صفحه 1 از 1

صادقي :پول ندهند از استقلال مي روم

ارسال شده: سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶, ۱:۵۳ ب.ظ
توسط DJ.HAMED
مدافع ملي پوش تيم فوتبال استقلال تهران با اشاره به شرايط كنوني تيم ملي گفت : همه چيز خوب پيش مي رود و اميدوارم با قهرماني در جام ملت هاي آسيا بتوانيم پس از سال ها جام را به مردم ايران هديه كنيم .
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛امير حسين صادقي در گفت و گو با سايت خبري ورزش ايران تصريح كرد : تمرينات تيم ملي در آرامش خاصي برگزار مي شود كه اين مسئله مي تواند از نظر روحي براي بازيكنان بسيار حائز اهميت باشد . خوشبختانه جو خوبي بر تيم حاكم شده و همه نفرات تنها براي سربلندي ايران در جام ملتها تلاش مي كنند .
وي در مورد وضعيت خود گفت : من هم مثل ساير نفرات تيم ، تنها هدفم موفقيت ايران در اين رقابتها است و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نخواهم كرد . واقعيت اين است همه ما دوست داريم پس از سالها پيام آور شادي براي ملت ايران باشيم و با كسب عنوان نخست جام ملتهاي آسيا و قرار گرفتن بر روي سكوي اول اين رقابتها ،‌ موجي از شادي را براي دوست داران و علاقه مندان فوتبال و جامعه ورزش ايران به ارمغان آوريم .
صادقي در خصوص آينده ورزشي خود و اينكه فصل بعد در چه تيمي توپ خواهد زد گفت : متاسفانه مشكلات بسياري با باشگاه استقلال دارم كه مهم ترين آن بحث مالي و عدم وصول مطالبات قبلي من است . اگر نتوانم طلب خودم را از اين باشگاه بگيرم بي شك براي فصل بعد ليگ برتر بايد فكر چاره باشم . البته چند پيشنهاد داخلي و خارجي دارم كه تا به جواب قطعي نرسم آنها را اعلام نخواهم كرد اما احتمال دارد با اين شرايط در فصل بعد در جمع آبي پوشان پايتخت نباشم .
وي در پايان اظهار اميدواري كرد همچنان در اين تيم پرطرفدار باقي بماند .

ارسال شده: پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۶, ۲:۵۳ ب.ظ
توسط alenkita
مي خام بره گم شه، مرتيكه بي تعصب پولكي ......
روزي كه بچه بود و قلعه نوعي از اميد آوردش كه پول نمي خواست .
حالا ديگه كه از صدقه سري استقلال آدم شده و رفته تيم ملي ، كلاس ميزاره.
آخرش كه بي بته هسش..

DJ.HAMED:دوست عزیز لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید و به کسی توهین نکنید.