پروين: ورزشگاه‌هاي آزادي و دستگردي را به فدراسيون معرفي مي‌كنيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پروين: ورزشگاه‌هاي آزادي و دستگردي را به فدراسيون معرفي مي‌كنيم

پست توسط DJ.HAMED »

مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت: براي انجام بازي‌هاي استيل آذين در ليگ دسته اول، ورزشگاه‌هاي آزادي و دستگردي را به فدراسيون فوتبال معرفي خواهيم كرد.
تصویر
علي پروين" در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: با توجه به تدابيري كه براي آينده آكادمي فوتبال استيل آذين انديشيده‌ايم، قصد احداث ورزشگاهي 50 هزار نفري را داريم تا در نهايت پس از تكميل آن، بازي‌هاي تيم اصلي خود را تا 2 سال آينده به اين ورزشگاه منتقل كنيم.
پروين افزود: در حال حاضر مناطق مختلف شهر را براي احداث ورزشگاه بررسي مي‌كنيم كه به عقيده من همان اطراف ورزشگاه آزادي بهترين نقطه ممكن به لحاظ ورود و خروج تماشاگران و تأمين امنيت شهر به شمار مي‌آيد.
وي، مهاجراني را متولي اصلي آكادمي فوتبال اين باشگاه دانست و گفت: با توجه به علاقه دوست سرمايه‌گذار خود به حضور مهاجراني در استيل آذين، تشكيل آكادمي كه تخصص اصلي وي هم محسوب مي‌شود را به او سپرديم ضمن اينكه ايشان هيچ علاقه‌اي براي ورود به عرصه فوتبال را نداشت وگرنه ما شاگرد حشمت خان محسوب مي‌شويم.
پروين درخصوص همكاري خوردبين با استيل آذين مدعي شد: او هم شاگرد حشمت خان است و در مجموعه ما حضور خواهد داشت. ضمن اينكه اين را هم بايد گفت كه خوردبين خودش رئيس كل است!
وي با تأكيد بر اينكه هنوز اقدام به جذب بازيكني براي تيمش نكرده، گفت: مذاكراتي را با نفرات مورد نظرمان صورت داده‌ايم كه نام بازيكنان نهايي را روز شنبه هفته آينده به طور رسمي از طريق "ايپنا" اعلام خواهم كرد.
مديرعامل استيل آذين درخصوص جذب محمد پروين از پرسپوليس متذكر شد: به هر حال يك سال از قرارداد او با اين باشگاه باقي مانده و همچنان منتظريم ببينيم كه سرنوشت او با پرسپوليس چه خواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”