دعوا بر سر نيمكت تيم ملي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

دعوا بر سر نيمكت تيم ملي

پست توسط zadora »

خدا به فوتبال ملی رحم کندکه هرروز۵و۶نفرسرمربی اش میشود.!اول آرتورجورج(سیبیلوی سکته ای)بعدکلمنته پروازی،سپس قطبی بین المللی،دایی آقای گل،دکترذوالفقارنسب،ژنرال امیرقلعه نوعی(سربازی هم نرفته)وحالاممدمایلی!این افرادکاندیدای سرمربی گری تیم ملی دراین یکی ۲ماه اخیربوده اند.ملت سرکاراست آقا!ازکلمنته به ابراهیم زاده هم رسیدیم!اینومیگن سقوط آزاد!
در حالي که فدراسيون فوتبال، پروژه انتخاب مربي ايراني را براي تيم ملي دنبال مي‌کند، با پذيرش برخي از خواسته‌هاي فدراسيون فوتبال از سوي خاوير کلمنته، پرونده اين مربي اسپانيايي براي هدايت تيم ملي فوتبال کشورمان بار ديگر بازگشايي شد.
كلمنته به روزنامه "آاس" گفت: از روز اول من به وضوح گفته بودم كه در تهران زندگي نخواهم كرد. به آنها گفته بودم كه هميشه به موقع و زماني كه لازم است و حتي بيشتر به اين كشور مي‌روم اما آنها نفهميدند.
كلمنته ادامه داد: آنها به امضاي قرارداد احترام نگذاشتند و همين براي كار نكردن با آنها كافي است. آنها مي‌خواستند شرايط قرارداد را فقط به نفع خودشان تغيير دهند. من به توافقي كه انجام شده بود احترام گذاشتم اما آنها اين كار را نكردند.
كلمنته سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران را قبول کرد منتها یک نکته عجیب را خبرگزاری افه ( خبرگزاری رسمی اسپانیا ) نوشته است. کلمنته به آنها گفته من تیم ایران را قبول کردم ولی در ایران زندگی نخواهم کرد !؟ و فقط هشت تا ده روز قبل از هر بازی تیم ملی به ایران می روم !این موضوع خیلی حرفه ای نیست و به نوعی یک جور کاپیتالاسیون فوتبال در عصر جدید است .بهرحال امیدوارم اینگونه نشود و مسئولان فوتبال حرمت و ارزش ایران و ایرانی را حفظ کنند.و در نهایت اینگونه نشود آنچه خود داریم ز بیگانه تمنا کنیم
به هر روي، به نظر مي‌رسد فدراسيون فوتبال همچنان بر سر دو راهي انتخاب مربي ايراني و خارجي قرار گرفته و تصميم‌گيري در اين زمينه تا حدودي پيچيده شده است. هرچند با توجه به بسياري از جهات، انتخاب سرمربي خارجي همچنان اولويت اصلي فدراسيون فوتبال است و مربيان ايراني در اولويت دومند.

تصویر
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”