بگوويچ در تيم ملي اميد مظلوم واقع شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بگوويچ در تيم ملي اميد مظلوم واقع شد

پست توسط DJ.HAMED »

عابدزاده:با اين وضعيت برنامه‌ريزي‌ها، بهتر است فاتحه فوتبال پايه‌اي را خواند

تصویر

كاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: با اين وضعيت برنامه‌ريزي كه حدود 30 سال است در ايران رايج شده بايد فاتحه فوتبال پايه‌اي را خواند و هيچ وقت توقع نداشته باشيم تيم‌هاي ملي نوجوانان تا اميد بتوانند ميادين بزرگ را تجربه كنند.

احمدرضا عابدزاده در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ خاطرنشان كرد: وقتي 40 تا 50 روز مانده به رقابت‌هاي مقدماتي المپيك 2008 پكن يك تيم بحران‌زده را تحويل بگوويچ مي‌دهند نبايد هم وضعيت از اين بهتر شود و ما بتوانيم مقابل استراليا و عربستان ارزش‌هاي فني فوتبال خود را به نمايش بكشيم. رقباي ايران هر يك با برپايي اردوهاي تداركاتي 6 ماهه گام به اين رقابت‌ها گذاشته‌اند در حالي كه ما يك پنجم آنها هم كار نكرديم و انتظارات غيرمعقولانه‌اي داريم.
وي اضافه كرد: برگزاري تنها 2 ديدار تداركاتي براي تيم ملي اميد مي‌تواند چه كمكي به بگوويچ بكند تا نقاط ضعف و قوت بازيكناني را كه از پيش انتخاب شده‌اند را بشناسد و چاره‌اي براي آنها بيانديشد.
از طرفي هم باشگاه‌ها در كوران رقابت‌هاي ليگ نمي‌توانند به يكباره 3 تا 4 بازيكن تأثيرگذار خود را به اردوي تيم ملي اميد بفرستند و قهرماني را تقديم ساير رقباي خود كنند.
پس اين وسط نه آنها مقصر هستند و نه بگوويچ بلكه اين برنامه‌ريزي بيمار فوتبال ما سبب بروز چنين ناكامي‌هايي به شمار مي‌رود، به حق كه بگوويچ در تيم ملي اميد مظلوم واقع شد و نبايد تمام كاسه و كوزه‌ها را سر او شكست.
عابدزاده همچنين به ديدار تيم ملي بزرگسالان كشورمان مقابل مكزيك اشاره كرد و يادآور شد: براي انجام چنين ديدار تداركاتي كه بازيكنان مجبور هستند يك مسافرت هوايي 30 ساعته را تحمل كنند بايد از 7 تا 8 روز قبل به فكر افتاد و با انجام يك سري تمرينات با برنامه سبك در مكزيكوسيتي اختلاف ساعت و سطح دما را با وضعيت جسماني نفرات تطبيق داد.
بي‌توجهي به همين مسائل مستوجب يك چنين نتيجه بي‌سابقه‌اي در طول 7 سال اخير ديدارهاي تيم ملي مي‌شود و هيچ ثمره‌اي هم از آن نصيب فوتبال ملي ما نشد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”