افتتاح 500 زمين چمن در تهران!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

افتتاح 500 زمين چمن در تهران!

پست توسط DJ.HAMED »

شهردار تهران از راه‌اندازي 500 زمين چمن در سراسر شهر تهران تا پايان سال جاري خبر داد.

به گزارش فارس، محمدباقر قاليباف در حاشيه مراسم افتتاحيه مجموعه ورزشي ياس واقع در منطقه 21 شهرداري اظهار داشت: عملكرد مثبت و رضايت‌بخش سازمان ورزش باعث شده تا توسعه ورزش محلات را همچون گذشته در اولويت برنامه‌هاي كاري خود قرار دهيم.

وي درباره بودجه سال آينده ورزش شهرداري اظهار داشت: به طور قطع بودجه ورزش در سال 86، رشد مطلوبي خواهد داشت و توضيحات بيشتر در اين خصوص را زماني كه لايحه تقديم شوراي شهر تهران شد، ارائه خواهم داد.

قاليباف با اشاره به تخصيص و احداث زمين‌هاي چمن‌ مصنوعي در مناطق مختلف تهران، اظهار داشت. براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، 500 زمين چمن در سراسر تهران احداث و افتتاح خواهد شد كه از اين تعداد حدود 14 زمين در اختيار منطقه 21 قرار گرفته كه تاكنون 5 زمين چمن افتتاح شده و تا پايان سال جاري هم تمامي زمين‌ها مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.

شهردار تهران با تأكيد بر دستور كار شهرداري مبني بر توسعه فضاهاي ورزشي، تصريح كرد: موظفيم امكانات و فضاهاي ورزشي را گسترش دهيم كه اين را به خصوص در قسمت ورزش بانوان با جديت بيشتري پيگيري مي ‌كنيم. بر اين اساس، تاكنون چندين سالن ورزشي ويژه بانوان در سطح شهر افتتاح شده و تا پايان سال جاري 90 سوله بحران (سالن ورزشي ويژه بانوان) در اختيار بانوان تهراني قرار خواهد گرفت.

وي اظهار داشت: احداث مجتمع‌هاي جديد ورزشي در دستور كار شهرداري تهران قرار گرفته زيرا به طور قطع سرانه فضاهاي ورزش تهران بسيار ناچيز بوده و جوابگوي نيازهاي مردم نيست. از آنجائي كه تأمين سلامت، شادابي و بهداشت رواني شهروندان يكي از وظايف و برنامه‌هاي مديريت شهري است، درصدديم تا پايان سال جاري و هم‌چنين سال آينده مجموعه‌هاي جديدي را به اماكن شهر اضافه كنيم. بديهي است مردم به زودي تحولات جدي و اساسي را در اين بخش و ديگر بخش‌هاي تحت نظارت شهرداري را ملاحظه خواهند كرد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”