هفته سي و هفتم لاليگا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

هفته سي و هفتم لاليگا

پست توسط DJ.HAMED »

رئال مادريد در آستانه قهرماني قرار دارد

تصویر

2 تساوي 2 بر 2 حاصل کار 2 تيم بزرگ اسپانيا در هفته سي و هفتم لاليگا بود.
به گزارش سرويس فوتبال جهان ايپنا، هفته سي و هفتم لاليگا با حساست ويژه اي آغاز شد. رئال مادريد صدرنشين در خانه رئال ساراگوسا و بارسلونا در نيوکمپ يعني خانه خود مقابل اسپانيول به ميدان رفتند.
در اين بازي ها که به طور همزمان برگزار شد فراز و نشيب هاي بسياري وجود داشت. هر 2 تيم در جدول رده بندي هم امتياز هستند و تنها به لطف پيروزي رو در روي رئال مقابل بارسلونا، مادريدي ها در صدر جدول رده بندي قرار داشتند.
در دقيقه 29 رائول تامودو گل برتري اسپانيول را مقابل بارسلونا به ثبت رساند. در همين دقايق يعني دقيقه 32 بازي رئال مادريد و رئال ساراگوسا ديه گو ميليتو از روي نقطه پنالتي باعث شد تا ساراگوسا از حريف پيش بيفتد.
بارسلونا در دقيقه 43 و توسط مسي به گل تساوي رسيد. ستاره آرژانتيني بارسا که از او به مارادوناي جديد ياد مي کنند، با حرکتي مارادونا وار و دقيقاً به همان سبکي که اسطوره فوتبال آرژانتين و جهان در بازي مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي جام جهاني 1986 مکزيک دروازه انگلستان را گشود، توپ را به تور دروازه اسپانيول رساند.
در نيمه دوم و در دقيقه 57 مسي بار ديگر دروازه اسپانيول را فرو ريخت، اما رئال هم در دقيقه 57 توسط رود فان نيستلروي بازي را مقابل ساراگوسا به تساوي کشاند.
حالا هر 2 تيم با هيجان خاصي بازي خود را دنبال مي کردند. ديه گو ميليتو از حرکت زيباي آيمار موفق شد گل دوم ساراگوسا را نيز به ثبت برساند و موجي از خوشحالي را در اردوي بارسلونايي ها ايجاد کند.
حالا بارسلونا مي توانست جشن قهرماني برگزار کند، چراکه 3 امتياز از حريف يعني رئال پيش افتاده بود و در بازي آخر خود مقابل تيم نه چندان نيرومند خيمناستيک يک تساوي را جستجو مي کرد. اين روند تا دقايق پاياني ادامه داشت که تمامي معادلات به ناگهان برهم ريخت.
در يک اتفاق نادر و جالب رئال مادريد در دقيهق 89 توسط نيستلروي به گل تساوي رسيد و اسپانيول نيز در دقيقه 90 توسط تامودو گل مساوي را وارد دروازه بارسلونا کرد. بدني ترتيب جدول دست نخورده باقي ماند و 2 تيم با توجه به تساوي بدون گل سويا کماکان در مکان هاي خود باقي ماندند. رئال مادريد صدرنشين است و مي تواند با کسب 3 امتياز بازي روز پاياني در برنابئو جشن قهرماني را برپا کند.
در ساير بازي هاي شنبه شب اين نتايج به دست آمد:
اتلتيکومادريد 2 – سلتاويگو 3
گل ها: رودريگس 28 و 71 براي اتلتيکو – بايانو 31 پنالتي و 68 و ياگو 48 براي سلتاويگو
لوانته 4 – والنسيا 2
گل ها: ريخا 3 و 48، بايستا 11 پنالتي و کورتويس 75 براي لوانته – خواکين 16 و باراخا 86
مايورکا صفر – سويا صفر
بتيس صفر – اوساسونا 5
گل ها: فلانو 31، وبو 62، والدو 72 و سولا 76 و 88
سوسيه داد صفر – سانتاندر صفر
ويارئال 3 – بيلبائو يک
گل ها: فورلان 36 پنالتي و 38 و اورسائيس 51 (گل به خودي) براي ويارئال – ايرائولا 21 براي بيلبائو
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”