مرفاوي: هنوز سرمربي هستم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

مرفاوي: هنوز سرمربي هستم!

پست توسط cri$tiano.pb »

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: صحبتي در مورد حضور يونگ ندارم و هنوز هم سرمربي تيم من هستم.

به گزارش فارس، صمد مرفاوي پس از تساوي برابر تيم مس كرمان در جمع خبرنگاران افزود: هنوز يونگ را نديده و با وي صحبت نكرده ام. در مورد اظهارنظر وي مبني بر سرمربي شدن نيز صحبتي ندارم چرا كه همچنان سرمربي استقلال من هستم.

وي در مورد ديدار مقابل مس كرمان اظهار داشت: بازيكنان استقلال در نيمه اول عملكرد بسيار ضعيفي ارائه دادند؛ اما در نيمه دوم اوضاع بهتر شد و دستورات مرا در زمين به خوبي اجرا كردند. متاسفانه امروز بخت با ما يار نبود و توپ هايمان به گل تبديل نشد.

سرمربي استقلال در مورد تيم حريف عنوان كرد: به كادر فني مس تبريك مي گويم. آنها تيم خوبي دارند و بازي خوبي انجام دادند.

وي در مورد تغييرات در كادر فني تصريح كرد: پيشتر نيز قرار بود يك مربي خارجي به كادر فني اضافه شود. به هر حال مخالف نيستيم؛ اما حرف من اين است كه ما بيشتر به تقويت در تركيب تيم نياز داريم. بايد بازيكنان جديدي جذب شوند.

مرفاوي با اشاره به مذاكره با برهاني خاطرنشان ساخت: با حضور اين مهاجم در استقلال موافق بودم؛ اما مشخص نشد مذاكرات به كجا انجاميد. خبر جديدي در اين مورد ندارم. اميدوارم با حل مشكلات به زودي تيم تقويت شود. ما بايد مشكلات باشگاه را نيز درك كنيم.

وي در مورد شعار تماشاگران استقلال عليه خود در انتهاي بازي تاكيد كرد: آنها هميشه اعتراض دارند. اگر مي برديم هم شعار مي دانند. مسئله مهمي نيست.

تيم استقلال در چارچوب هفته هفدهم ليگ برتر عصر امروز در تهران با تساوي بدون گل مقابل مس كرمان متوقف شد.

۱۳ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۲۰:۳۲
زندگي را اگر سخت نگيريد بسيار شيرين است

تشکر يادتون نره لطفا.... مرسي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”