...:::قهرماني استقلال:::...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران-اصفهان-کوچه بعدي
سپاس‌های دریافتی: 43 بار
تماس:

...:::قهرماني استقلال:::...

پست توسط Marshal »

سلام دوستان. قهرمانی استقلال بر تمام استقلالی های عزیز مبارک باد. :-D
حتما خودتون از تموم اتفاقاتی که دیروز افتاد کاملا آگاه هستید و من دیگه درباره اش صحبت نمیکنم. اما موضوعی که خیلی جنجال برانگیز شده، (مخصوصا از دیروز تا حالا) دعوت نشدن رضا عنایتی به تیم ملی است. رضا دیروز با بازی بسیار خوب و به ثمر رساندن دو گل دیگر و کسب نشان آقای گل لیگ و شکستن رکورد فرشاد پیوس، نشان داد که واقعا لیاقت حضور در تیم ملی را دارد و تمامی انتقادات، از آقای برانکو است که واقعا چرا عنایتی را به تیم ملی دعوت نمیکند؟ :? :-( به هر حال باید تا 25 شهریور منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می افتد. و سوال دیگر اینجاست که چرا آقای علی دایی هنوز یک عضو ثابت تیم ملی و نوک خط حمله (مهمترین پست بازی) است در حالی که ما برای بازی در نوک حمله بازیکنان بسیار بهتری از ایشان داریم مثل همین عنایتی یا آقای هاشمیان که معمولا پشت سر دایی بازی میکند. البته من قصد هیچگونه بی احترامی به آقای دایی را ندارم و ایشان اسطوره فوتبال ما هستند اما باید قبول کرد که دیگر پتانسیل های لازم برای بازی در تیم ملی را ندارد و چه مسائل پشت پرده ای بین ایشان و آقای برانکو و فدراسیون فوتبل وجود دارد خدا میداند :? متاسفانه آقای دایی گفته که میخواهد تا 45 سالگی در تیم ملی بازی کند 8) به هر حال از این بحث ها زیاد شده و نتیجه ای هم نداشته. پس بی خیال...
دیروز سیاوش اکبرپور هم بازی بسیار خوبی ارائه داد. و یکی از گزینه هایی است که آقای برانکو را به فکر واداشته است.
خوشحال میشم اگه نظر شما رو هم در باره این صحبت ها بدانم
به هر حال استقلال باز هم افتخاری دیگر آورد و ما را خوشحال کرد. تبریک بر تمامی استقلالی ها عزیز. :) :-D :grin:
امیدوارم کسی از صحبت های من دلخور نشده باشد.

------------------
ناتائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن مینگری...
آندره ژید
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: بغل خونه همسايمون
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار
تماس:

پست توسط arian »

سلطان اسمان منم تبريك ميگم به شما اميدوارم استقلال تو اسيا هم قهرمان بشه :smile: :smile: :smile:
تا حالا به معني کلمه مادر دقت کردي
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

پست توسط essi10 »

من تبريك مي گم به استقلال و استقلاليها و اميدوارم اين قهرمانيها ادامه داشته باشه
سلطان آسمان ما ميگيم شاه نميخوام نخست وزير عوض ميشه يادم مياد وقتي كه نيكبخت و بداوي از تيم ملي خط خورد و
و بجاي آن دو در سمت چپ برانكو اومد زارع و زندي را اورد همه به انتقاد از او پرداختند و نتيجش اين شد كه امير آبادي قبل از اينكه به تيم استقلال بيايد توي تيم ملي جايي داشت ولي الان هيچ جايي نداره و همچنين مهدي رحمتي دروازه بان
حالا تو ميگي دايي رو بزارن كنار بيان عنايتي رو بازي بدن ؟
ولي با اين وجود ما آرزومون موفقيت تيم ملي تو جام جهاني براي من فرقي نداره كه با كي مي خواد بره جام جهاني من فقط مي خوام موفق باشه البته با اين خط دفاع به هيچ جا نميرسيم طالب لو از اول ليگ تا آخرش روي پنالتي فقط يك گل خورد او حتي پنالتي دايي هم گرفت توي تيم ملي جايي نداره نمي دونم براي چي ما تو تيم ملي يه دفاع چپ كه پاي چپ باشه نداريم و اين همه چپ پا در دفاع داريم خدا بزرگه ان شاء الله قهرماني استقلال تو جام باشگاههاي آسيا و همچنين موفقيت تيم ملي
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

اين باعث افتخارو خوش اقباليست*****ارش از تب و تاب قرمز خاليست

آبيست تمام آسمان اي ياران ********انگار خداي ماهم استقلاليست

منم به همه آبي پوشان و آبي دوستان و آبي دلان تبريك ميگم . رفتيم واسه قهرماني آسيا
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران-اصفهان-کوچه بعدي
سپاس‌های دریافتی: 43 بار
تماس:

پست توسط Marshal »

سلطان آسمان ما ميگيم شاه نميخوام نخست وزير عوض ميشه

آقاي اسماعيل راستش من منظورتون رو درست از اين جمله نفهميدم.
حالا تو ميگي دايي رو بزارن كنار بيان عنايتي رو بازي بدن ؟

همونطور که گفتم دايي ديگه نميتونه مهاجم فيکس خط حمله باشه. چون سنش بالا رفته و چند کيلو هم اضافه وزن داره. و ديگه از اون ضربه هاي سر رويايي خبري نيست. درسته که آقاي گل جهان هست ولي با گل زدن به تيم هاي آسيايي نه چندان مطرح مثل سوريه، اردن، لبنان و... به اين عنوان دست يافته. خودتون اگه چند تا از بازي هاي تيم ملي را به دقت نگاه کنيد، ميفهميد که 90 درصد از توپ هاي که بهش ميرسه رو از دست ميده. پس...
آخه چرا باور نمي کنيد؟! به جون خودم من همون سلطان آسمان قبلي ام.
اين هم اثر انگشتم:
تصویر
حالا باورتون شد؟!!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”