طرفدار کدام تيم هستي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

طرفدار کدام تيميد؟

پرسپوليس
24
55%
استقلال
15
34%
سايرين.....(نام تيم ذکر شود)
5
11%

مجموع رای گیری: 44

New Member
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Hermosa »

:-D :grin: only SEPAHAN :-D :grin: :smile: :smile: :smile:
يار با ماست چه حاجت كه زيادت طلبيم
دولت صحبت آن مونس جان ما را بس
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط chobin »

اصولاً در اين كه استقلال سروره كسي شك نداره، پرسپوليسي هاي عزيز هم فعلاً بهتره در تلاش براي فراموشي شكست از سپاهان باشند. :grin: :grin:
آري آغاز دوست داشتن است
گرچه پايان راه ناپيداست
من به پايان دگر نينديشم
كه همين دوست داشتن زيباست.
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

chobin, :razz: :razz:

لازم نیست فراموش کنیم شما بعد از سپاهان باید کور کردن یه سرباز بی گناه رو فراموش کنه.
شما فعلا 9 جدول هستید ما صدر جدول.
به قول آق صمد مرفاوی پارسال می گفتند پرسپولیس 12 امتیاز از ما کمتر داره الان شما هم همین طوری هستند.
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط chobin »

DJ.HAMED نوشته شده:chobin, :razz: :razz:

لازم نیست فراموش کنیم شما بعد از سپاهان باید کور کردن یه سرباز بی گناه رو فراموش کنه.
به قول آق صمد مرفاوی پارسال می گفتند پرسپولیس 12 امتیاز از ما کمتر داره الان شما هم همین طوری هستند.

شما بعد از سپاهان باید کور کردن یه سرباز بی گناه رو فراموش کنه؟ من تا جايي كه يادم است بعد از بازي با پرسپوليس يك سرباز كور شد. منم كه استقلالي ام، ببخشيد ولي من گيج شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :? :? :? DJ.HAMED نكنه اينم كاره طرفدار هاي ماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-( :-( :-( در ضمن خوبه خودتون هم پارسال را گفتيد!!!بالاخره گهي پشت به زين و گهي زين به پشت، حالا انشا الله به آخر فصل هم ميرسيم. :grin: :grin:
آري آغاز دوست داشتن است
گرچه پايان راه ناپيداست
من به پايان دگر نينديشم
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

chobin نوشته شده:
DJ.HAMED نوشته شده:chobin, :razz: :razz:

شما بعد از سپاهان باید کور کردن یه سرباز بی گناه رو فراموش کنه؟ من تا جايي كه يادم است بعد از بازي با پرسپوليس يك سرباز كور شد. منم كه استقلالي ام، ببخشيد ولي من گيج شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :? :? :? DJ.HAMED نكنه اينم كاره طرفدار هاي ماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-( :-( :-( در ضمن خوبه خودتون هم پارسال را گفتيد!!!بالاخره گهي پشت به زين و گهي زين به پشت، حالا انشا الله به آخر فصل هم ميرسيم. :grin: :grin:

من چقدر حال می کنم با این کیسه حمومی ها :???: :???:
عملا حرفی برای گفتن ندارن هااااااا بعد میان کل کل می کنن :-O :???: :???:
توو تهران از صنعت نفت بخوری اونم چه بد جور بعدش سایپا بیاد به شیوه ی خود کیسه حمومی ها(دقیقه نود شانسی گل زدن و بردن بازی) لولتون کنه بعدش 9 جدول باشی بعدش مربیت کنار زمین جفتک بندازه بعدش تنبیه کنه بازی کنانو بعدش بتونی سرتو بالا کنی.عجیبا غریباااااا :-O
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دوست شما استقلالی هستی آخرش زد پرسپولیس هستی سرباز بعد بازی مصدوم شد یقه کسی رو می گیرند که چی که چی پروندش خرابه کی بود وسط بازی نارنجک انداخت طرف تماشاچی های پرسپولیس بالاخره شماها هر کار بکنید چه نکنید پرسپولیس محبوب تر و بهتر و از هر لحاظ بهتر شما برید جای تیم فوتبال خانه سالمندان باز کنید که ماشاا... همه بالای 60 سن دارند.
مسعود جان خون خودتو کثیف نکن دادش اینا با این کارها می خوان بگن ای 6.7تا باخت الکی بوده.تقصیر زمین بوهد که کج بوده تقصیر هوا بوده که گرم بوده.

:L:L :L:L :L:L :L:L :L:L ::ns ::ns
::ss ::ss ::ss
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

DJ.HAMED نوشته شده:دوست شما استقلالی هستی آخرش زد پرسپولیس هستی سرباز بعد بازی مصدوم شد یقه کسی رو می گیرند که چی که چی پروندش خرابه کی بود وسط بازی نارنجک انداخت طرف تماشاچی های پرسپولیس بالاخره شماها هر کار بکنید چه نکنید پرسپولیس محبوب تر و بهتر و از هر لحاظ بهتر شما برید جای تیم فوتبال خانه سالمندان باز کنید که ماشاا... همه بالای 60 سن دارند.
مسعود جان خون خودتو کثیف نکن دادش اینا با این کارها می خوان بگن ای 6.7تا باخت الکی بوده.تقصیر زمین بوهد که کج بوده تقصیر هوا بوده که گرم بوده.

:L:L :L:L :L:L :L:L :L:L ::ns ::ns
::ss ::ss ::ss

حیف خون فرمز من نیست که به خاطر اینا کثیف کنم.نه بابا من خونم برای بازی سپاهان پرسپولیس کثیف کردم که اون نصرتی اینجوری سوتی بده.
ولی اینا بکنار.قهرمانی نیم فصلو عشق است :) :) :)
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط chobin »

حالا خوبه نيم فصل اول پارسال شما هم بد بودي؟ عجب رويي داريد ها !!!!!!!!!!!!!! جنبه بالاي جدول بودن نداريد ديگه!!! البته بنده هم قهرماني نيم فصلتون را تبريك ميگم. بالاخره ما با جنبه ايم ديگه! :m:a :m:a
حالا من كه شوخي شوخي كل راه انداختم آقا Ma3ouD بچه كه زدن ندارد!!!!!!!! ::ss ::ss در مورد نصرتي هم ميتونيد اونو به تيم حريف هر هفته قرض بدهيد تا براتون گل بزند! :???: :???: :???: اما ايول اتحادتون اين استقلالي هاي سايت كه هيچ كدوم از ما حمايت نكردند. :lol: :lol:
به هر حال من كلاً زياد فوتبالي نيستم اميدوارم هر تيمي بهتر بود اول بشه كه تو مسابقات جام باشگاهها هم بتونه نماينده خوبي براي ايرن باشه مثل سپاهان امسال.
آري آغاز دوست داشتن است
گرچه پايان راه ناپيداست
من به پايان دگر نينديشم
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

chobin نوشته شده:حالا خوبه نيم فصل اول پارسال شما هم بد بودي؟ عجب رويي داريد ها !!!!!!!!!!!!!! جنبه بالاي جدول بودن نداريد ديگه!!! البته بنده هم قهرماني نيم فصلتون را تبريك ميگم. بالاخره ما با جنبه ايم ديگه! :m:a :m:a
حالا من كه شوخي شوخي كل راه انداختم آقا مسعود بچه كه زدن ندارده!!!!!!!! ::ss ::ss در مورد نصرتي هم ميتونيد اونو به تيم حريف هر هفته قرض بدهيد تا براتون گل بزند! :???: :???: :???: اما ايول اتحادتون اين استقلالي هاي سايت كه هيچ كدوم از ما حمايت نكردند. :lol: :lol:
به هر حال من كلاً زياد فوتبالي نيستم اميدوارم هر تيمي بهتر بود اول بشه كه تو مسابقات جام باشگاهها هم بتونه نماينده خوبي براي ايرن باشه مثل سپاهان امسال.

گذشته ها گذشته.قطبی رو عشقه :) :)
این کیسه حمومی ها خیلی نامردی کردن,فقط حدفشون خراب کردن حجازی بود :-o حیف حجازی برای شماها...
اگه استیل آذین هم بیاد لیگ برتر , عملا کیسه حمومی ها نابود میشن. :) :(
درضمن اینجا استقلالی هم داریم ولی روشون نمی شه بیان چیزی بگن(دارم تحریک میکنم.جو سازی :grin: )
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

Mohammad 1985 نوشته شده:پاس همدان 3 تایش کرد 2 تا هم سپاهان کرد تو پاچش !! :???: تا بادشون بخوابه !
بله پرسپولیس زلزله همینه همینه !!!!

ببین ده این سوالات جواب بده:
کی بالای جدول؟
کی بهترین خط دفاع و حمله رو داره؟
امتیاز کی بیشتره؟
کمترین باخت و بیشترین بردم کی داره؟
کی قهرمان نیم فصل شده؟
کی غول لیگ برتره؟
اوکی؟ :-o
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خوب مسعود جون اینا روشون نمیشه جوا بدن ولی من میدم.

:) :) :) :) :)  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

مسعود و حامد جان من فقط به این حرف شما می خندم ! :???:
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون