رائول: رئال شايسته‌ترين تيم براي قهرماني است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

رائول: رئال شايسته‌ترين تيم براي قهرماني است

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

رائول گونسالس كاپيتان محبوب سانتياگو برنابئو براي فتح لاليگا بي‌صبرانه در انتظار است تا پس از 4 سال جام قهرماني را بالاي سر ببرد.
شماره 7 توانمند رئال‌مادريد در حالي كه خيلي كم در اين فصل گل زده، اما همچنان در خط حمله تيمش وزنه‌اي محسوب مي‌شود.
او در كنار رودفان نيستلروي و گهگاهي روبينيو خط آتش قوهاي سپيد را تشكيل داده‌اند و اميدوار است با تيم كاملا آماده بتوانند در دو ديدار باقي‌مانده پيروز از ميدان خارج شده و فاتح لاليگا شوند.
رئال‌مادريد با فابيو كاپلو شرايط آرماني داشته و 180 دقيقه ديگر زمان دارد تا پايتخت را غرق شادي كند.
رئال‌مادريد با تيم تقريبا جوانش دو رقيب قدر به نام‌هاي بارسلونا و سويا دارد و در اين راه پرتنش نياز به تجربه تعدادي از ستاره‌هايش دارد.
رائول به عنوان مردي كه 12 سال با پيراهن سفيد رئال در لاليگا عرض‌اندام كرده مي‌تواند يكي از عناصر رسيدن به موفقيت باشد.
مرد 7 گله رئال به قهرماني تيمش بسيار اميدوار است و معتقد بوده هيچ تيمي بسان رئال‌مادريد شايسته قهرماني در لاليگا نيست.
وي درخصوص رئال‌مادريد فصل 2007-2006 سخن گفت.
رئال‌مادريد براي قهرماني آماده است و شما به عنوان كاپيتان تيم وظيفه خطيري برعهده داريد تا تيم در ميدان عملكرد مطلوبي داشته باشد.
اوضاع تيم بسيار ايده‌آل است و براي دو ديدار باقي‌مانده آماده هستيم. به عنوان كاپيتان تيم سعي دارم تا بازيكنان ديگر را از هر لحاظ آماده كنم. من به عنوان بازوي كاپلو در ميدان سعي دارم تنش را از تيم دور كنم. اگر ما دچار حاشيه‌هاي آخر فصل نشويم به راحتي به هدف مورد نظر خود مي‌رسيم.
تا چه اندازه به قهرماني رئال‌مادريد اطمينان داريد؟
رئال شايسته‌ترين تيم براي قهرماني است. مجموعه‌اي كه از ابتداي فصل با مشكلات فراواني دست و پنجه نرم كرده و به مرور همه را با درايت كادرفني از پيش رو برداشته و در دو ماه اخير روي نوار موفقيت گام برمي‌دارد از همه لحاظ توانايي فتح جام را دارد. من بيش از حد تصور به قهرماني رئال اطمينان دارم.
ما مربي بزرگي به نام فابيو كاپلو داريم كه چنين لحظاتي را بارها تجربه كرده است و اينك به خوبي مي‌داند چگونه تيم را در مسير قهرماني حفظ كند. طي اين مدت حواشي زيادي درخصوص رئال به گوش رسيد، اما ما هدف مشخصي داريم و هيچ وقت هم از مسيري كه در پيش گرفته‌ايم پا پس نمي‌كشيم.
حتما مي‌دانيد يك لحظه لغزش در مصاف با رئال‌ساراگوسا به قيمت از دست رفتن قهرماني رئال تمام مي‌شود.
اگر تيمي مي‌خواهد قهرمان شود بايد تمامي رقبا را شكست دهد. رئال براي قهرماني با تمام وجود به مصاف دو حريف خود مي‌رود. ساراگوسا تيمي قدرتمند است كه در اين فصل نتايج مطلوبي كسب كرده و انتظارات هم از آنها بالاست. اما ما يك هدف داريم و آن هم فتح لاليگاست. ساراگوسا مغلوب جاه‌طلبي رئال مي‌شود و در اين خصوص هرگز شك نكنيد.
به نتايج بارسلونا و سويا هم توجه مي‌كنيد؟
اگر رئال در دو بازي پيش رو پيروز از ميدان خارج شود ديگر نتايج دو تيم بارسلونا و سويا تأثيري در قهرماني ما نخواهد داشت. به دو رقيب خود احترام مي‌گذارم، اما وضعيت رئال بسيار متفاوت است و در اين راه با قدرت به كارمان ادامه مي‌دهيم تا با شكست رقبا به فتح لاليگا نائل شويم.
در صورتي كه رئال‌مادريد نتواند قهرمان شود، كدام يك از دو تيم بارسلونا و سويا از شانس بيشتري براي قهرماني برخوردار هستند؟
فقط رئال‌مادريد شايسته قهرماني است و هرگز به قهرماني تيم ديگري فكر نمي‌كنم.
در صورت قهرماني رئال‌مادريد وضعيت كاپلو چه مي‌شود؟
معتقدم كه پس از پايان فصل هم بايد كاپلو در برنابئو بماند. تيم‌هايي در تاريخ فوتبال موفق بوده‌اند كه سرمربي‌هاي ثابتي داشته‌اند. 4 سال پيش وقتي ويسنته دل‌بوسكه رئال‌مادريد را ترك كرد، سرمربي ثابتي براي رئال مربيگري نكرده است و به محض شكست يك مربي وي سريعا اخراج مي‌شد. بايد به سرمربي زمان و فرصت داد خصوصا زماني كه روي غلتك قرار مي‌گيرند. او در ابتدا با مشكلاتي مواجه بود و هيچ ثباتي در امور وي ديده نمي‌شد، چرا كه با بازيكنان جديدي سر و كار داشت، اما با گذشت زمان تيم را متحول كرد و اينك در يك قدمي قهرماني است.
آيا با وي مي‌توانيد بار ديگر در فوتبال اروپا آقايي كنيد؟
چرا كه نه، او مربي بزرگي است و افتخارات بي‌شماري را به دست آورده كه نشان از توانايي‌هاي بالاي وي مي‌دهد. اگر دن‌فابيو در رئال ماندگار شود ما فصل آتي در ليگ قهرمانان مدعي شماره يك خواهيم بود.
به بحث تيم ملي باز مي‌گرديم؛ براي دو بازي مرحله مقدماتي يورو 2008 مجددا به تيم ملي دعوت نشديد چه حسي داريد؟
احساس به خصوصي ندارم. تيم ملي در شرايط خاصي قرار دارد و معتقدم كه بايد به دور از حاشيه به كارش ادامه دهد تا به مرحله نهايي برسد. تيم ملي در سال‌هاي گذشته هميشه در مرحله پلي‌آف حضور داشته كه باعث مشكلاتي شده بود، اما اعتقاد دارم اين بار چنين اتفاقي رخ نمي‌دهد و آراگونس با مجموعه‌اش به موفقيت خواهد رسيد. من تلاش مي‌كنم تا در مرحله نهايي حضور داشته باشم. در حال حاضر آرامش براي تيم ملي از همه چيز مهم‌تر است. آراگونس حق دارد تا از بازيكنان ديگر استفاده كند و با تست گرفتن از همه آنهايي كه لايق حضور در تيم ملي هستند تيم اصلي خود را شناسايي كند.
اگر رائول در مرحله نهايي هم به تيم ملي دعوت نشود چه اتفاقي رخ مي‌دهد؟
هيچ اتفاقي رخ نمي‌دهد. هر مربي سليقه‌اي دارد و بازيكنانش را براساس سيستم‌ها و تاكتيك‌هاي مورد نظر دعوت مي‌كند. من به موفقيت تيم ملي بيش از خودم علاقه دارم و اگر هم در سوئيس و اتريش نباشم براي قهرماني تيم ملي اسپانيا دعا مي‌كنم.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”