پيوس: صدر جدول را از دست نمي‌دهيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پيوس: صدر جدول را از دست نمي‌دهيم

پست توسط DJ.HAMED »

سرمربي تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز گفت: هر بازي براي ما حكم فينال را دارد و خيلي زحمت كشيديم تا به صدر جدول برسيم، بايد تلاش كنيم تا اين جايگاه را حفظ كنيم و صدر جدول را نيز از دست نمي‌دهيم.

فرشاد پيوس در گفت‌وگو با ايسنا با اعلام اين مطلب افزود: ما بايد بازي خود مقابل شهرداري بندرعباس را مي‌برديم و خوشبختانه بچه‌ها در نيمه دوم اين بازي با درك صحيح موقعيت تيم توانستند به خوبي خواسته‌هاي من را در ميدان پياده كنند تا در پايان با كسب 3 امتياز هواداران خود را راضي به خانه‌هايشان بفرستيم.

وي گفت: نيمه دوم بازي دست ما بود و حق ما برد بود، هر چند كه بازيكنان در نيمه اول استرس داشتند و نتوانستند خوب ظاهر شوند اما، با صحبت‌هايي كه در بين نيمه با آنها كردم بهتر ظاهر شدند.

پيوس اظهار كرد: شهرداري بندرعباس نيز تيم خوبي است كه سرمايه‌گذاري زيادي را هم انجام داده است اما، مي‌دانستيم كه اين اين تيم در 15 دقيقه آخر با مشكل مواجه است.

وي با اشاره به بازي اين هفته تيمش برابر سرخپوشان تهران گفت: تيم حريف تيم خوبي است كه چند بازيكن جديد را هم به مجموعه اضافه كرده است و فوتبال خوبي را بازي مي‌كند، ما برابر تيم‌هايي كه فوتبال بازي مي‌كنند راحتتر هستيم.

پيوس گفت: از اين هفته علي كريمي، مهاجم فصل پيش تراكتور سازي كه نيم فصل اول در ليگ برتر براي تيم پاس بازي مي‌كرد را در اختيار داريم و اميدواريم مشكل گلزني تيم را حل كند.

سرمربي تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز گفت: ما تغييرات زيادي نسبت به فصل گذشته داشتيم و به همين دليل در اوايل فصل به دليل ناهماهنگي بازيكنان امتيازات زيادي از دست داديم اما، اكنون ديگر تيم هماهنگ شده و قصد داريم حداكثر امتيازات نيم فصل دوم را كسب و جواز حضور در ليگ برتر سال آينده را دريافت كنيم تا بتوانيم پاسخ شايسته‌اي به هواداران آذري بدهيم.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”