وحيد هاشميان: به خاطر هانوفر نمي‌آيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 92
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 بهمن 1385, 10:32 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

وحيد هاشميان: به خاطر هانوفر نمي‌آيم

پست توسط cri$tiano.pb »

مهاجم ايراني تيم فوتبال هانوفر آلمان گفت: با هماهنگي كادر فني تيم ملي و به دليل بازي‌هاي فشرده‌ هانوفر نمي‌توانم در ديدار برابر بلاروس حاضر شوم.

وحيد هاشميان اظهار كرد: با توجه به تغيير زمان بازي هانوفر به روز جمعه، باشگاه با ارسال نامه‌هايي به فدراسيون فوتبال ايران و چند كشور ديگر خواهان باقي ماندن بازيكنان خارجي براي ديدارهاي بوندس‌ليگا شد و من نيز با "مناجاتي" سرپرست تيم صحبت كردم و در نهايت كادر فني تصميم گرفت با اين شرايط براي اين بازي به ايران نيايم.

وي در مورد ديدار مقابل تيم بلاروس نيز خاطر نشان كرد: در هر صورت هر بازي تداركاتي مي‌تواند براي تيم ملي ايران مفيد باشد؛ اما, تصور مي‌كنم مصاف با تيم‌هاي قوي‌تر مي‌تواند نتايج بهتري براي تيم‌ ايران در پي داشته باشد.

هاشميان در مورد برنامه‌ريزي تيم ملي به منظور موفقيت در جام ملت‌ها نيز گفت: اين سوال بايد از كادر فني و مسوولان فدراسيون فوتبال پرسيده شود.

بازيكن تيم هانوفر در مورد وضعيت اين تيم نيز گفت: در آغاز نيم فصل دوم با يك بازي بد ۳ بر صفر مغلوب برمن شديم؛ اما در بازي بعدي سرمربي تغييرات بسياري را به وجود آورد و اعلام كرد بازيكناني را كه بهتر تمرين كرده‌اند به ميدان مي‌فرستد و در نهايت موفق شديم با پنج گل هرتابرلين را شكست دهيم.

وي ادامه داد: در اين ديدار تيم ما سه بار با استفاده از ضربات ايستگاهي توسط مدافعان وسط تيم به گل رسيد و در نيمه‌ دوم نيز با استفاده از ضد حملات دو گل ديگر به ثمر رسانديم. من تلاش خود را براي گلزني انجام دادم؛ اما موفق نشدم و اميدوارم در ديدارهاي آينده كه به ميدان مي‌روم بتوانم براي هانوفر گلزني كنم.

هاشميان با اشاره به شرايط بوندس‌ليگا گفت: هانوفر توانست خود را از رده‌ هيجدهم تا مكان هشتم جدول بالا بياورد. در هر صورت مربي ما به تازگي تغيير كرده و شرايط تيم بهتر شده است. اميدوارم تيم مهدي مهدوي‌كيا نيز بتواند با اين تغييرات شرايط بهتري را پياده كند. البته يك مربي نمي‌تواند ظرف يكي دو هفته موفق شود؛

اما شايد اين تغيير به نوعي شوك مثبت براي هامبورگ باشد. بايرن مونيخ نيز مربي بزرگي چون هيتسفلد را به كار گرفته است و تصور مي‌كنم با اين مربي نتايج بهتري بگيرد.

۱۴ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۸:۵۲
زندگي را اگر سخت نگيريد بسيار شيرين است


تشکر يادتون نره لطفا.... مرسي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”