چاقوکشی در بین اعضای تیم دوچرخه سواری

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

چاقوکشی در بین اعضای تیم دوچرخه سواری

پست توسط DJ.HAMED »

نماینده تام الاختیار فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی در مسابقات تور کرمان، در رابطه با وقایع پیش آمده در جریان برگزاری این تور و زدو خورد ملی پوشان دوچرخه سواری در گفتگويی به سوالات اینگونه پاسخ داد:

آقای داودی قضیه این درگیری چه بود ؟

بعد از اتمام مرحله پنجم این رقابتها به بنده گفتند که در محل اقامت دوچرخه سواران حاضر در رقابتهای تور کرمان واقع در هتل محل اقامت در گیری شدیدی بین اعضای تیم ملی (آقایان احد کاظمی ،امیر زرگری ، قادر میزبانی و مهدی سهرابی) صورت گرفته است که بلافاصله به محل مورد نظر رفتیم و در آنجا شاهد بودم که چگونه امیر زرگری به اتفاق مهدی سهرابی به قادر میزبانی حمله کردند.

واکنش جنابعالی به عنوان نماینده تام الاختیار فدراسیون چه بود؟

بنده بلافاصله در آنجا با حضور مربیان و سرپرستان تیمهای پیکان ، پتروشیمی تبریز ، دانشگاه آزاد و افراد حاضر در درگیری جلسه ای را برگزار کردیم. در بررسی اولیه مشخص شد که آقای زرگری با قصد قبلی و به دلیل اینکه در دوحه قطر با قادر میزبانی درگیری داشته بود به میزبانی حمله کرده است و باعث این درگیری شده است به همین دلیل همان شب وی رااز ادامه مسابقات محروم کردیم همچنین کوهی سرپرست تیم دانشگاه آزاد و سجادی مربی تیم پیکان نیز نیز محروم گردیدند. به آقایان مهد یزرگری که به عنوان حامی مهدی سهرابی در این درگیری حضور داشت تذکر کتبی داده شد و از وی تعهد گرفتیم که دیگر شاهد چنین اعمال غیر ورزشی از سوی وی نباشیم. بررسی نهایی را به فدراسیون محول کرده ایم و تا آنجا که من اطلاع دارم قرار است که کمیته انظباطی سازمان تربیت بدنی 26 اردیبهشت در این زمینه تشکیل جلسه دهد .

آقای سید رضایی جنابعالی را به مقصر اصلی ابن حادثه معرفی کرده است و معتقد بودند که شما به عنوان نماینده فدراسیون نتوانسته اید اشکالات را برطرف کنید. نظر شما در این رابطه چیست؟

این حرف کذب محض است و حتی آقای کیوجی از کشور کره که به عنوان نماینده فدراسیون جهانی در این رقابتها حضور داشتند با اذعان به حل شدن 93 درصد از مشکلات قبلی برگزاری این رقابتها را در حد بسیار خوبی دانستند چرا که این تور قبلا مشکلات زیادی داشت ولی در این دوره تمام این مشکلات حل شده بود و همانطور که گفتم این حرفها کذب محض است.

آیا همه این افراد در یک سطح با هم مقصر بودند و چرا هر سه نفر از سوی رییس فدراسیون از تیم ملی کنار و محروم شدند؟

به نظر من مقصر اصلی این ماجرا امیر زرگری و مهدی سهرابی می باشند در رتبه بعدی آقای عباس سعیدی تنها قرار گرفته است این سه نفر باعث این درگیری بودند و با زمینه قبلی نیز بن دنبال این درگیری بودند.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”