بداخلاق ترین فوتبالیست برزیل و دوپینگ

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

بداخلاق ترین فوتبالیست برزیل و دوپینگ

پست توسط samanrossonero »

[External Link Removed for Guests]

با سلام...
بخوانید تا بدانید...
حتماً يادتان مي آيد که روماريو براي رسيدن به رکورد هزار گل رسمي در فوتبال چه زجري کشيد: اينکه استاد چند ماهي روي گل نهصد و نود و نهم طلسم شده بود و براي زدن گل هزارم حسابي تکروي مي کرد و سروصداي فوتباليست هاي واسکودوگاما را بلند کرده بود و اصلاً به کسي پاس نمي داد تا بالاخره پس از چند ماه توانست روي يک ضربه گل هزارم را بزند. هرچند که وقتي کميته ضددوپينگ فدراسيون فوتبال برزيل در بازي واسکودوگاما -پالميراس فصل گذشته از چند فوتباليست دو تيم تست دوپينگ گرفتند، پس از گذشت چند ماه درز کرده که آزمايش دوپينگ روماريو مثبت از آب درآمد. ماده يي که او استفاده کرده «فيناستريد» است و البته روماريو پس از درز کردن قضيه سوگند خورده که اين ماده براي بالابردن توانايي هايش نبوده. او مي گويد: «اينکه دوپينگ نيست. اين دارو هيچ تاثيري روي من نداشت و البته براي اولين بار نبود که از آن دارو استفاده کردم. البته از اعتراض صرف نظر مي کنم چرا که احتمالاً آن هم مثبت از آب درمي آيد. اين دارو را اولين بار چند ماه پيش به توصيه کارشناسان استفاده کردم. اصلاً کساني که با مشکل ريزش مو روبه رو هستند از اين دارو استفاده مي کنند. متاسفانه من هم دچار مشکل ريزش مو شدم و از آن استفاده کردم. به هر حال اميدوارم که دادگاه در مجازات من تخفيف بدهد چرا که من هنوز هم دوست دارم فوتبال بازي کنم.» او يک ماه ديگر 42 ساله مي شود و هنوز هم در واسکو بازي مي کند. البته 24 ساعت پيش از اينکه خبر دوپينگ او لو برود، فدراسيون فوتبال برزيل جشني را در ريودوژانيرو براي او گرفته بود تا در آن از هزارمين گل رسمي روماريو تقدير شود. به هر حال او که سابقه بازي در والنسيا، آيندهوون، بارسلونا، فلومينزه و واسکودوگاما را دارد، در تمام زندگي حرفه يي خود حاشيه هاي زيادي داشته و از بداخلاق ترين فوتباليست هاي برزيل به حساب مي آيد. به هر حال همه مي دانند که او در رستورانش در ريو روي سرويس هاي بهداشتي رستوران عکس ماريو زاگالو را چسبانده تا همه بفهمند او چقدر با سرمربي سابق تيم ملي برزيل مشکل داشته است...
منبع: pajouheshmag.ir
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”