‪ ۳‬تن از بانوان براي اولين بار موفق به كسب مدرك مربيگري كارتينگ شدند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

‪ ۳‬تن از بانوان براي اولين بار موفق به كسب مدرك مربيگري كارتينگ شدند

پست توسط DJ.HAMED »

سه نفراز بانوان فعال در اتومبيلراني براي اولين بار درايران موفق به كسب مدرك مربيگري رشته كارتينگ شدند.

" زهره وطن خواه " از تهران ، " كمند جيره بندي " و" سمين جيره‌بندي " از كيش به بانوي فعال در اتومبيراني هستند كه گواهينامه مربيگري در رشته كارتينگ را دريافت كردند.

مسئول كميته كارتينگ فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني روز چهارشنبه به ايرنا گفت : يك دوره كلاسي آموزشي با حضور ‪ ۴۵‬شركت‌كننده از سراسر كشور زير نظر " هرست سيدل " هلندي كه از طرف فدراسيون جهاني به ايران آمده‌بود در دو رشته، برگزاري مسابقه و مربيگري كارتنيگ برگزارشد.

"حسين زينعلي " ادامه داد : از اين تعداد ‪ ۳۰‬نفر در اين كلاس نمره قبولي دريافت كردند كه ‪ ۳‬نفر از آنان زن بودند.

وي تصريح كرد: دو تن از اين بانوان به نام‌هاي "كمند و سيمين جيره‌بندي" در دو كلاس برگزاري و مربيگري كارتينگ قبول شدند و وطن‌خواه كه چند سالي است در مسابقات اتومبيلراني كارتينگ شركت مي‌كند تنها در كلاس مربيگري موفق به اخذ مدرك شد.

مسئول كميته كارتينگ فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني بابيان پر هزينه بودن اين رشته تاكيد كرد: همه هزينه‌ها توسط شركت‌كننده پرداخت مي شود و كارخانه‌هاي اتومبيلراني از رشته كارتينگ استقبال چنداني نمي- كنند.

زهره وطن خواه با تاييد قبولي خود در اين دوره به ايرنا گفت: از سال ‪ ۸۱‬وارد مسابقات اتومبيلراني شده و در سه رشته كارتنيگ ، رالي و ريس ( سرعت ) شركت كرده است .

وي افزود: در مسابقه‌هاي رالي سالهاي گذشته مقام‌هاي اول و دوم را كسب كرده است و امسال در رقابتهاي رالي قهرماني كشور دركلاس ‪ ۱۶۰۰‬ازسه مسابقه ، در دو دوره مقام اول و در يك دوره مقام دوم را به‌دست آورده است.

وطن خواه درخصوص مسابقات سرعت نيز گفت : درتيرماه سال ‪ ۸۴‬در كلاس ‪۱۴۰۰‬ جي تي در بين ‪ ۱۵‬شركت‌كننده ، به مقام دوم رسيده‌است .

وي با بيان اينكه از سال ‪ ۸۲‬دررشته كارتنيك فعاليت مي‌كند اظهار داشت دراين رشته نيز داراي مقام سوم كشور مي‌باشد .

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”