برگزاري جلسه شكايت علي دايي از مايلي كهن

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست

به نظر شما عامل اصلي اختلاف كيست؟

محمد مايلي كهن
2
20%
علي دايي
8
80%
 
مجموع رای گیری: 10

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 232
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 4:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

برگزاري جلسه شكايت علي دايي از مايلي كهن

پست توسط zadora »

خبرگزاري فارس: جلسه دادگاه رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از مايلي‌كهن امروز بسيار پرتنش برگزار شد.وكيل علي دايي گفت: سرمربي تيم ملي به هيچ عنوان اهل انتقام جويي نيست و شايعه تلاش وي براي گرفتن انتقام از مايلي كهن، كذب و بي‌اساس است!!!

 تصویر 

به گزارش خبرگزاري فارس، در جلسه دادگاه رسيدگي به شكايت علي دايي از محمد مايلي كهن، سرمربي سابق تيم ملي و وكيل علي دايي بارها با يكديگر مجادله كردند و فضايي غير دوستانه بين آنها حاكم بود.
* هنگامي كه پيش بين (وكيل دايي) از سرمربي فعلي تيم ملي به عنوان يك اسطوره ورزشي نام برد، مايلي كهن در دادگاه به شدت و چند بار سرفه كرد كه اين مسئله حتي توجه قاضي را هم به خود جلب كرد.
* محمود صفوي قاضي دادگاه بارها از طرفين خواست صلح كرده و وقت خود را بيهود بر سر اين مسائل تلف نكنند.
* مايلي كهن در بخشي از حرفهايش گفت: دايي در زمان سرمربيگري من هم قصد دخالت در كارم را داشت؛ اما اين اجازه را نداده و او را از تيم ملي كنار گذاشتم.
مايلي كهن:دايي گفت، مبعلي بايد خجالت بكشد كه روي پايم تكل مي‌زند
مايلي كهن ادامه داد: وظيفه خودم ميدانم از تمام بازيكنان فوتبال دفاع كنم. بعد از تكل مبعلي روي پاي دايي در بازي فولاد و صباباتري كه خيلي معمولي بود، مبعلي از زمين اخراج شد و بدون كوچكترين اعتراضي صحنه را ترك كرد؛ اما دايي در مصاحبه‌اي بعد از آن بازي گفت، او خجالت نمي‌كشد كه روي پاي من تكل مي‌زند و پس از آن تا زماني كه آقايان بودند ايمان به تيم ملي دعوت نشد. چرا پيش از آن مبعلي به تيم ملي دعوت مي‌شد اما در زمان برانكو دعوت نشد؟ اين مستند است و علت عدم دعوت وي كاملا مشخص است. شك ندارم پس از آن تكل بود كه اين اتفاق افتاد.
مايلي كهن:دايي مشهور بود نه محبوب
مايلي كهن تصريح كرد: وكيل دايي مي‌گويد فضاي ملتهب وجود داشته است، پس چگونه من آن فضا را ملتهب كردم، ضمن آنكه دايي قبل از جام جهاني در ورزشگاه‌هاي مختلف كه با تيم صباباتري در آنها حضور مي‌يافت چندان با آغوش باز از ايشان استقبال نمي شد. آيا باز هم مايلي كهن مقصر است؟
در اين لحظه قاضي از ايشان خواست در باره اتهامات وارده از خود دفاع كند و مايلي كهن عنوان كرد: اين مسايلي را كه مي گويم بي‌ارتباط نيست. مردم با دايي رفتار مناسب نداشتند. دايي مشهور است؛ اما محبوب نبوده و بايد دلايل اين عدم محبوبيت را در جامعه پيدا كند. برخي عوامل باعث شده با ايشان اينگونه برخورد شود.
* در پايان دادگاه مايلي كهن گفت: هرگز با دايي صلح نخواهم كرد. او قلدر است. وكيل دايي هم در پاسخ به اين حرف گفت: شما صلح نمي‌كنيد؟ قرار مجرميت شما صادر شده است و در چنين فضايي باز هم حرفهاي خود را تكرار مي‌كنيد.
* شاهرخ غلامي وكيل مدافع محمد مايلي كهن، باجناق اوست. مايلي كهن به همراه پسرش نعيم و همچنين نادر فرياد شيران دستيار سابقش در تيم ملي، در دادگاه حاضر شد.
* علي دايي به دادگاه نيامد و وكيل خود را به دادگاه فرستاد.
* "عسگري پيش بين" وكيل دايي در خصوص اين شايعه كه دايي اظهار داشته است، تا زماني كه مايلي كهن را به زندان نيندازد آرام نخواهد نشست، اظهار داشت: چنين شايعه‌اي صحت ندارد. دايي اهل انتقام جويي نيست. فقط از اظهارات مايلي كهن ناراحت بود و توقع داشت مربي سابق ملي از او دلجويي كند؛ اما اين كار را انجام نداد.
وكيل دايي در خصوص مقام معلمي مايلي كهن هم گفت: معلم بايد قدر و منزلت خود را حفظ كند. وقتي مايلي كهن مي‌گويد دايي عامل دعوت نشدن بازيكن مثل ايمان مبعلي به تيم ملي است، مردم خوزستان را عليه دايي تحريك مي‌كند.
* دادگاه پرونده شكايت دايي از مايلي كهن امروز در شعبه 1060 مجتمع قضايي شهيد بهشتي برگزار شد. به گفته قاضي دادگاه، راي نهايي يك هفته ديگر صادر مي شود.
منبع:فارس
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 111
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 فروردین 1387, 9:23 pm
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 98 بار

پست توسط ANTIDOTE »

اين علي دايي حالا هم كه سر مربي تيم ملي شده دست از حاشيه بر نداشته :x :x :x
تو حرفت را بزن …چکار داري که باران نمي بارد
اينجا سالهاست که ديگر به قصه هاي هم گوش نمي دهند
دست خودشان نيست
به شرط چاقو به دنيا آمده اند
و تا پيراهنت را سياه نبينند…
باور نمي کنند چيزي از دست داده باشي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”