احتمال انصراف يزداني خرم از انتخابات

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

احتمال انصراف يزداني خرم از انتخابات

پست توسط DJ.HAMED »

رئيس هيأت كشتي كرمانشاه گفت: يزداني‌خرم در نشست هرمزگان اعلام كرد به دليل اينكه دلتان با من نيست، در انتخابات شركت نخواهم كرد.

هاشم درويشي درباره جلسه هيأت‌هاي كشتي با سرپرست موقت فدراسيون، در گفت و گو با فارس تصريح كرد: اين جلسه رسميت نداشت و نبايد برگزار مي‌شد. متاسفانه جلسه به مشاجره كشيده شد و خيال مي‌كرديم قرار است برنامه‌ها اعلام شود؛ اما ابتدا بين يزداني خرم و رئيس هيأت فارس درگيري لفظي به وجود آمد.

وي ادامه داد: منصور مهديزاده هم دخالت‌هايي كرد كه زياد مثمرثمر واقع نشد و باعث درگيري او و عبدالله عزيزي، هيأت كشتي كردستان شد.

رئيس هيأت كشتي كرمانشاه عنوان كرد: پس از اين اتفاق، يزداني خرم گفت كه از شركت در انتخابات كنار خواهد كشيد. به عقيده من تعويق زمان انتخابات منجر به اين اتفاقات شده است. در كنار آن، يزداني خرم بايد با هيأت‌ها ارتباط برقرار مي‌كرد چراكه سازندگان كشتي در استان‌ها هستند.

درويشي خاطر نشان ساخت: اكثريت رأي مجمع از آن هيأت‌ها است كه ظاهرا با يزداني خرم درگير شده و نظر چنداني روي او ندارند. بايد به مديريت و تخصص راي داد. به عقيده من از جنس كشتي بودن يك شعار غلط است و مديريت خيلي مهم‌تر از آن است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”