ميلان قهرمان بحران‌ها

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ميلان قهرمان بحران‌ها

پست توسط DJ.HAMED »

روسونري متحول شده در راه است

تصویر

با دو گل پيپو اينزاگي ميلان طعم تلخ انتقام را به سرخپوشان بندر ليورپول چشاند تا در فصلي که اتفاقات بسياري حواشي اين تيم وجود داشت با قهرماني در اروپا تمامي خاطرات بد به فراموشي سپرده شود.
قرمز و مشکي‌پوشان ميلان در تابستان 2006 زير تيغ انتقادات شديد قرار گرفتند و به جرم تباني تا آستانه سقوط به سري B پيش رفتند.
به هر صورت دادگاه ورزشي ايتاليا اين باشگاه پرافتخار را با 8 امتياز منفي در سري A حفظ کرد تا برلوسکني و دوستانش جان سالم به در ببرند.
در حالي که گفته مي‌شد کارلو آنچلوتي پس از جام جهاني ميلان را ترک خواهد کرد اما به دليل معضلاتي که براي اين تيم به وجود آمد هيچ يک از مربيان نامي جرأت پيوستن به ميلان را نداشته و در نهايت آنچلوتي در تيم باقي ماند.
روسونري فصل را با پيروزي آغاز کرد و پس از گذشت چهار هفته اوضاع تيم دگرگون شد و ميلان به سمت پايين سقوط کرد.
با اين شرايط آنها در ليگ قهرمانان و در گروهي ضعيف که تيم‌هاي بروخه بلژيک، المپياکوس يونان و ليل فرانسه حضور داشتند جولان مي‌دادند و با مشکلاتي که در اسکودتو با آن دست به گريبان بودند، از اين گروه به عنوان تيم اول صعود کردند.
کوپا ايتاليا نيز براي ميلان خوشايند نبود و آنها به راحتي حذف شدند. سري A نيز با چند شکست و تساوي‌هاي پياپي توأم بود تا اينکه ميلان به رتبه پانزدهم رسيد. هواداران روسونري بزرگ هم مأيوس شده و ديگر اميدي به اين فصل نداشتند و تنها اميد آنها بقا در سري A بود.
در پاره‌اي از فصل صحبت از اخراج کارلتو بود. او نتوانست اوضاع تيم را متعادل کند و ميلان با صدرنشين اسکودتو يعني اينتر فاصله بسيار زيادي پيدا کرده بود. آنها حتي در دربي ميلان با نتيجه چهار بر سه مغلوب نراتزوري شدند تا اوضاع بدتر نيز شود.
در حالي که رقيب ديرينه با قدرت و بدون شکست به سوي قهرماني پرواز مي‌کرد، روسونري در حال سقوط بود و اميدي به بازگشت وجود نداشت، اما به يکباره ورق برگشت. وقتي ميلان در دو بازي برگشت از مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با يک گل از سد سلتيک گلاسکو گذشت، انگار روح تازه‌اي در اين تيم دميده شده بود.
با جذب رونالدو، فوق ستاره اسبق فوتبال جهان که با کاپلو در مادريد به مشکل برخورده بود، شرايط تيم متفاوت‌تر شد.
آنچلوتي تصميم گرفت از روني در اسکودتو سود ببرد و در حالي که او نمي‌توانست تيم جديدش را در ليگ قهرمانان همراهي کند، به خوبي در سري A گلزني مي‌کرد و در رقابت‌هاي اروپايي اينزاگي و جيلاردينو با آمادگي کامل به ميدان مي‌رفتند.
روح پيروزي در تک تک ستاره‌هاي اين تيم دميده شد و زماني که آنها پيروزي‌هاي پياپي را در سري A جشن مي‌گرفتند، اروپا نيز در انتظار فروغ اين تيم بود. بايرن مونيخ در سن‌سيرو ميلان را با تساوي متوقف کرد، اما در آليانتس آره‌نا مغلوب قدرتنمايي و انسجام تيمي ميلان شد.
کارلتو به اين نتيجه رسيد تا در اسکودتو عنوان چهارمي را به دست آورد و در اروپا قهرمان شود.
بازيکنان اين تيم نيز با اين هدف به ادامه رقابت‌ها مي‌انديشيدند و حضور ميلان در مرحله نيمه‌نهايي اين نويد را به هواداران داد تا آنها بار ديگر به فينال برسند.
منچستريونايتد در دور قبلي رم را با 7 گل در هم کوبيد تا زهرچشمي از ميلاني‌ها گرفته باشد.
روسونري در اولدترافورد و در حالي که با نتيجه دو بر يک از ميزبان پيش بود با نتيجه سه بر دو مغلوب حريف قدر خود شد تا تنها به يک گل براي رسيدن به ديدار نهايي نياز داشته باشد.
در حالي که رتبه چهارمي روسونري در اسکودتو قطعي به نظر مي‌رسيد آنها در سن‌سيرو با سه گل شياطين سرخ را مغلوب کردند تا بار ديگر به فينال برسند.
هواداران ميلان در پوست خود نمي‌گنجيدند و از اينکه تيمشان به رغم مشکلاتي که در ابتداي فصل داشت به ديدار نهايي ليگ قهرمانان رسيده بود، احساس غرور مي‌کردند. بازيکنان باتجربه ميلان براي قهرماني و انتقام گرفتن از ليورپول آماده بودند. تيم برلوسکني با قرار گرفتن در جايگاه چهارم سري A جواز حضور در ليگ قهرمانان فصل آتي را دريافت کرده بود و با آمادگي کامل مهياي نبرد برابر لک‌لک‌هاي جزيره بود.
آتن هميشه براي ميلان خوش‌يمن بود و سرانجام بار ديگر خاطرات شيرين را براي روسونري‌ها به ارمغان داشت.
ميلان انتقام شکست فصل
2005-2004 را از رقيب گرفت و براي هفتمين بار فاتح ليگ قهرمانان اروپا شد تا تمامي خاطرات تابستان گذشته را به فراموشي بسپارد. قهرماني در اروپا پاداش يک سال زجر و استقامت هواداران سن‌سيرو بود و وقتي ميلان فاتح اين تورنمنت بزرگ شد، شادي زايدالوصفي را در چشمان ستاره‌هاي گران قيمت تيم و کادر فني و حتي رؤساي باشگاه شاهد بوديم.
به طور حتم ميلان در فصل نقل و انتقالات به دنبال ترميم نقاط ضعف خود است تا خود را براي فصلي پرتنش و طاقت‌فرسا آماده کند.
آنها چهار سال است که از قهرماني در اسکودتو محروم هستند و در فصل آتي رقيبان سرسختي را پيش رو دارند.
اينتر قهرمان فصل گذشته با تمام قدرت مهياي سري A مي‌شود تا ثابت کند که قهرماني‌اش از روي شانس و اقبال نبوده است.
يوونتوس بار ديگر به اسکودتو بازگشته و با حضور کلوديو رانيه‌ري عزمش را جزم خواهد کرد تا غيبت يک ساله‌اش را با فتح سري A جبران کند.
در اين صف بايد رم، لاتزيو و حتي فيورنتينا را هم اضافه کرد. برلوسکني، گالياني و آنچلوتي که حالا از محبوبيت خاصي در سن‌سيرو برخوردار است، (همانند دوران بازيگري‌اش) سعي دارند تا با خريد چند ستاره بزرگ نظير ساموئل اتوئو و ... تيمي بزرگ را آماده کنند تا هم فاتح سري A شوند و همچنين قهرماني در اروپا را تکرار کنند.
تمامي رقباي اروپايي با جذب ستاره‌هاي مورد نظر از هر حيث قدرتمندتر مي‌شوند و براي جنگ با قهرمان آماده مي‌شوند.
ميلان فصل سختي را پيش رو دارد و با توجه به اينکه در فصل گذشته و با مشکلاتي که با آن دست به گريبان بود و قهرمان شد حالا با پشت سرگذاشتن اين دوران هواداران انتظار دارند تا فتوحات باشگاه افزايش پيدا کند.
آنچلوتي بايد تيمش را از همه لحاظ آماده کند و در اين راستا به حمايت رؤساي باشگاه نياز مبرم دارد.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 52
تاریخ عضویت: جمعه 18 خرداد 1386, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار
تماس:

پست توسط crazysenator »

به ب...ه !
سلا...م !!!
خوب هستيد شما ؟!؟!؟
خوب نيست آدم اينقدر بی معرفت باشه ها ... !
خوبه ؟!؟!
ميلان که بابا ... هيچی :grin:
فصل ديگه درست می شه :D
-----
سلام بچه ها چه حالی داد انتقام ۲ سال پیشو گرفتیم همه میدونیم که شوا آرزو میکنه کاش تو میلان مونده بودو جام قهرمانانو الان رو سرش می برد ولی عیب نداره که ایشالا فصل بعد میاد میلان قهرمان میشیمrazz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :rarazz: :razz: :razz: :razz: :razz: zz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razzrazz: :razz: :razz: :razz: :razz: : :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razzrazz: :razz: :razz: :razz: :razz: : :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
تقديم به همه ي ميلاني هاي جيگر

DJ.HAMED:دو پست با هم ادغام شدند. دوست عزیز لطفا از دادن پست های بی معنی و الکی خودداری کنید در غیر این صورت پاک خواهد شد.
   ...:::...:::امپراطور بازگشت تا افسانه شود:::...:::... 
 
 
 تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”