تاپيک جامع داربي 65

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

آخرین اخبار از سرخابی ها...

پست توسط samanrossonero »

پرسپوليس و استقلال كه براي كسب آمادگي بيشتر بمنظور حضوري پرقدرت در ديدار امروز(جمعه) در اردوي شبانه روزي بسر مي‌برند ، پنجشنبه شب فيلم بازيهاي يكديگر را در هتل محل اقامت خود با دقت مورد تجزيه و تحليل قرار دادند .

دو تيم پرطرفدار و دو حريف ديرينه در حالي عصر امروز براي شصت و پنجمين بار به مصاف هم مي‌روند كه بعدازظهر پنجشنبه آخرين تمرينات آماده‌سازي را پشت سرگذاشتند و سپس در هتل محل اقامت خود اسكان يافتند.

محمود خوردبين سرپرست باسابقه پرسپوليس و بازيكن اسبق اين تيم پنجشنبه شب در هتل استقلال محل اقامت اعضاي اين تيم در گفت و گو با خبرنگارايرنا گفت : بعدازظهر پنجشنبه ، آخرين تمرين اين تيم پيش از بازي روز جمعه در ورزشگاه اكباتان برگزار شد كه خوشبختانه تمامي بازيكنان در جريان اين تمرين آماده‌سازي نشان دادند كه از توان فني و روحي بالايي برخوردار هستند وي گفت : پس از صرف شام ، فيلم بازيهاي استقلال توسط كادر فني تحليل و نكات لازم در خصوص سايه روشنهاي خطوط سه گانه حريف به بازيكنان گوشزد شد.

خوردبين در ادامه گفت : تيم پرسپوليس تا اين لحظه هيچ بازيكن مصدومي ندارد و هيچ بازيكني نيز سه اخطاره نيست ، ضمن آنكه آي تي سي بازيكن تازه وارد برزيلي به نام دي كارمو بدستمان رسيده كه در صورت صلاحديد كادر فني ، وي براي بازي كردن مشكلي ندارد .

سرپرست پرسپوليس افزود : صبح جمعه پس از صرف صبحانه ، كادر فني نكات لازم را به نفرات تيم ارايه خواهد داد و سپس اعضاي تيم پرسپوليس با اتوبوس راهي ورزشگاه آزادي خواهند شد.

وي در خاتمه از تماشاگران بويژه هواداران پرسپوليس خواست كه تنها به تشويق تيم مورد علاقه خود بپردازند و از سردادن شعارهاي غيرورزشي عليه داوران و اعضاي تيم حريف ، جدا پرهيز نمايند.

علي نظري جويباري سرپرست تيم استقلال نيز به خبرنگار ايرنا گفت : آخرين تمرين اين تيم عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهيد دستگردي برگزار شد كه با طروات و پرنشاط بود .

وي افزود : پس از اين تمرين ، بازيكنان و مربيان تيم در هتل المپيك اسكان يافتند و خوشبختانه اعضاي هيات مديرو مديرعامل باشگاه استقلال با حضور در محل اردو ، به تمامي اعضا روحيه داند.

سرپرست استقلال اضافه كرد : تيم استقلال شرايط خوبي دارد و بر اين باور است تا روز جمعه با ارايه يك بازي هدفمند به سه امتياز اين بازي برسد.

وي افزود : روحيه يكدلي در استقلال حاكم است ، دراين راستا حتي اميد رضا روانخواه بازيكن مصدوم كه به دليل عمل جراحي نمي‌تواند تيمش را ياري دهد ، در هتل المپيك حضور يافت و به هم تيمي هايش روحيه داد.

سرپرست استقلال نيز از يكايك طرفداران اين تيم درخواست كرد كه در بازي روز جمعه فقط به حمايت از تيم مورد علاقه خود بپردازند و تحت هيچ شرايطي به داور و نفرات تيم حريف شعارهاي ناپسند سرندهند.

شصت و پنجمين نبرد اين دوتيم پرطرفدار ساعت ‪ ۱۵‬امروز جمعه به داوري سعدكميل از كويت در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود .

پرسپوليس در حال حاضر از هفت بازي قبلي ‪ ۱۴‬امتياز اندوخته دارد و دررده سوم جدول قرار دارد و استقلال با ‪ ۱۰‬امتياز از همين تعداد بازي در مكان ششم ايستاده است .


منبع:ایرنا
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جدال ژنرال آبی با امپراطور سرخ...

پست توسط samanrossonero »

تصویر تصویر


دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران در حساس ترین بازی هفته نهم لیگ برتر امروز جمعه، شصت و پنجمین شهرآورد خود را برگزار می کنند.
در شرایطی که بازی های دو تیم بزرگ سرخ و آبی پایتخت به دلیل حضور بیش از حد تماشاگرانشان در ورزشگاه از قدیم الایام تا کنون از حساسیت و استرس زیادی برخوردار بوده داربی شصت و پنجم هم مانند شهر اورد های قبلی خالی از هیجان و هیاهو برای تماشاگران ، بازیکنان و مسئولان دو تیم نیست و با کری های زیادی که قبل از بازی به راه افتاده باید منتظر ماند و دید کدام تیم فاتح این دربی است ، قرمز یا آبی.
نخستین بازی شهر آورد بین دو تیم پرسپولیس و استقلال در فروردین ماه سال 1347 انجام شد که در آن بازی دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا اینکه نخستین دربی پایتخت نشینان گلی دربر نداشته باشد.
بعد ازبرگزاری اولین داربی قرمز و آبی نیز دومین دیدار این دو تیم بیست دی ماه همان سال "1347" برگزار شد که این بازی هم بدون رد وبدل شدن گلی به تساوی رسید .
هم اکنون از زمان برگزاری نخستین بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال تاکنون که در آستانه برگزاری شصت و پنجمین دیدار این دو تیم هستیم چهل سال می گذرد که ماحصل آن انجام شصت و چهار با رویارویی با یکدیگر بوده است.
در شصت و چهار داربی گذشته پایتخت نشینان، 20 برد به تیم استقلال و 16 پیروزی به تیم پرسپولیس رسیده و 28 بازی این دو تیم هم به تساوی انجامیده است .
در شهر آورد شصت و پنجم با توجه به مهره هایی که دوتیم پرسپولیس و استقلال در اختیار دارند اکثر کارشناسان و صاحب نظران فوتبال پرسپولیسی ها را شانس نخست پیروزی تلقی می کنند و این در حالی است که سابقه داربی های گذشته نشان داده که تیمی که پیش از انجام بازی داربی عملکر بهتری داشته هیچ گاه پیروزی اش تضمین شده نیست.
در دیدار شصت و پنجم قرمز ها و آبی های تهران هم اکثر قریب به اتفاق علاقه مندان فوتبال با توجه به بحرانی که استقلال با آن دست به گریبان بود تیم پرسپولیس را فاتح داربی می دانستند و لیکن این استقلال بود که با گل روانخواه پیش افتاد و سپس پرسپولیس با گل خلیلی بازی را به تساوی کشاند تا اینکه امتیازات تقسیم شود.
یکی از چشم گیر ترین تمایزهای شهر آورد شصت و پنجم با دو دیدار گذشته پرسپولیس و استقلال نبود گلزنان دوتیم ( محسن خلیل برای پرسپولیس و امید رضا روانخواه برای استقلال) می باشد که به خاطر عمل جراحی از ناحیه پارگی رباط صلیبی بایستی چند ماهی به دور از شرایط مسابقه باشند و بدون شک عدم حضور این دو گلزن قهار داربی حس خواهد شد.
دیگر تفاوت این دیدار اصلاح نحوه بلیت فروشی این مسابقه حساس بود که باز هم در قیقه نود نظر مسئولان ذیصلاح به اسم رفاه حال مردم تغییر کرد و ورزشگاه های شیرودی ، حیدرنیا ، کشوری و تختی تهران برای تهیه بلیت معرفی شدند تا اینکه غلاقه مندان به دو تیم پرسپولیس و استقلال از فردا صبح در صف های بدون نظم و شلوغ باجه های بلیت فروشی بایستند.
بی شک این تصمیم اشتباه مثل گذشته همراه با بازرار سیاه در خرید و فروش بلیت خواهد بود و مشخص نیست که بالاخره چه زمانی فوتبال ما می خواهد روی حرفه ای گری در فروش بلیت بخود آید

منبع : ایسکانیوز
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

1-1 های تکراری استقلال پرسپولیس نتیجه واقعی بازی یا دستور از بالا

پست توسط Mil@d »

باز هم دربی استقلال پرسپولیس 1-1 شد. نتیجه ای که در پست نظرسنجی 1.6 میلیونی پیش بینی کرده بودم.

بعد از زدن گل استقلال به طور کاملا واضحی بازی دست پرسپولیس افتاد و حتی بعد از گل تساوی علی کریمی در 8 دقیقه پایانی با احتسب وقت اضافه موقعیت خاصی رو دروازه ها ایجاد نشد.
به نظر من اگر این بازی 20 بار دیگر هم تکرار شود نتیجه مساوی خواهد بود وبرای اینکه زیادی ضایع بزی نشود 1-1 ختمش می کنند تا به اصطلاح گل هم داشته باشد.
برای فوتبال کشورم متاسفم یکه از ترس عواقب باخت یکی از دو تیم اجبارا باید بازی مساوی تمام شود.
  بی  
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

کودتای ژنرال امپراطور را رو سیاه کرد...

پست توسط samanrossonero »

تصویر

با سلام...
میدونم عنوان مطلب من اینجوری تداعی می کنه که انگار استقلال برده اما,نه,استقلال نبرد ولی ما تهی بودن و درماندگی قطبی رو در مقابل فکر قلعه نوئی دیدیم و به همین خاطر آقای بین المللی پر ادعا رو سیاه شد...
همه امروز بازی رو دیدیم...
داور آفساید بیخود گرفت و پنالتی نگرفت در حالی که دست واعضی پای برهانی رو زد...
یک سوال دارم,تاکتیک پرسپولیس چی بود؟
آیا مهار کردن یک مهاجم سرعتی اما گلنزن که تک به تک های زیادی رو خراب کرد واسه یک مربی بین المللی با دفاع های بین المللی که به قول خودشون واسه جام باشگاهها بسته شده اینقدر سخته؟!!
استقلال بالاخره روی تاکتیک ژنرال گل زد اما پرسپولیس چیکار کرد؟
مدافع کشید بیرون مهاجم آورد تو...
این تاکتیک نیست این بازی احساسی هست...
کوچکترین مربی های دنیا هم تحت تآثیر استرس و احساس همین کارو میکنن...
جالبه 90 دقیقه سانتر کردنو اوت دستی که همه مسخرش می کردن امروز از مربی بین المللی سر بزنه...
تیم پرسپولیس به خاطر برتری عددی مهاجمینش گل زد و من شخصآ ندیدم تاکتیک به خرج بدن...
تاکتیک یعنی فرار برهانی روی پاس تعویض طلایی قلعه نوعی از بین 3 مدافع...
یک نکته جالب دیگه عصبانیت نیکبخت از تعویض شدنش و فحاشی زیز لب او بود که نشون میده این مربی نتونسته هنوز بازیکنهارو توجیح کنه...
کنده شدن صندلی های آزادی طی اقدام وحشیانه تماشاگرنماهای پرسپولیس هم که به زیبایی ورزشگاه آزادی صدمه می زنه و به فوتبال مملکت و ورزشگاه آزادی خسارت وارد می کنه از نکات زشت بازی بود...
گوشه ای از صحبتهای مربی های و مسئولین دوتیم قبل بازی:
مصطفوی: دربی راحتترین بازی ماست,به راحتی می بریم!!!
جویباری:مانند قطبی تخیلی فکر نمی کنیم...
قطبی:کاری می کنیم که هوادارهای پرسپولیس با دیدن استقلالی ها لبخند بزنند...
قلعه نوعی:من هیچوقت داربی را نمی بازم...
و حالا جالب بود که آقای بین المللی قبل از بازی هم فرمودند ما زیبا بازی نمی کنیم چون به بازی زیبا امتیاز نمی دن و دنبال نتیجه هستیم...
مربی که تاکتیک نداشته باشد به درد لای جرز دیوار می خره و بهتر همین جا هوادارای پرسپولیس رو از هوادارای قطبی جدا کرد...
خودتان قضاوت کنید,کی چه کسی رو سیاه شده؟
کی ادعا کرده و کی مرد عمل هست؟
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

عزیزم وقتی مربی احساسی پرسپولیس مهاجم اضافه میکنه و با 6 مهاجم تو محوطه جریمه حاظر میشن میشه به وضوح دفاع نکرد؟
نه,نتیجه بازی میتونست غیر از این باشه اگر پنالتی واعظی روی برهانی گرفته میشد و موقعیت آفسایدی که علیرضا محمد پر کرده بود هم به اشتباه آفساید گرفته نمیشد...
جالب اینکه گل برهانی روی اشتباه محمد و پرکردن آفساید توسط اون شکل گرفت...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 532
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 5:25 pm
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud »

milad_asle_hal, جان!

اينكه نتيجه واقعي بوده يا هماهنگ شده، نظرات خيلي متفاوته!
ولي بنظر من هر وقت اين دو تا تيم با هم طرف ميشن، بايد منتظر اتفاقات بيشماري باشيم،.... از هزار جورپيش بيني و گزارش رنگارنگ در مورد تركيب تيم، بازيكنان اون بازي، خريد و فروش داور........... تا در گيري وحشتناك تماشاگرنماها و انهدام كامل صندلي ها‌ي ورزشگاه و اسقاط شدن اتوبوسهاي نو!... باشيم!

همون بهتر كه بي سر و صدا 1-1 تمومش كنن تا ملتي بيخود تا چند هفته علاف نتيجه و لابي و... نشن. :-P
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قطبی مساوی را با کمیت گرفت نه کیفیت

پست توسط bahmanwolf »

سلام.......
استقلال نیمه اول خیلی عالی بود ...و 5 دقیقه نیمه دوم.یعنی 50 دقیقه که فوتبال واقعی و شکل طبیعی داشت
استقلال روی حرکت زیبای برهانی گل زد حیف که 3 تا تک به تک رو خراب کرد اگه همونارو گل میکردیم الان پیروزیها حرفی نداشتن....جالبه 6 تا مهاجم داشتن کلا 5 تا حمله درست داشتن ....توجه (سانتر الکی و شوت زدن بالای دروازه موقیعت حسابنمیشه) 1 پنالتی هم رو برهانی نگرفت
اس اس خیلی عالی و با برنامه بود 6 تا مهاجم پیروزی رو گرفته بود و مهار کرده بود
رو 1 اشتباه دفاع 1 گل زدن دقیقه 88 ....ای کاش داور پنالتی میگرفت و از اون تک به تک ها 1 کی دیگه گل میشد ....حالا 90 رو ببینین که داور پنالتی رو نگرفت
ژنرال با تاکتیک 1 به 0 پیش بود ...
خب این که واضحه که 6 تا مهاجم داشته باشی و30 تا سانتر کنی 1کی گل میشه
واسه برای پیروزی متاسفم کی خیلی بی برنامه و بی تاکتیک بود و بازی زیبای اس اس در 50 دقیقه اول خراب کرد
من به همه قول میدم که امسال استقلال قهرمانه امسال
اگه صحبتهای منصوریان و خلیلی رو میدیدین
منصوریان گفت:اگه اکبرپور میموند میتونست با تکنیکش و خطاهایی که میگرفت بازی تو دست استقلال بود و واقعا اکبرپور خطا زیاد میگرفت
واقعا واسه پیروزی متاسفم که میگن کریمی خوب بود
1 گل زد که خیلی راحت بود و 90 دقیقه مهار شده بود....اقای دکارمو هم هیچ نکرد
خلیلی:واقعا ورود کوشکی به ما کمک کرد که استقلال تو دفاع رفت و گل زدیم
واقعا اگه به روال نیمه اول پیش میرفت استقلال میبرد....بابا 6 تا مهاجم و سانتر(تازه سانتر هم نه... زیر توپ زدن چون هر چی زیر توپ مهاجمان پیروزی میگرفتیم) رو شلوغی جلوی دربازه گل زدن...اگه این تیم میخواد به اسیا بره خواهشا نره اونجا جای اس اس با برنامست اونجا 6 مهاجم جواب نمیده .....
واقعا بی طرف باشین نیمه اول روال واقعی و کلا 50 دقیقه اول که اس اس گل زد .....و 40 دقیقه که پیروزی حمله کرد و گل زد..... حالا کدوم تیم گلش همراه برنامه و زیبایی بود .....اگه اس اس دفاع نمیاورد و جباری رو و اکبرپور رو نمیکشید بیرون 100 در100 استقلال میبرد
اخه باعث دفاعی شدن استقلال 6 تا مهاجم پرس پلیس بود اگه 6 تا مهاجم نمیاورد استقلال بازی زیبای 50 دقیقه قبل رو بازی میکرد....1 اشتباه قلعه نوعی این بود که کوشکی رو اورد اگه جباری و اکبرپور میموندن تو زمین پیروزی 6 تا مهاجم داشت و دفاش خالی بود.... پیروزی شانس هم داره دقیقه 88 گل زد و فرصت جبران نبود برای استقلالاگه دقیقه 70 گل میزد یا زودتر و اکبرپور و جباری هم بودن استقلال میبرد چون پیروزی دفاع نداشت
قطبی همه مهاجمهارو اورد و فکر نکرد اگه گل زودتر بزنه دفاع نداره چه کار کنه
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

هوشنگ نصیر زاده :پنالتی استقلال و افساید رو داور اشتباه اعلام کرد

پست توسط bahmanwolf »

سلام...
قابل توجه کسانی که میگن استقلال کثیف برد
جالبه پیروزی ها مساوی کردن انقدر ادعا دارن نمیدونن تصمیمهای داور به نفعشون بوده
هوشنگ نصیر زاده در اخبار 19:45 دقیقه گفت :افساید دقیقه 11 برهانی افساید نبود و داور اشتباه گرفت و خطای پنالتی روی برهانی پنالتی بود که داور نگرفت و پنالتی روی پتروویچ نبود و داور درست عمل کرد و به دلیل تمارض کارت زرد داد.....کجایی مرادی .والا مرادی از این سعد کمیل بهتر بود .این داور خواسته یا نا خواسته 100 به نفع پیروزی کار کرد....قلعه نوعی تو همون اخبار گفت پیروزی غیر حمله توره موقعیت دیگه نداشت..........داور یار 12 پیروزی بود ....پیروزی ها اگه تا حالا حرف میزدین که پیروزی برتر بوده حالا با خواندن این خبر هیچی نگین.........حالا استقلال برتر بوده یا نه ؟حداقل از 1 موقعیت تک به تک و افساید 1 کیشون گل میشد. :-O
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 42
تاریخ عضویت: دوشنبه 4 شهریور 1387, 6:19 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط behruzkhan »

برادر جدي نگير اينها همش تباني و از قبل مشخص شده است.من خودم قبل از بازي هيچ هيجاني نداشتم و ميدونستم مساوي ميشه و همه دوستان هم همينو ميگفتند.فقط بحث بر سر يك-يك يا دو-دو بود!! :-) تباني توي فوتبال ما بيداد ميكنه.
New Member
نمایه کاربر
پست: 5
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 2 مهر 1387, 2:18 pm
محل اقامت: LOSTHEAVEN
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

Re: 1-1 های تکراری استقلال پرسپولیس نتیجه واقعی بازی یا دستور از بالا

پست توسط V.I.T.O »

milad_asle_hal نوشته شده:باز هم دربی استقلال پرسپولیس 1-1 شد. نتیجه ای که در پست نظرسنجی 1.6 میلیونی پیش بینی کرده بودم.

بعد از زدن گل استقلال به طور کاملا واضحی بازی دست پرسپولیس افتاد و حتی بعد از گل تساوی علی کریمی در 8 دقیقه پایانی با احتسب وقت اضافه موقعیت خاصی رو دروازه ها ایجاد نشد.
به نظر من اگر این بازی 20 بار دیگر هم تکرار شود نتیجه مساوی خواهد بود وبرای اینکه زیادی ضایع بزی نشود 1-1 ختمش می کنند تا به اصطلاح گل هم داشته باشد.
برای فوتبال کشورم متاسفم یکه از ترس عواقب باخت یکی از دو تیم اجبارا باید بازی مساوی تمام شود.


حرف در این مورد زیاده، به راحتی نمیشه این اتفاق رو تنظیم کرد و نمیشه از انتشار خبرش جلوگیری کرد! :shock: بنابراین به نظر شایعه میرسه اما اتفاق تکراری ئی که چند سالیه توی ورزشگاه میوفته و همیشه بازی با یک نتیجه تموم میشه شک های موجود رو افزایش میده :-?

ولی!

تا وقتی که طرفدارای فهیم :???: بعدش نیان شهری رو بهم بریزن!
چند صد میلیون به اتوبوس ها و ماشین های مردم خسارت بزنن!
و هر کسی که تنها جرمش عبور از اون منطقه بعد از باخت یک تیم پرطرفداره جونش و اموالش در خطر باشه!

اوضاع همینه!

چرا فقط قسمتیش رو می بینی که نتیجه ی تعیین شده از بیرون بازیه؟ :-x


:razz:
[align=left]Don Vito Corleone 

با اهدای عضو پس از مرگ زندگی دوباره ببخشیم:

[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه 15 تیر 1387, 10:25 pm
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3545 بار

پست توسط sand_fighter »

واقا باز باحالی بود استقلالی ها داشتن کاراته و والیبال بازی میکردن (البته من طرفدار هیچ تیمی نیستم )
behruzkhan عزیز شما درست میگید من روی مساوی کردن شرط بیسته بودم (البته شرط رو کم کنی )
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

با تشکر از حسن نظر دوستای عزیز وجدیدم saman -masoud-vitoکه از وقتی که علاوه بر انجمن های نظامی در اینجا هم مطلب می نویسم با پست های خود به غنای تاپیک کمک میکنند.

راستش من علم غیب ندارم که بگم این نتیجه از بیرون تعیین میشه یا نه ولی دیگه همه ما انسانیم و دارای قدرت تعقل و تفکر. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. وضع بازی و روند متوالی 1-1 های چند بازی اخیر را به دقت دنبال کنید.
به نظر شما عادی است.
من که هر کاری می کنم با طبیعی بودن این قضیه کنار نمی یام.برای روشن شدن موضع شما را به نشریات پارسال و
مصاحبه مهندس فائقی معاون سابق تربیت بدنی ارجاع می دهم که در آن به صراحت از بعضی دخالت های غیر فوتبالیدر نتیجه این بازی پرده برداشته بود.

از همین جا 1-1 بازی برگشت را نیز به اطلاع دوستان میر سانم.
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”