ورزشهاي رزمي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

ورزشهاي رزمي

پست توسط Farhad3614 »

اووس 

با سلام خدمت دوستان و ورزشکاران رزمی کار عزیز :)
در این تاپیک در مورداخبار و مسائل مربوط به ورزشهای رزمی بحث میشود. موفق باشید :o
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

Farhad3614, :::P اون اووس ي که گفتي منو کشته :grin:

خيلي کار خوبي کردي دل ما رو شاد کردي :(
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

Farhad3614, استاد خيلي كار جالبي بود ( اووس) روح مون زنده شد و آخه الان 2-3 سالي هست كه من ديگه كار

نميكنم . راستي ماجراي اين آواتر جديد و تغيير رويه چيه ؟ برات پيت ---->لوگوي كيوكوشين؟ ماكه خيلي خوشحاليم :smile:
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

اووس
سلام Fareed3230 جان من استاد نيستم..لطفا اين لقب را بکار نبريد :-)
من مدتي کيوکوشين کار ميکردم اما به دلايلي که حتما خوب ميدونيد بعضي مواقع در ورزش رزمي پيش مياد اين ورزشو به مدت 3 سال ترک کردم :-o ولي تازگي دوباره به اين ورزش مورد علاقه ام برگشتم چون همانطور که ميدانيد واقعا ورزش رزمي دنياي خاصي داره

خوشحالم که علاقه مندان و رزمی کارانی در بین خودمون هم داریم :o
اووس
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 »

تکوان
مي شه در مورده تکنيک هاي مبارزه ي تکواندو تاپيک باز کنين
ممنون مي شم :D
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

sahar2006 جان خوشحاليم که خانم رزمي کار هم در بينمان داريم. :D
حتما تاپيکي در اين ضمينه ايجاد ميکنيم مقداري با تکنيکهاي اين رشته آشنايي دارم البته رشته من نيست.
ميزارم براي شروع :-)
Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 »

خيلي خيلي ممنون :smile:

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: آبادان شهر خوبان- آبادان شهر خدا
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 339 بار

پست توسط jamal_khodamam »

kasi dar mored varzesh razmy Ai Ki Do chizi midoneh?
man khodam Ai Ki Do kar mikonam va khahan mataleb bishtari dar mored in varzesh hastam
sar mored Ken DO (shamshir zani samoraee) chetor?

Mahdi1944: لطفا قوانين انحمن رو مطالعه كنيد
ارسال پست به فينگليش مجاز نيست
به فارسي بازنويسي شد...

کسی در مورد ورزش رزمی ای کی دو چيزی ميدنه؟
من خودم ای کی دو کار ميکنم و خواهان مطالب بيشتری در مورد اين ورزش هستم
در مورد کن دو (شمشير زنی ساموراي) چطور؟

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 »

اولین تیم‌های رزمی راهی دوحه می شوند

بوکس و جودو به عنوان اولین تیم‌های رزمی عصر روز چهارشنبه از طریق فرودگاه مهرآباد، تهران را به مقصد دوحه ترک کرده تا در بازی‌های آسیایی شرکت کنند.
ورزش ایران همواره در بازی‌های آسیایی و المپیک چشم امید به مدال‌های خوش رنگ ورزش‌های رزمی داشته است و مسلما امسال نیز مسؤولان حساب ویژه‌ای روی این ورزش‌ها باز کرده‌اند.
جودو و تکرار درخشش در دوحه

همگان منتظر هستند تا نتایج بسیار خوب جودوکاران ایران که در بازی‌های آسیایی بوسان به دست آمده این‌بار در دوحه تکرار شده و تیم ملی جودو با دست پر به میهن بازگردد.
طی دوره گذشته این پیکارها تیم جودو ایران صاحب پنج مدال رنگارنگ از مسابقات شد تا یکی از موفق‌ترین رشته‌ها باشد و امسال هم این انتظار از تیم ملی می‌رود تا مدال‌های رنگارنگی به دست آورد.
تیم ملی با ترکیب مسعود حاجی آخوندزاده، آرش میراسماعیلی، ذکریا مرادی، رضا چاه‌خندق، حسین قمی، عباس فلاح، رضا رودکی و محمود میران در اوزان هشت‌گانه راهی دوحه خواهد شد تا بتواند سطح توانایی خود را به قاره کهن نشان بدهد اما در این راه حریفان قدرتمندی از ژاپن، کره، مغولستان و ازبکستان را در پیش خواهند داشت.
ملی‌پوشان ایران چندی پیش در اردوی مشترک کره جنوبی حضور یافته تا آمادگی خود را بالا ببرند، اما متاسفانه اعزام به جام جهانی فرانسه و همین اردوی روسیه لغو شد که امیدواریم تاثیر منفی بر عملکرد تیم نداشته باشد.
هر چند که آرش میراسماعیلی و رضا چاه‌خندق با مصدومیت‌های از ناحیه زانو و کتف روبرو هستند اما خوب می‌دانند که باید به موفقیت رسیده و این وضعیت را بهانه نکنند چرا که هر دو نفرات پرامید ما هستند. از سوی دیگر محمود میران، فلاح و آخونزاده هم از تجربه بالایی برخوردار هستند و می‌بایست ثمره حضور چند ساله خود در پیکارهای مختلف را به دست آوردند.
مرادی، قمی و رودکی نسبت به دیگران جوان‌تر بوده و تجربه کمی داشته و برای موفقیت سراسر انگیزه هستند، هر چند در این بین رودکی مدال طلای آسیا را سال گذشته به دست آورد تا به عنوان سنگین وزن مطرح قاره کهن خود را نشان دهد.

بوکس و جبران گذشته

تیم ملی بوکس ایران که بنابر دلایلی در بوسان حضور نیافت این‌بار با تدارکات مناسب خود را آماده ساخته تا با قدرت پای به بازی‌های آسیایی نهاده تا توان خود را نشان دهد.

تیم ملی ایران در10 وزن شرکت خواهد کرد که اکثریت آن را نفرات جوان و باانگیزه تشکیل می‌دهند.

ملی‌پوشان طی چند ماه اخیر در رویدادها و اردوهای مختلف شرکت کرده تا همراه بازی کردن با بهترین‌های اروپا و جهان خود را آماده سازند، چرا که بوکس در قاره آسیا سطح بالایی داشته و موفقیت در آن بسیار سخت است.

هر چند با توجه به تک حذفی بودن رقابت‌های بوکس پیش‌بینی در آن بسیار سخت است، اما به نظر رسیده سپهوند، قربانی، مظاهری و البته جاسم دلاوری جوان که روح‌ا... حسینی را کنار زد از شانس بیشتری برای کسب مدال برخوردار باشند.

ملی‌پوشان بوکس ایران از 11 الی 22 آذرماه به روی رینگ رفته تا شانس خود را برای کسب مدال بیازمایند و خوب می‌دانند در صورت موفقیت بوکس را از وضعیت حال حاضر خارج کرده طی کردن مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر انجام دهند.

تکواندو، ووشو و کاراته تیم‌های بعدی در قطر

تیم‌های ملی تکواندو، ووشو و کاراته ورزش‌های رزمی هستند که به ترتیب پس از بوکس و جودو راهی دوحه شده تا به مصاف حریفان بروند.

تکواندو با 12 ورزشکار زن و مرد دوازدهم راهی قطر شده تا از شانزدهم به مصاف حریفان برود.

ووشو با هفت نفر، شانزدهم راهی دوحه می‌گردد و از بیستم با نمایندگان قاره پهناور مسابقه می‌دهد.

و کاراته هم به عنوان آخرین تیم رزمی با پنج نفر در تاریخ 17 آذر به بازی‌های آسیایی سفر کرده تا در 21 و 22 به روی تاتامی برود.

مطمئنا امسال هم بیشترین مدال را ورزش‌های رزمی برای ما به ارمغان می‌آورند که امیدواریم رنگ بیشتر آنان زرین باشد تا به این رشته‌ها هم مثل فوتبال و کشتی توجه ویژه شود

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

sahar2006 خانوم
اشکالي نداشت اين خبر رو بصورت يک تاپيک در همين بخش قرار ميداديد. :-)
Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria »

Farhad3614 نوشته شده:اووس
سلام Fareed3230 جان من استاد نيستم..لطفا اين لقب را بکار نبريد :-)
من مدتي کيوکوشين کار ميکردم اما به دلايلي که حتما خوب ميدونيد بعضي مواقع در ورزش رزمي پيش مياد اين ورزشو به مدت 3 سال ترک کردم :-o ولي تازگي دوباره به اين ورزش مورد علاقه ام برگشتم چون همانطور که ميدانيد واقعا ورزش رزمي دنياي خاصي داره

خوشحالم که علاقه مندان و رزمی کارانی در بین خودمون هم داریم :o
اووس

چه جالب شما کیوکوشین کار می کردین؟ این رشته فوق العادس :( من یه مدت کار می کردم یه مقام اول تو استان خراسان هم دارم :-)
 تصویر 
Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 »

Mohsen1001 نوشته شده:sahar2006 خانوم
اشکالي نداشت اين خبر رو بصورت يک تاپيک در همين بخش قرار ميداديد. :-)

گفتم اینطوری خوب می شه همه ی مطلبا جمع می شن یه جا :-(

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”