نظر سنجی 1.6 میلیونی 90:پرسپولیسی ها61% استقلالی ها35% سایرتیمها3%

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

نظر سنجی 1.6 میلیونی 90:پرسپولیسی ها61% استقلالی ها35% سایرتیمها3%

پست توسط Mil@d »

شب گذشته در ساعت حدود 2 بامداد عادل فردوسی پور در نظر سنجی که انجام داد و یک ملیون و ششصد هزار نفر در آن شرکت کردند نتایج جالبی بدست آمد که که پرسپولیسی ها با 61% و استقلالی ها 35% سایر 3% و سایر 1% آرا را بدست آوردند.
در واکنش به این نظرسنجی پیروز قربانی که در برنامه حضور داشت گفت که طرفداران استقلال فردا صبح کار دارند والان خوابند!!!!

خود من نیز به عنوان که آبادانی د وآتشه که همراه تیم نفت برای طرفداریش به حدود 20 شهر ایران سفر کرده ام گزینه سایر تیم ها را زدم و بدون اغراق معتقدم صنعت از نظر طرفدار در رتبه سوم است و هیچ تماشاگر پرسپولیسی ئ استقلالی همانطور که بارها در تلویزیون دیده اید جرات طرفداری از آنها در ورزشگاه تختی آبادان را ندارد. :razz: :razz: :razz: :razz:

به امید صعود نفت به لیگ برتر آبادان برزیلته(فعلا آبادان تایلندته) نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی
  بی  
اخراج شده
محل اقامت: new_arash_1370@yahoo.com

پست توسط arash banikarim »

اميدوارم اين استقلاليا اين نتيجه رو درك كنن و ديگه بي جنبه بازي در نيارن و به فكر سقوط نكردنشون به دسته 1 در امسال باشن!!!!!!!!!!
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

Re: نظر سنجی 1.6 میلیونی 90:پرسپولیسی ها61% استقلالی ها35% سایرتیمها3%

پست توسط Ma3ouD »

milad_asle_hal نوشته شده:شب گذشته در ساعت حدود 2 بامداد عادل فردوسی پور در نظر سنجی که انجام داد و یک ملیون و ششصد هزار نفر در آن شرکت کردند نتایج جالبی بدست آمد که که پرسپولیسی ها با 61% و استقلالی ها 35% سایر 3% و سایر 1% آرا را بدست آوردند.
در واکنش به این نظرسنجی پیروز قربانی که در برنامه حضور داشت گفت که طرفداران استقلال فردا صبح کار دارند والان خوابند!!!!

خود من نیز به عنوان که آبادانی د وآتشه که همراه تیم نفت برای طرفداریش به حدود 20 شهر ایران سفر کرده ام گزینه سایر تیم ها را زدم و بدون اغراق معتقدم صنعت از نظر طرفدار در رتبه سوم است و هیچ تماشاگر پرسپولیسی ئ استقلالی همانطور که بارها در تلویزیون دیده اید جرات طرفداری از آنها در ورزشگاه تختی آبادان را ندارد. :razz: :razz: :razz: :razz:

به امید صعود نفت به لیگ برتر آبادان برزیلته(فعلا آبادان تایلندته) نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی

جدی اینو گفت؟!! :-O از این بیشتر نمی شه توقع داشت!!! فقط دنبال بهونه میگردن...
پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا هست :(
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

ولی خوب یه خورده حق دارن استقلالیا
1.پنجاهدرصدهواداران استقلال موبایل ندارن!اون 50 درصدهم 49درصدشون ایرانسل دارن وازاون 49 درصد 27 درصدشون موفق به ارسال اس ام اس شدن!
2.سی وهفت درصد استقلالیا تلویزیون ندارن.اون 63 درصدهم نصفیشون کانال 3 نمیدیدین اون موقع!
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD »

منتظریم اس... از خودشون دفاع کنند.

پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله :razz: :razz: :razz: :razz:
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

تو جمع یک مشت آدم بی جنبه و متعصب سکوت بهترین دفاع هست...
امیدوارم چندتا اس ام اس توپ بدین تا قهرمان آسیا بشین....
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

به عنوان یک آدم بی طرف تا جمعه صبر کنید ببینیم روی کی کم میشه ولی به نظرم نتیجه این بازی در رده های بالا سیاسی کشور تعیین ومطابق معمول چند سال اخیر 1-1 خواهد شد .خواهید دید.
  بی  
New Member

پست توسط dr_mehry »

Ma3ouD نوشته شده:ولی خوب یه خورده حق دارن استقلالیا
1.پنجاهدرصدهواداران استقلال موبایل ندارن!اون 50 درصدهم 49درصدشون ایرانسل دارن وازاون 49 درصد 27 درصدشون موفق به ارسال اس ام اس شدن!
2.سی وهفت درصد استقلالیا تلویزیون ندارن.اون 63 درصدهم نصفیشون کانال 3 نمیدیدین اون موقع!

البته یه جور دیگه هم میشه حساب کرد . طرفدارای استقلال معمولا از جوات بازیهای (جواد بازی) طرفدارای پرسپولیس مبرا هستند .نمونشم نشستن پای برنامه جوات 90 عادل تا ساعت 2 نصفه شبه !
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6131 بار
سپاس‌های دریافتی: 15152 بار

پست توسط zoornachi »

پرسپولیس زلزله همینه همینه
[External Link Removed for Guests]
ISTA OLSOON
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

به نظر من که برنامه 90 باید بذارنش برای سر پل خر بگیرون و خود عادلم از بس با این اون جر و بس میکنه شده سگ پاچه گیرش و عصاب همه را خورد میکند من که همیشه فقط قسمت کارشناسی داوریش را نگاه میکنم و بقیش رو چون عصابش ندارم نگاه نمیکنم
در ضمن یادتون نره که تو ورزشگاه آزادی استقلالیا چی میگن :
سرور هر چی قطبیه
امیر قلعه نوییه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

اصلا چه ربطی به برامه 90 داره؟!!
برنامه 90 یک واسطه هست.
هر کجای دیگر هم که نظر سنجی بشه آمار همینه.
پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا هست.
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

morteza_1234m نوشته شده:به نظر من که برنامه 90 باید بذارنش برای سر پل خر بگیرون و خود عادلم از بس با این اون جر و بس میکنه شده سگ پاچه گیرش و عصاب همه را خورد میکند من که همیشه فقط قسمت کارشناسی داوریش را نگاه میکنم و بقیش رو چون عصابش ندارم نگاه نمیکنم
در ضمن یادتون نره که تو ورزشگاه آزادی استقلالیا چی میگن :
سرور هر چی قطبیه
امیر قلعه نوییه

چیزی که زیاد هست شعاره!!!اینجا رو مطالعه کن تا ببینی امیر خان کیست!! http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... 445#193445
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”