1-1 به نفع چلسی!!!!(منچستر-چلسی)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

1-1 به نفع چلسی!!!!(منچستر-چلسی)

پست توسط samanrossonero »

[External Link Removed for Guests]
با سلام خدمت همه دوستان...
امروز شاهد بازی نه چندان زیبای منچستر و چلسی بودیم...
بازی که نکته بارزش داوری ضعیف و سوتهای ممتد بی دلیل داور بود..
بی شک تیمهای انگلیسی تیمهای خوب و قوی ای هستند اما آیا داوری انگلیس هم سطح فوتبال انگلیس هست؟
امروز منچستریونایتد بتزی رو با استرس زیاد شروع کرد و پس از زدن یک گل زیبا و تاکتیکی به لاک دفاعی رفت...
مصدوم شدن فن در سار هم به استرس بازیکنهای منچستر افزود...
بازی خوب ایوانز که نیکولا آنلکارو مهار کرده بود قابل تحسین بود اما...
تیم داوری این بازی قضاوت مشکوک و تقریبآ یک طرفه ای داشت و به جز استپ توپ بوسیله دست توسط جو کل که یک موقعیت تک به تک رو نصیب چلسی کرد آفساید آنلکا هم که هر بیننده تلویزیونی میتونست اون رو تشخیص بده ندیده گرفته شد و اون هم تک به تک شد...
علاوه بر این سوتهای ممتد داور ضربات ایستگاهی زیادی رو به چلسی داد و در آخر سلمون کالو با هل دادن فردیناند و یک خطای واضح کاری که باید آنلکای گلنزن انجام می داد به انجام رساند و تیمش رو از شکست خونگی نجات داد البته به کمک داور...
نکته جالب این بازی این بود که چلسی با افزودن مهاجم هم نتونست به عمق دفاع مستحکم منچستر نفوذ کنه و این نکته مثبت بازی تیم منچستر بود در حالی که ریو فردیناند ویدیچ رو کنارش و فن در سار رو پشت سرش نمیدید با کمک ایونز 20 ساله و کویاک 23 ساله در دروازه خوب از پس مهاجمهای سر در گم چلسی بر اومد...
به هر حال بازی مساوی شد اما اونچه مسلم بود داوری ضعیف و یکطرفه (به نفع چلسی) بود و منچستر مستحق پیروزی بود..
نظر شما چیه؟
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

نکته جالبی که من در این بازی دقت کردم این بود که بازیکنان چلسی علاقه شدیدی به خورد کردن ساق پای رونالدو داشتند.فکر کنم از باخت در فینال جام باشگاه ها همچنان کینه دارند...
به نظر من منچستر بسیار فراتر از چلسی هست.کمک های داور بود که چلسی را به دروازه منچستر نزدیک می کرد.
راستی لباس سرالكس فرگوسن در نوع خودش جالب بود.مربی که همیشه با کت و شلوار در کنار زمین حاضر میشد این سری با شلوار توو خونه اومده بود!!!فکر کنم معنی دار باشه.....
اخراج شده
محل اقامت: new_arash_1370@yahoo.com

پست توسط arash banikarim »

Ma3ouD نوشته شده:نکته جالبی که من در این بازی دقت کردم این بود که بازیکنان چلسی علاقه شدیدی به خورد کردن ساق پای رونالدو داشتند.فکر کنم از باخت در فینال جام باشگاه ها همچنان کینه دارند...
به نظر من منچستر بسیار فراتر از چلسی هست.کمک های داور بود که چلسی را به دروازه منچستر نزدیک می کرد.
راستی لباس سرالكس فرگوسن در نوع خودش جالب بود.مربی که همیشه با کت و شلوار در کنار زمین حاضر میشد این سری با شلوار توو خونه اومده بود!!!فکر کنم معنی دار باشه.....

منم باشما موفقم!منچسترهم اگه يه كم خوش شانس بود مثل اون فرصتي كه روني قبل از گل چلسي زد بيرون و از اونا استفاده ميكرد الان من يونايتد برده بود!
اقا الكس فرگوسن هم خيلي باحال شده بود مخصوصا تي شرتش! :grin: :grin:
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

با سلام...
اونچه مسلم هست اینه که منچستر و لیورپول تیم های پر افتخار انگلیس هستند و تیم آرسنال هم به خاطر جوونگرایی و بازی های چشم نوازش محبوبیت خوبی در ایران داره اما چلسی...
اکثر هوادارای چلسی در ایران قدمتشون برمیگرده به قدمت حضور آبراموویچ...
وقتی در اخبار و جراید خوندن که یک مالک ثروتمند روسی چلسی رو خریده دیگه شدن هوادار چلسی...
به نظر من هوادارای منچستر که بزرگترین تیم انگلیس نباید با به ظاهر هوادارای چلسی که در 1 قرن تآسیسش 3 تا قهرمانی داره بحث و کل کل کنن...
به قول نویسنده وبلاگ آرسنال : اگر آبراموویچ ویگان اتلتیک رو میخرید هوادارای عزیز چلسی طرفدار کدوم تیم بودن؟
1.ویگان
2.ویگان اتلتیک
3.هرجا آبرام بره ما هم هستیم
در هر صورت یک چلسی دیگه در حال تولد هست و اون منچستر سیتی...
منچستر سیتی در مقایسه با چلسی دارای افتخارات و محبوبیت بیشتری هست (البته نسبت به زمانی که چلسی هنوز پولدار نشده بود) حالا با پولدار شدنش ببینید چه هواداری پیدا میکنه..
اینها هوادارای پولن نه فوتبال...
ببخشید دوستان این حرفا رو دلم سنگینی میکرد چون دارم ضایع شدن حق تیمهای بزرگ انگلیس رو میبینم...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”