علي کريمي به پرسپوليس پيوست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1487
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 2 آذر 1385, 7:26 pm
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

علي کريمي به پرسپوليس پيوست

پست توسط ALIAGHAKHAN »

 علي کريمي به پرسپوليس پيوست
مصطفوي: مبلغ قرارداد پرسپوليس با كريمي غيرقابل تصور است
 
 تصویر 

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: مبلغ قرارداد ما با علي كريمي بسيار كمتر از رقم‌هاي اعلام شده، بر اساس چارچوب باشگاه و غير‌قابل تصور است.
داريوش مصطفوي در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: پس از بررسي‌هاي لازم و مشورت اعضاي هيئت مديره پرسپوليس و تاييد رئيس مجمع، به نتيجه رسيديم كه هدايتي مي‌تواند رياست هيئت مديره را برعهده بگيرد.
وي افزود: تمامي اعضا از او حمايت خواهيم كرد تا بتوانيم باشگاهي را بسازيم كه مورد رضايت مردم باشد.
مصطفوي در خصوص بحث قرارداد مخفيانه با علي كريمي به ارزش 5/1 ميليون دلار گفت:‌ چنين كاري را نمي توانيم انجام دهيم چون بودجه لازم را نداريم. تمام قراردادهاي ما در چارچوب باشگاه است و با توجه به ميل شديد كريمي مبني بر حضور مجدد در خانه خودش قرارداد او طبق چارچوب باشگاه منعقد شد و شايد براي خيلي‌ها غيرقابل تصور باشد.
وي افزود:‌ سعي مي كنيم در هفته آينده هرچه سريعتر مبلغي را بابت صدور رضايت‌نامه‌اش به باشگاه قطري پرداخت كنيم تا هرچه سريعتر بتواند به پرسپوليس خدمت كند.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص غيبت‌هاي غيرموجه ابراهيم توره و عليرضا نيكبخت واحدي در تمرينات گفت: قبل از بازي با مس كرمان با اين 2 بازيكن نشستي خواهيم داشت تا در خصوص مسائل پيش‌آمده كه باعث ناراحتي قطبي نيز شد، به گفت و گو بپردازيم.
وي با تاييد مذاكرات براي حضور پله در دربي تهران گفت: تلاش هايي در اين زمينه انجام داده ايم؛ اما هنوز هيچ چيز قطعي نشده است. اميدواريم به زودي اين تلاش ها نتيجه دهد.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان در خصوص حامي مالي باشگاه خاطرنشان كرد: هنوز با هيچ شركتي به توافق نرسيده‌ايم؛ اما اميدواريم قبل از بازي با مس كرمان، با گزينه اي خوب قرارداد منعقد كنيم.

*علي كريمي وارد ايران شد
هافبك سابق تيم فوتبال بايرن مونيخ براي نهايي كردن مذاكراتش با باشگاه پرسپوليس صبح جمعه وارد ايران شد.
به گزارش فارس، علي كريمي از پس تسويه مالي با باشگاه السيليه و كميته ملي المپيك قطر، ساعت 10:30 روز جمعه وارد ايران شد تا مذاكراتش را با باشگاه پرسپوليس نهايي كند.
پيش از اين مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام كرده بودند كه كريمي شنبه شانزدهم شهريور وارد ايران خواهد شد؛ ‌اما وي يك روز زودتر به تهران آمد تا امروز با حضور در دفتر باشگاه، قراردادش را با سرخ پوشان پايتخت نهايي كند.
وي درباره علت سفرش به تهران در روز جمعه اعلام كرد كه به دليل تسويه كامل با باشگاه السيليه و كميته ملي المپيك اين تصميم را گرفت كه يك زودتر به تهران بيايد.
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”