مقابل حملات ايران مجبور به عقب نشيني شديم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مقابل حملات ايران مجبور به عقب نشيني شديم

پست توسط DJ.HAMED »

ژو گوانگ هو، سرمربي چين، پس از تساوي 2 بر 2 مقابل ايران، اذعان داشت: فوتبال نود دقيقه است و هر اتفاقي ممکن است در اين ميان رخ دهد. شايد بتوان گفت دليل عقب نشني ما مقابل ايران ، فشار بي امان آنها روي دروازه بود.
تصویر
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و به نقل از سايت رسمي مسابقات، ژو همچنان چين را مدعي اول صعود از گروه مي داند و مي گويد: در نيمه اول خيلي خوب کار کرديم. در واقع بهترين عملکردمان در چند سال اخير بود. ما ايران را تحت فشار گذاشتيم و فرصت هاي بسياري را نيز از دست داديم . خيلي سخت است که ابتدا دو گل بزني و پس از آن دو گل دريافت کني. شايد دليلش اين باشد که ايران در آغاز نيمه دوم تنها يک گل عقب بود و با حملات پي درپي فشار زيادي به ما وارد کرد. با اين وجود فکر مي کنم اگر بازيکنان بتوانند مديريت بهتري روي روند مسابقه داشته باشند و از اين موقعيت ها خوب استفاده کنند حتي مي توانيم به مراحل بعد هم صعود کنيم.
چين پس ازدو گل شائو جيايي و مائو جيانکينگ ، از حريف پيش بود . اما شوت رعد آساي فريدون زندي و پس از آن نيز ضربه سر جواد نکونام در دقيقه 73 ، امتياز بازي را بين طرفين رقيب تقسيم کرد. با اين تساوي ، چيني ها حتي با کسب يک امتياز از بازي آخر خود مقابل ازبکستان ، به مرحله يک چهارم نهايي صعود خواهند کرد.
پس از شدت يافتن فشار حملات ايران در نيمه دوم ، تاکتيک چيني ها تا پايان بازي دفاع در عمق بود. با اين وجود ژو مصرانه معتقد است که در تصميماتش اشتباهي رخ نداده و حتي در بيرون آوردن دو مهاجم، يعني هاي پنگ و مائو نيز خطايي مرتکب نشده است. او مي گويد: من از تعويض مهاجمين تيمم پشيمان نيستم . آنها خسته بودند.هيچ مربي و بازيکني نمي گويد که چين فقط دفاعي بازي کرد.
اين مربي چيني در خاتمه افزود: بازيکنان ما بدون هيچ مشکلي براي بهترين تيم تاريخ فوتبال چين بازي مي کنند. آنها از نظر جسمي هم در وضعيت خوبي به سر مي برند، و به طور قاطع اعلام مي کنم که بازيکنان هيچ مشکل فيزيولوژيکي ندارند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”