شمس: به قهرماني آسيا فكر مي كنيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شمس: به قهرماني آسيا فكر مي كنيم

پست توسط DJ.HAMED »

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران پس از پيروزي 7 بر صفر برابر ازبكستان گفت: مي خواهيم براي هشتمين بار عنوان قهرماني در آسيا را به دست آوريم.

به گزارش فارس و به نقل از سايت AFC، تيم ملي فوتسال ايران روز گذشته با ارائه بازي زيبا توانست تيم ملي فوتسال ازبكستان را با نتيجه 7 بر صفر شكست داده و بار ديگر اقتدار خود را به حريفان نشان داد.

در اين ديدار دوستانه وحيد شمسايي و بابك موسوي با درخشش چشمگيري در زمين مقدمات پيروزي پر گل ايران را فراهم كردند و جواد اصغري مقدم، محمد هاشم زاده و محمد طاهري نيز نمايش مطلوبي را به نمايش گذاشتند.

حسين شمس، سرمربي تيم ملي فوتسال ايران در پايان مسابقه گفت: در اين مسابقه بازيكنان ما بازي بهتري را نسبت به بازيكنان ازبكستان انجام دادند و عملكرد آنها اميدوار كننده بود.

وي افزود: به قهرماني در مسابقات فوتسال آسيا برنامه داريم اميدوارم با تداوم بازي هاي مطلوب براي هشتمين بار مقام قهرماني را به دست آوريم.

تورنمنمت تهران با حضور تيم هاي فوتسال ايران، روسيه، ازبكستان و تيم فوتسال اميد ايران برگزار شد و تيم ها هر كدام 2 مسابقه را انجام دادند و تيم هاي ازبكستان و روسيه به هم مصاف نكردند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”