بانوان در فوتبال زمينه رشد خوبي دارند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 92
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 بهمن 1385, 10:32 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بانوان در فوتبال زمينه رشد خوبي دارند

پست توسط cri$tiano.pb »

۵ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۲۰:۵

نايب رييس فدراسيون فوتبال و فوتسال ايران دراموربانوان گفت : ورزش فوتبال درميان بانوان ايران از رشد و پيشرفت خوبي برخوردار شده است.

به گزارش ایرنا، خديجه سپنجي در اهواز افزود: گواه اين امر تشكيل ‪ ۸۰۰‬ تيم در ايران از جمله توسط باشگاهها، دانشگاهها و مدارس است .

وي كه در جمع هيات‌هاي فوتبال و فوتسال استان خوزستان سخن مي‌گفت، اظهار داشت: در همين رابطه بايد بگويم با تشكيل كلاسهاي آموزشي همچنين يك هزار و ‪ ۹۰۰‬مربي و يك هزار و ‪ ۹۰۰‬داور در ايران تربيت شده است.

سپنجي به مساله خصوصي‌سازي در ورزش اشاره كرد، و گفت: ما بايد با جذب اسپانسر در اين مسير قدم برداريم، البته اين را بگويم دستگاههاي توليدي معتقدند كه بانوان در كار تبليغ در كار ورزش همانند مردان موفق نيستند ولي نظر من عكس اين موضوع است و با نهادن تابلوهاي تبليغاتي در كنار زمين مسابقه و انعكاس اخبار بانوان ما مي توانيم آن را ثابت كنيم.

وي با بيان اينكه از فردا دور برگشت مسابقات فوتسال باشگاههاي ايران شروع مي‌شود گفت: ما بايد از هم اكنون خود را براي مسابقات فوتسال سالني آسيايي كه آبانماه سال ‪ ۸۶‬در ماكائو شروع مي‌شود آماده كنيم به همين منظور با اردوهايي كه تشكيل خواهيم داد بهترين نفرات را به آن مسابقات اعزام خواهيم كرد.

او در ادامه خواستار انعكاس اخبار ورزشي بانوان همانند مردان در رسانه ها شد و گفت: به نظر من از آنجا كه بانوان با لباس پوشيده و مناسب در زمينهاي ورزشي ظاهر مي‌شوند چرا نبايد اخبار آنان منعكس و يا تصويرشان نشان داده شود.

نايب رييس فدراسيون فوتبال در امور بانوان ادامه داد: اين امر باعث رشد ورزش و تشويق بانوان به ورزش و در نتيجه جذب اسپانسر مالي براي حمايت از ورزش بانوان خواهد شد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود برنامه ريزي، خلاقيت، ارايه طرح و مبتكر بودن را از ابزار كار رشد ورزش بيان كرد و اظهارداشت: براي رشد و پويايي ورزش، فداكاري، علاقمندي، ايثار و از خود گذشتگي لازم است كه حاصل آن سلامت جامعه و خدمت به قشرجوان و آينده ساز اين كشور است.

سپنجي همچنين بايادآوري اين موضوع كه خوزستان مهدفوتبال ايران است گفت: از شما بانوان اين استان انتظار داريم ، همانطور كه مردان خوزستان اين مساله را ثابت كردند شمانيز بانوان آن را ثابت كنيد.

بنابه اين گزارش دراين جلسه كه عصر امروز در سالن مركز آموزش سازمان تعاون روستايي اهواز برگزارشد پس ازسخنان " عبدالله حسيني " دبيرهيات فوتبال خوزستان درخصوص ورزش فوتبال اين استان واعلام آمادگي اين هيات براي رشد فوتبال بانوان ، نواب هياتهاي فوتبال بانوان شهرستانهاي خوزستان نيازها، مشكلات و وضعيت فوتبال در منطقه خود را بيان كردند.

نايب رييس فدراسيون فوتبال درامور بانوان روزپنجشنبه به همراه مربي چيني تيم ملي فوتبال ايران براي ارزيابي فوتبال بانوان خوزستان وارد اهواز شده است.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”