تصویر علی دایی بر روی جلد مجله FIFA

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 97
تاریخ عضویت: دوشنبه 21 آبان 1386, 4:36 pm
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

تصویر علی دایی بر روی جلد مجله FIFA

پست توسط bbk_agp »

تصویر


ايران ورزشى- تصوير على دايى سرمربى تيم ملى ايران روى جلد مجله اين ماه فيفا در كنار ديگو، روى كين و والتر زنگا خودنمايى مى كند.
اين گفت و گوى ۴ صفحه اى در شماره اين ماه مجله رسمى فيفا به چاپ رسيده است. در كنار اين مصاحبه افتخارات على دايى به عنوان بازيكن و مربى ذكر شده است و از او به عنوان برترين گلزن تاريخ فوتبال جهان و بهترين گلزن فيفا در تمام دوره هاى مسابقات انتخابى جام جهانى ياد شده است.
دايى در اين گفت و گو نكته هاى جالبى را عنوان كرده كه يكى از آنها تأكيد او بر شخصى بودن اعتقادات مذهبى و عدم علاقه او به تحميل اين باورهاى شخصى به بازيكنان تيمش است.دايى همچنين در اين مصاحبه اعلام كرده كه قصد دارد روحيه جنگجويى را در ميان بازيكنانش تقويت كند و البته اعتقاد دارد دوشغله بودن او تاثيرى منفى بر موفقيتش در تيم ملى نمى گذارد.دايى در پايان صحبت هايش با اشاره به اينكه فاصله بين سطح فوتبال آسيا با تيم هاى بزرگ و حرفه اى دنيا زياد است مى گويد: «كم كردن اين فاصله به سختكوشى و بردبارى فراوان احتياج دارد و معتقدم نزديك شدن به سطح تيم هاى اروپايى سخت ولى ممكن است.
در دور قبل مسابقات تيم ملى زمان كافى براى آماده سازى نداشتيم، معتقدم در مرحله بعد نتايج خوبى مى گيريم و از اين لحاظ نگرانى خاصى ندارم. مطمئنا تيم ما به عنوان يكى از تيم هاى آسيايى در جام جهانى حضور خواهد داشت.»
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”