رييس سازمان تربيت بدني:

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

رييس سازمان تربيت بدني:

پست توسط DJ.HAMED »

با تصويب پرداخت يارانه به بخش خصوصي، توان ساخت اماکن ورزشي افزايش مي يابد
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني در جلسه شوراي معاونان بر تعامل بيشتر با وزارت آموزش و پرورش به منظور توسعه ورزش دانش آموزي تاکيد کرد.

به گزارش ايسنا به نقل از سايت خبري ورزش ايران، مهندس علي آبادي به خصوصي سازي در ورزش اشاره کرد وگفت: مهمترين بخش مصوبه‌ها در ارتباط با بخش خصوصي بوده که مورد توجه هيات دولت نيز قرار گرفته است.

وي گفت: چنانچه بند ط تبصره 14 در خصوص اختصاص يارانه به بخش خصوصي به تصويب برسد، ظرفيت وتوانايي سازمان براي ساخت وساز اماکن ورزشي در سراسر کشور به ويژه در مناطق محروم افزايش خواهد يافت.

در اين نشست معاون رئيس جمهور بر لزوم برگزاري المپيک دانش آموزي تاکيد کرد و خواستار برنامه ريزي در جهت برگزاري مسابقات بزرگ ورزشي در آموزش و پرورش شد.

در اين خصوص مقرر شد، حسام رئيس مرکز توسعه ورزش همگاني و تفريحي، ساور معاون حقوقي و امور مجلس با همکاري پيش نمازي، اقدامات لازم را به عمل آورند.

دراين جلسه پيش نمازي معاون پرورشي و تربيت بدني وزارت آموزش و پرورش به محدوديت‌هاي اين وزارتخانه در خصوص ورزش به ويژه دربخش دختران اشاره کرد و خواستار تعامل وهمکاري بيشتر باسازمان تربيت بدني در راستاي استفاده از اماکن وسالن‌هاي ورزشي شد.

بر اساس اين گزارش در اين جلسه ضمن تاکيد بر تشکيل مدارس راهنمايي شبانه روزي ،مسئولان سازمان بر تعامل و همکاري همه جانبه با آموزش وپروش اعلام آمادگي کردند.

خطيب نيز پيشنهاد کرد تا به منظور هرچه بهتر انجام شدن امور ورزش درآموزش وپرورش اختيار کامل به پيش نمازي داده شود، هم‌چنين وي در خصوص تشکيل دبيرستان‌هاي ورزش نکاتي را مطر ح کرد.

در پايان رباب شهريان، مديرکل مرکز توسعه ورزش بانوان نيز با تاکيدبر تقويت ورزش دانش آموزي در مقياس بين المللي در آموزش وپرورش خواستار توجه بيشتر نسبت به اين موضوع شد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”