برهاني: استقلال برخلاف پرسپوليس شرايطم را پذيرفت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

برهاني: استقلال برخلاف پرسپوليس شرايطم را پذيرفت

پست توسط DJ.HAMED »

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: سران استقلال برخلاف مسئولان پرسپوليس شرايطم را قبول كردند تا از فصل آينده آبي پوش شوم.

آرش برهاني در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص پيوستنش به تيم استقلال تهران گفت: از مدت ها قبل براي انتقال به استقلال با علي فتح اله زاده در تماس بودم و سرانجام شب گذشته با حضور در دفترش مذاكره نهايي را انجام دادم.
وي تاكيد كرد: مسئولان باشگاه استقلال تمامي شرايط مرا قبول كردند و به همين دليل ترجيح دادم براي ادامه فعاليت به استقلال بپيوندم.
مهاجم سابق پاس راجع به مذاكراتش با باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: من با مديران پرسپوليس به توافق هايي رسيده بودم ،اما براي حضور در جمع سرخ پوشان هيچ قولي به آنها نداده بودم.
برهاني ادامه داد: من از مدير عامل پرسپوليس خواسته بودم كه در صورت توافق نهايي، شرايط را براي تراسفر شدنم فراهم كنند اگر چه در زمينه مالي هيچ توافقي بين ما حاصل نشد.
وي اظهار داشت: البته استقلال و پرسپوليس از تيم هاي بزرگي ايران هستند و بازي در اين تيم ها تفاوت چنداني ندارد.
وي درباه شناخت سرمربي استقلال چنين عنوان كرد: 5 سال قبل از حضور در باشگاه پاس ناصر حجازي بازي مرا در شهرداري كرمان ديده بود و از همان زمان نسبت به عملكردم شناخت دارد.
برهاني درباره نفرات جديد استقلال گفت: با وجود آنكه فصل جاري مسابقات ليگ برتر ايران شروع نشده،اما روحيه قهرماني در استقلال بسيار بالا است و اين موضوع در خصوص بازيكنان تازه وارد كاملاً مشهود است.
برهاني با عقد قراردادي 2 ساله به مبلغ 500 ميليون به استقلال پيوست،اما بنا بر توافق نهايي وي در صورت دريافت پيشنهاد مطلوب در ميانه فصل مي تواند جمع آبي پوشان را ترك كند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”