كه مدافعان و دروازبان ما بخوبي ان را دفع كردند.

تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز عصر جمعه در ورزشگاه حافظيه شيراز برابر تيم سايپاي تهران با نتيجه يك بر صفر شكست خورد.

علي دايي در مصاحبه با خبرنگاران افزود: زمين ناهموار ورزشگاه حافظيه شيراز و همچنين استفاده از توپهاي غيراستاندار باعث شد كه نتوانيم بازي خوبي ارايه دهيم.

وي افزود: ما در اين ديدار به بازي دفاعي روي نياورديم ضمن اينكه در نيمه دوم بازي بهتري ارايه داديم و توانستيم گل سه امتيازي تيم را به ثمر برسانيم.

كاپيتان سابق تيم ملي ادامه داد: سعي داريم در ادامه مسابقات ليگ برتر تيم را در بالاي جدول نگه داريم و با اين مجموعه خوبي كه داريم بايستي تلاش خود را بيشتر كنيم تا به هدف، كه قهرماني است برسيم .

دايي در مورد تماشاگران تيم فجر افزود : انها به من لطف داشتند و احساسات دروني خود را نشان دادند و من را شرمنده كردند.

تماشاگران شيرازي پس از بازي به تشويق علي دايي پرداختند ضمن اينكه آنها در ابتدا به وي اعتراض كردند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرمربي تيم فوتبال پاس : تيم ما سزاوار برد بود
سرمربي تيم فوتبال پاس تهران پس از ديدار تيمش در برابر صنعت مس كرمان گفت: پاس سزاوار برد بود.

همايون شاهرخي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا افزود:
اميدوارم پاس با اين پيروزي به روزهاي خوب گذشته نزديك شود.

وي اظهار اميدواري كرد: پاس در نيم فصل دوم در مكان بهتري در جدول رده بندي ليگ برتر قرار بگيرد.

شاهرخي گفت: پاس واقعي را در نيم فصل دوم ليگ برتر خواهيد ديد.

سرمربي تيم پاس از داوري اين ديدار هم اظهار رضايت كرد و افزود: تيم ما حتي اگر مي‌باخت، از داوري گله‌اي نداشتم.

شاهرخي در مورد شايعه انتقال محمد نصرتي به يكي از تيم‌هاي ليگ برتر انگلستان اظهار بي‌اطلاعي كرد و گفت: انتقال بازيكنان به مديريت باشگاه پاس ارتباط دارد.

وي افزود: باشگاه پاس مانع پيشرفت هيچ بازيكني نخواهد شد.

شاهرخي از احتمال حضور مجدد آرش برهاني در تيم پاس خبر داد و افزود:
پاس خانه برهاني است و به احتمال زياد در ادامه مسابقات اين تيم را همراهي خواهد كرد.

صنعت مس كرمان روز جمعه ميزبان پاس تهران بود كه‌بازي دو تيم با نتيجه يك بر صفربه سود تيم ميهمان پايان يافت.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”