***علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد***

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

***علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد***

پست توسط zadora »

بالاخره قصه هزارويك شب به پايان رسيد و سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پس از ماه ها انتخاب شد. :-D
به گزارش خبرگزاري فارس، علي كفاشيان درباره نحوه انتخاب سرمربي تيم ملي اظهار داشت: از ميان مربيان داخلي، شماري براي حضور در تيم ملي برنامه داده بودند. شماري ديگر بدون برنامه و با توجه به سوابقشان، مورد توجه ما بودند. :-x
وي ادامه داد: با بررسي عميق و با كارشناسي اعضا، علي دايي را به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب كرديم چرا كه در زمان بازي و مربيگر‌ي، كارنامه درخشاني از خود به جاي گذاشته است.
رئيس فدراسيون فوتبال گفت: بايد از مسئولان باشگاه سايپا تشكر كرد كه شرايط حضور وي را در اين زمان حساس كه اين تيم بايد در ليگ قهرمان حضور داشته باشد، به ما دادند.
وي اظهارداشت: علي دايي قول داده‌ كارنامه خوبي را در تيم ملي رغم بزند. اميدواريم مانند دوران بازيگريش، كارنامه درخشاني داشته باشد.
كفاشيان راجع به نحوه قرارداد علي دايي گفت: او قراردادي يك ساله دارد. چنانچه در مرحله اول عملكرد خوبي داشته باشد و با ارزيابي كارنامه‌، قراردادش را تمديد خواهيم كرد.
وي در مورد اختيار علي دايي در تيم ملي، عنوان كرد: وي اختيار تام دارد كه دستياران خود را براي تكميل كادر فني، انتخاب كند. با پيشنهاد وي، دستارانش برگزيده خواهند شد؛ اگرچه قرار گذاشته‌ايم كه با مشورت همه جانبه و بزرگان فوتبال ايران، به جايگاه خوبي برسيم.
ياد اور ميشوم كه امير قلعه‌نويي، مايلي‌كهن، جلالي و افشين قطبي، نامزدهاي انتخاب سرمربي تيم ملي بودند. اعضاي هيئت رئيسه پس از بررسي برنامه هايشان، ترجيح دادند كه اين پست را به سرمربي سايپا واگذار كنند.انتخاب علي دايي در حالي صورت گرفت كه تيم سايپا در نيمه ي پايين جدول قرار دارد و شرايط خوبي را با اين مربي پشت سر نميگذارد :-(
تصویر
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

افشين قطبي، پس از انجام مذاكرات نهايي با مسئولان فدراسيون فوتبال و بعد از آنكه به عنوان گزينه نهايي براي هدايت تيم معرفي شد، به شيراز رفت تا پس از بازگشت براي عقد قرار داد به ديدار كفاشيان برود.
پس از پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس برابر مقاومت سپاسي يك خبرنگار از قطبي سوال كرد، آيا شما سرمربي تيم ملي ايران هستيد؟
و وي در پاسخ گفت: بله من قطعا سرمربي تيم ملي هستم.
خبرنگار مذكور بلافاصله اعلام مي كند كه علي كفاشيان علي دايي را به عنوان سرمربي معرفي كرده است و قطبي كه انتظار چنين خبري را نداشت شوكه شده و پس از چند لحظه اظهار داشت: اين انتخاب را به دايي و فدراسيون فوتبال ايران تبريك مي‌گويم و خوشحالم كه پس از مدت‌ها تيم ملي ايران صاحب يك مربي شد.

خبرگزاری پرسپولیس

البته حبيب كاشاني در گفت و گو یی درباره انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي اظهار داشت: اين انتخاب را به دايي تبريك مي‌گويم. اميدوارم كارنامه موفقي داشته باشد.
وي افزود: من و ساير مسئولان پرسپوليس در خدمت تيم ملي هستيم. اگر كمكي از ما بخواهند، در هر شرايطي كمك خواهيم كرد.
وي درباره عدم انتخاب سرمربي پرسپوليس به عنوان سرمربي، گفت: افشي قطبي يك سال با ما قرارداد دارد و تا پايان اين زمان در خدمت وي هستيم.
كاشاني خاطر نشان ساخت: از عدم انتخاب قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي خوشحال هستم.

خبرگزاری پرسپولیس
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

كفاشيان: از "علي دايي" كاملا حمايت مي‌كنيم

خبرگزاری پرسپولیس : علي كفاشيان پس از انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: از سرمربي تيم ملي به طور كامل حمايت خواهيم كرد.

رييس فدراسيون فوتبال درخصوص اين انتخابگفت: ما برنامه‌هاي تمام گزينه‌هاي احتمالي را دريافت كرده بوديم كه علي دايي نيز جزو آنها بود. به شخصه چندين نشست را با وي برگزار كرده بودم اما، امروز نشست نهايي در فدراسيون فوتبال برگزار شد و پس از توافقات انجام شده به اين نتيجه رسيديم كه وي گزينه‌ي مناسبي براي هدايت تيم ملي است.

كفاشيان با بيان حمايت كامل از سرمربي جديد تيم ملي فوتبال گفت: علي دايي در انتخاب دستيارانش مختار است و قرار است پس از انتخاب همكاران خود آنها را به ما معرفي كند. ما از هرگونه كمك در اين زمينه دريغ نخواهيم كرد.

وي درخصوص وضعيت منصور ابراهيم زاده و افشين پيرواني، مربيان تيم ملي گفت: علي دايي بايد در اين زمينه نظرش را به ما اعلام كند و سپس تصميم‌گيري خواهيم كرد.

رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه آيا كميته‌ي تيم‌هاي ملي و هيات رييسه موافق انتخاب علي دايي بودند به ايسنا گفت: كميته‌ي تيم‌هاي ملي و هيات رييسه اختيار تام درخصوص انتخاب سرمربي تيم ملي به من داده بودند.

علي كفاشيان درخصوص عدم انتخاب افشين قطبي و ساير گزينه‌هاي ديگر به عنوان سرمربي تيم ملي گفت: ما با قطبي به توافق كامل رسيده بوديم اما، "سعيدلو" رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس نگراني خود را از جدايي قطبي از پرسپوليس اعلام كرده بود و از ما خواست كه روي گزينه‌هاي ديگر فكر كنيم.

وي اختلاف برخي از بازيكنان تيم ملي با علي دايي را رد كرد و گفت: هيچ اختلافي بين بازيكنان و علي دايي وجود ندارد و كسي قصد تحريم كردن حضور در تيم ملي را ندارد. اين يك بحث ملي است و تمام بازيكنان از سرمربي تيم حمايت خواهند كرد. علي دايي نيز خودش اعلام كرد از توانايي و كمك تمام مربيان و پتانسيل تمام بازيكنان استفاده خواهد كرد.

رييس فدراسيون فوتبال درخصوص دلايل انتخاب علي دايي گفت: علي دايي جزو بهترين بازيكنان ايران و آسيا بوده و توانمندي‌هاي خودش را نشان داده است. او همچنين در عرصه‌ي مربي‌گري نيز با سايپا به عنوان قهرماني ليگ برتر ايران رسيد. دايي مربي جوان و با انگيزه‌اي است و براي هدايت تيم ملي انگيزه‌ي زيادي دارد و با كمك همديگر مي‌توانيم تيم ملي موفقي داشته باشيم.

علي كفاشيان در پايان از تمام اهالي فوتبال و رسانه‌هاي گروهي درخواست كرد براي حضور قدرتمند در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني تيم ملي ايران را حمايت كنند.

دور جديد تمرينات تيم ملي فوتبال ايران براي رويارويي با كويت از سري رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي از روز 20 اسفندماه آغاز خواهد شد.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

پست توسط sohrab_poet »

تسليت :lol:
تصویر
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: برج عاج
سپاس‌های ارسالی: 228 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

پست توسط javedan-seda »

من هم تسليت :lol:
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

پست توسط essi10 »

چرا تسليت ؟
مي خوام بدونم آيا تا صد سال ديگه هم فرواردي مثل علي دايي تو ايران پيدا ميشه؟
علي دايي اولا كه اسط.ره ي فوتبال ماست
دوما همه ازش حساب مي برن
سوما اطلاعات خوبي هم داره
پس چه كسي بهتر از علي دايي
من كه تبريك مي گم
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

پست توسط bbk_agp »

منم تبريك مي گم! اميدوارم علي دايي تو اين سمت هم مثل تمام كارايي كه تا حالا كرده موفق باشه! :( :(
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

پست توسط sohrab_poet »

تسليت ميگم به خاطر اينكه تا ديروز همه افشين رو مربي تيم ملي ميدونستند.
تسليت ميگم به خاطر اينكه رييس فدراسيون يك مملكت قدرت تصميم گيري نداره.
تسليت ميگم......
و مذاكرات هم اينطوري بودش كه همه فكر مي كردند افشين فطبي مربيه.
علي دايي ممكنه بازي كن خوبي بوده باشه ولي سپردن تيم ملي ايران به كسي كه 1 سال تجربه مربي گري داره كار اشتباهيه. :x

ولي من واقعا در تعجبم كه اين آقا چجوري مربي تيم ملي شد.(به قول خد علي دايي هركي لابي قوي تره داشته باشه ميتونه....) :?
تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

ولي به هر حال آقاي علي دايي سرشار از تجربه ايي هست که شايد هيچ مربي ايي نداشته باشه
انصاف نيست که شخصي که سال ها براي ما افتخار آورده اين جور تحقيرش بکنيم...

مذاكرات هم اينطوري بودش كه همه فكر مي كردند افشين فطبي مربيه.

شايد مي خواستند رد گم کنند... :grin:
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: برج عاج
سپاس‌های ارسالی: 228 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

درود

پست توسط javedan-seda »

دوستان. سو تفاهم نشه. دراينکه علي دايي بيشترين خدمات رو به فوتبال ايران کرده شکي نيست.
علي دايي با تمام بازيکنان تيم ملي اگر دوست صميمي نباشه لااقل دوسته.
خود شما ايا حاضريد دستورات دوست صميمي تون که چندين سال باهاش رفاقت داريدرو انجام بديد وايا اگر دوستتون اين دستورات رو انجام نده ايا حاضريد توبيخش کنيد؟
مهدوي کيا .علي کريمي.هاشميان وچندتا بازيکن ديگه هرکدومشون خود پيشکسوت حساب ميشن .ايا به نظر شما درسته که هم بازي اينها رو به عنوان مربي واقا بالا سر شون بذارن؟
درضمن ايا هفتاد ميليون ايراني ارزش اين رو ندارن که يک مربي با سابقه ومعروف بين المللي سرمربي تيم ملي شون باشه؟حالا قيمتش هر چي ميخواد باشه.
واخر براي خود علي دايي که در جام جهاني گذشته به حق يا نا حق اون همه انتقاد وارد شد اگر نتونه ايران رو به جام جهاني ببره.ايا ديگه ارزش واحترامي ميمونه؟
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط soroush.b »

صرف نظر از اين كه كي مربي شده واقعيت اينه كه يك عده هستن به خاطره منافع خودشون نميگذارن كارا درست پيش بره همين اقا كه شده مربي تيم ملي اين قد كار شكني مي كنن كه نتونه كارشو درست انجام بده اين واقعيت كه افرادي هستن كه به خاطره منافع خودشون منافع ملي رو در نظر نمي گيرن
بعدش اصلا اين كارا تو كشور ما اصول يا قاعده ي خاصي نداره ضعف مديريت رو كاملا ديديم كه مشخص نشد كه مي خواستن چي كار كنن هر روز يك حرف مي زدن
به هر حال هر كس كه انتخاب شده مهم نيست مهم اينه كه كشور جلو بره نه اين كه باز هم درجا بزنه
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سلام.
منم تسلیت.
یکی دیگر از کارایی های علی دایی سر مربی گروه مافیا در فوتبال ایران.
اینو یادتون نره.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”