نيكبخت واحدي: دوپينگ نکرده ام

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نيكبخت واحدي: دوپينگ نکرده ام

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

بازيکن ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس تحمل فشار در بازي هاي يكسال اخير را از عوامل مهم در تشديد مصدوميت قديمي خود عنوان كرد و گفت : برخلاف برخي ادعاهاي كذب ،اختلاف با كادر فني تيم ملي يا دوپينگ جزو عوامل بازماندن من از جام ملت هاي آسيا نيست.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عليرضا نيكبخت واحدي درخصوص مصدوميت زانوي خود كه منجر به از دست دادن جام ملت هاي آسيا شده است، عنوان کرد: از زماني كه درامارات بازي مي كردم زرد پي پشت پاي چپ من با مصدوميت مواجه شد و چون به طوركامل اجازه بهبودي به آن ندادم ، متاسفانه دوباره تشديد يافت و در اين قضيه خودم را مقصر مي دانم و بايد از تمام پزشكاني كه براي رسيدن من به جام ملت هاي آسيا نهايت تلاش خود را به خرج دادند ، تشكر كنم.

وي افزود:اين مصدوميت ضربه بزرگي به من وارد كرد تا جام جهاني و جام ملت هاي آسيا را از دست بدهم ، چون حضور در اين تورنمنت ها افتخار بزرگي براي هر بازيكن محسوب مي شوند. از برخي روزنامه ها نيز توقع دارم در صورت بروز مصدوميت يك بازيكن، بدون داشتن اطلاعات كافي مسايل كذب را منتشر نكنند.

نيكبخت واحدي در خصوص بازگشت مجدد به ميادين خاطر نشان كرد: با نظر پزشك به 2 تا 4 هفته استراحت مطلق نياز دارم و در اين مدت فقط بايد به آب درماني و فيزيوتراپي بپردازم و فكر مي كنم كه زمان آن رسيده كه اين مشكل را به طور اساسي حل كنم .البته مساله مصدوميت براي همه فوتباليست ها وجود دارد و راه گريزي از آن نيست. متاسفانه در برهه زماني نامناسبي با مصدوميت مواجه شدم ولي خوشبختانه در تيم پرسپوليس با آسيب ديدگي شديد مواجه نشدم و فكر مي كنم فشار زيادي كه در بازي هاي يك سال اخير متحمل شدم به يكباره تبعات و اثرات خود را نمايان كرد و اين اتفاق تلخ را براي من رقم زد.

هافبك تيم پرسپوليس در خصوص مشكلات اين تيم بر سر راه كسب عنوان قهرماني ليگ برتر، تصريح كرد : جدايي آري هان و حضور مصطفي دنيزلي و بسته شدن تيم و تغيير كادر فني تاثيرات خود را بر روي اين تيم گذاشت . ما از ابتداي ليگ شروع بسيار خوبي داشتيم ولي بعد از بازي رفت مقابل استقلال و غلبه براين تيم ، تيم هاي حريف را دست كم گرفتيم و همين مساله موجب شد كه امتيازات خانگي زيادي را از دست بدهيم واگر حتي در يك بازي خانگي 3 امتياز را به دست مي آورديم، نيازي به نتايج ساير تيم ها در هفته هاي آخر نداشيتم .

وي ياد آور شد:معتقدم پرسپوليس با اين نفرات و مشكلات هميشگي ، نتايج ايده آلي كسب كرد و به غير از بازي با سپاهان در ساير ديدارهايش فوتبال زيبايي ارايه كرد و اين نظر تمامي كارشناسان و مردم است. پرسپوليس تنها تيمي بود كه در ليگ هجومي بازي كرد و در هر بازي موقعيت هاي گل زيادي به دست مي آورد.

نيكبخت واحدي در خصوص شايعه بازگشت خود به تيم استقلال گفت : من به هواداران استقلال و شخص فتح ا...زاده ارادت دارم و بيشتر عمر فوتبالم را در استقلال سپري كرده ام ، ولي آنچه مسلم است ، من در حال حاضر بازيكن تيم پرسپوليس هستم واگر در ايران بمانم در فصل بعد هم در خدمت اين تيم خواهم بود و در غير اين صورت بازيكن آزاد محسوب مي شوم.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار
تماس:

پست توسط crazysenator »

بابا اين استق لالي ها :::P اين شايعات را درست ميکنند از اين دارن ميسوزن که نيکبخت محلشون نميده و عاشق پرسپولسيه :-D
   ...:::...:::امپراطور بازگشت تا افسانه شود:::...:::... 

تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”