حواشي ديدار ايران و مكزيك !

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 257 بار

پست توسط Saeid12345 »

نه دوستان تيم ما ضعيف نيست بلکه ترکيب درستي ندارد.

به نظر من ميرزاپور يک دروازه بان متوسط هست و بعضي وقتها خوب و بعضي وقتها بد هست.
ولي مهم اين هست که قدرت تصميم گيري در مواقع حساس را ندارد!
در مقابل تيمهاي خطرناک بايد از يک دروازه هر چند کم تجربه تر از ميرزاپور ولي با قدرت تصميم گيري و خونسردي زياد استفاده شود.

در مورد علي دايي هم ذکر اين نکته لازم هست که واقعا بازيکن خيلي خوبي بود. بله بود ولي الان ديگه نيست.
بايد از دايي در برابر تيمهاي متوسط مانند آنگولا استفاده شود نه مکزيک و پرتقال.
اين آقا ديگه توان 90 دقيقه بازي سرعتي و قدرتي را ندارد.

در مورد ترکيب کلي تيم هم نظر من اينه که بازيکنان ما در پستهاي خودشون نيستند!
چرا علي دايي همش اومده بود دفاع ميکرد؟
چرا کريمي بجاي حمله تو ميدون دور خودش ميچرخيد؟
ترکيب تيم طوري است که بازيکنان از هم خيلي دور هستند و تراکم بازيکن در يک منطقه خيلي کم هست ولي تراکم بازيکنان مکزيک خيلي زياد بود.
همين عامل باعث بوجود آمدن حفره هايي ميشود که نتيجه ميشه همون باخت چند روز پيش.

در مقابل تيمهاي قدرتمند بايد همزمان از چند ترکيب استفاده نه يک ترکيب ثابت که زود مربي حريف اونو تشخيص بده و بعد تمام!
اگر در کنار رحمان رضايي يک دفاع ديگر بود هرگز اون بازيکن مکزيکي فرصت گل زدن راحت پيدا نميکرد.

در آخر به اين نکته ميرسيم که مربي بايد عوض شود.
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 20 بار
تماس:

پست توسط jeeerjeeerak »

منم گفتم كه مربي بايد عوض بشه و طبق روال قبل اينبار ديگه نوبته چلنگره
كار تيمهاي ملي ايران از اين حرفا گذشته و مربي و بازيكن نقش اندكي در تعيين سرنوشت تيم دارن دستورا از جاي ديگه مي آن :-) :-)
مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد !!
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط hamed6248 »

mach1,
اتفاقا من فکر ميکنم به بازي هاي تدارکاتي خيلي ربط داره !
مکزيک قبل از جام با برزيل . فرانسه و......... بازي کرده مسلما پيروز!
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

اگه يه مربي عالي داشتيم كه بچه ها رو خوب اماده مي كرد
هميشه شكست خورده نبوديم
البته به بازي هم هم ربط داره كه با كشورهاي مطرح قبلا بازي كرده باشيم و بياد تو دستمون روش بازيشون :-(
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

ما الان بازيکن اماده زياد داريم ولي متاسفانه ازشون استفاده نميشه :x
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

بنظر من نيمه اول اصلا تيم ايران توي زمين نبود و يه تيم اروپايي داشت بازي ميكرد

اون هماهنگي در موقع همله و دفاع ، پرس هاي عالي و بموقع ، پر كردن تمام فضا ها ، پاس هاي متعدد و سالم

هيچ كدوم به تيم ملي ايران نميخورن

نيمه دوم تيم ايران تازه وارد زمين شد . شل گرفتن بازي ، ازدست دادن موقعيت ها ، خودخواهي مهاجمان ، شرين كاري

دايي ، اشتباه مدافعان و فاجعه عظيم سوتي ميرزا پور اين تيم ملي ايرانه كه اگر غير از اين بود بايد تعجب ميكرديم :-P
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

پست توسط Ali Singer »

فكر ميكنم ديگه وقت اينه كه با يه سري واقعيت ها روبرو بشيم ....
متاسفانه هر جاي فوتبال اين مملكت رو دست ميزنيم به يه مشكلي بر ميخوريم
فوتبال ما مثلا حرفه اي هست كه به عقيده من اين فقط در حد حرفه چون هنوز تيماي ما يه زمين درست و حسابي ندارن و مربي ها هم كه قربونش برم تا از يه تيم اخراج ميشن فرداش با يه جاي ديگه قرار داد ميبندن يعني همه انگار به همين چيزي كه هست راضي هستن و كسي دوست نداره پيشرفت كنه....منتها بحث اين چيزا نيست و متاسفم كه بايد بگم انقد تو فوتبال اين مملكت بخور بخور و مافيايي بازي هست كه ديگه مجالي براي پيشرفت نميمونه

از يه طرف هم كه همه ميدونن يكي از اسپانسر هاي تيم ملي دايي هست كه پيراهن ها و يه سري از لوازم ورزشي تيم رو تامين ميكنه...!خوب به هر حال زشته ديگه ...اين بنده خداها هم ميمونن تو رودربايستي و فكر كنم با اين وضع دايي تا 100 سالگي حالا تو هر زمينه اي گرفته از بازيكن تا مربي و .....تو فوتبال ايران دخالت كنه و بيشتر باعث دردسر بشه
حالا بعضي از دوستان معتقد هستن كه نه اين حرفا درست نيست و دايي كلي زحمت كشيده و براي مملكت گل زده و اين جور چيزا...ولي بهتره چشمامونو خوب باز كنيم و اون موقع هست كه ميبينيم دايي به چه تيمهايي گل زده..:مالديو..سريلانكا..لائوس...حالا يكي دو تا هم از دستش در رفته به كويت و عربستان هم زده.....اينجاس كه بايد بگيم خوب پس خداداد عزيزي كجاس؟چرا اون الان تو تيم نيست؟

من منكر ارزشهاي يه بازيكن مثل دايي نميشم ولي اگر مربي هاي ما يه ذره واقع بين بودن تو اين شرايط حساس از بازيكني كه 38 سال داره و اضافه وزن داره اونم تو نوك حمله استفاده نميكردن كه اين افتضاح به بار بياد

حالا شايد يه سري دوستان در جريان باشن ...آقاي بهارمست يكي از داوران ايراني كه رئيس كميته داوران فوتبال آمريكا هم هست تو يه مصاحبه جالب گفته كه تيم ايران 3 تا مربي دروازه بان ها داره و 3 تا دروازه بان ......اينا حدود 4 ساله كه دارن با هم كار ميكنن ولي تا حالا چطور نتونستن به اين آقا ياد بدن كه چطوري شوت بزنه....اي قربون دهنت ..حرف حق رو اين بنده خدا رك و رو راست زده
حالا سوتي كه داد و شوت تابلو زد هيچي ولي اونطوري كه جو گرفتش و سر خورد ديگه end تابلو بود

با عقيده من ما ديگه الان چيزي براي از دست دادن نداريم و بايد از تمامي امكاناتي كه داريم براي نتيجه گيري استفاده كنيم

بايد رودربايستي رو كنار بزاريم و اگه بخواهيم دوباره از دايي و ميرزاپور استفاده كنيم بعيد نيست 4..5 گل هم از پرتغال بخوريم....بازي با بوسني رو هم خوب يادمونه كه وقتي دايي رو بيرون كشيد عنايتي و خطيبي چه خوب بازي كردن و تو چند دقيقه 2 تا گل زديم....اينا واقعيت هايي هست كه انگار نميخوايم باهاشون كنار بيايم

حالا خيليا ميگن رحمان رضايي خوب و بود و اين حرفا ولي سابقه ايشون رو تو فصل قبل اگه بررسي كنين ميبينين اصلا دليلي براي دعوت از ايشون به تيم نبود چه برسه به اينكه فيكس بازي كنه...تيم مسينا تو فصل گذشته واقعا شاهكار بود و به علاوه اينكه به دست دو سقوط كرد بيشترين گل خورده رو هم داشت و خداييش اكثر مواقع كه تلويزيون ما بازيهاي مسينا رو نشون ميداد يه تو اخبار چيزي ميديديم متوجه ميشديم كه ....اقا رحمان داشتن در و ديوار رو تماشا ميكردن..اقا يادش نيست فصل قبل ميخواستن برش گردونن ايران ..حالا مياد تلويزيون ژست آب دوغ خياري ميگيره و ميگه مدير برنامه هام تصميم ميگيره براي فصل بعد....روش نميشه بگه بر ميگرده ايران تو ذوب آهن....البته رئال مادريد رحمان رو خواسته منتها براي ارزشي كه براي تيم سابقش قائل هست اينه كه برميگرده ايران.........( رحمان دوست داريم)

خلاصه خدا جلوي پرتغال رحم كنه ..... :?
فقط اميدوارم كه بچه هاي بازي خودشونو بكنن و حد اقل يه بازي قابل قبول رو انجام بدن كه حيثيت فوتبال اين مملكت در حال حاضر زير سواله....
من كه بعيد ميدونم اتفاق خاصي بيفته مگر اينكه تعارف رو كنار بزاريم و واقعا اونايي كه شايسته هستن رو به كار بگيريم...انشاله جام جهاني 2010 :grin:
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

خدانكنه سال 2010 به جام حهاني بريم
آخه دايي 48 سالش ميشه :grin: :grin:
قبلا يادمه يك تيم صفر بوديم و ويرا آمد و ما را به جام جهاني برد و استراليا را برديم و ....
حالا چي
قدرت بازيكنان 100 برابر شده و بازيكناني بهتر از آن دوره داريم ولي مربي و .... هيچ
هركي ارزونتر بگيره تو اين مملكت بهترين مربيه :-(
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

پست توسط essi10 »

به نظر من فوتبال ما هيچ وقت نتيجه نمياره حالا ميخواد دايي باشه يا نه ميخواد برانكو باشه يانه فوتبال ما احساسيه و همه بچه ها احساسي بازي ميكنن حتي خودمون هم كه بازي ميكنيم احساسي بازي مي كنيم وبه همين خاطر استرس زياد باعث گرفتن نتيجه بد ميشه من بهتون قول ميدم ايران از پرتغال دو تا مي خوره و با آنگولا هم مساوي ميكنه
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

بله
شايد به افراد خاص حالا مي خواد (دايي يا برانكو باشه ) ربط داشته باشه
اما از اصلش بايد درست بشه
مثل اين كه تازه يه گروه رو تشكيل دادن و براش برنامه ريزيه درست كنن تا يه چيز توپ از كار دربياد
البته چون ما در جريان نيستيم از بيرون گود براي خودمون اظهار نظر مي كنيم.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”