حمله القاعده و تبديل رالي داكار به قتلگاه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

حمله القاعده و تبديل رالي داكار به قتلگاه

پست توسط DJ.HAMED »

 تصویر 

خبرگزاري فارس: مرگ يك قهرمان فنلاندي و چند انفجار بزرگ در رالي داكار، گرد مرگ را بر سر ورزشكاران ريخت.


به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، دو روز پيش و در يك تماس ناشناس با دولت فرانسه، مشخص شد احتمال حمله تروريستي در رالي پاريس- داكار وجود دارد؛ اما مقامات فرمول يك اين تهديد را جدي نگرفتند.
550 شركت كننده مطرح در 3 ماده موتور، اتومبيل و كاميون، اين رالي مرگبار را آغاز كردند و ليسبون پرتغال، اولين ايستگاه مرگ براي اين قهرمانان اروپايي بود.
مرگ راننده فنلاندي به تاييد منابع خبري محلي رسيده است؛ اما بيشتر خبرگزاري هاي معتبر جهان به دليل مسائل امنيتي، از پوشش اين خبر سرباز زده اند.
قرار بود رالي امسال پس از ورود به آفريقا، در غرب اين قاره (سنگال) به پايان برسد؛ اما تمامي شاخه هاي اين مسابقه بزرگ متوقف اعلام شد.
تعطيلي رالي داكار حداقل 43 شبكه تلويزيوني جهان را متحمل ضرر مالي شديد خواهد كرد. سازمان برگزاري اين مسابقات و فرمول يك از اكنون در مورد ضرر مالي 88 ميليون دلاري خود بابت لغو پروازهاي رزرو شده، هتل‌ها، تجهيزات منتقل شده، حقوق كاركنان و از دست دادن حاميان مالي بزرگ و كوچك اطمينان كامل دارند.
رانندگان فرمول يك در موجي از ترس و وحشت بي صبرانه در انتظار بازگشت به كشورهاي خود هستند؛ اما فرودگاه هاي پرتغال، موريتاني و سنگال امنيت لازم براي پرواز را ندارند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”