مصاحبه جنجالی دیگری با مایلی کهن

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مصاحبه جنجالی دیگری با مایلی کهن

پست توسط samanrossonero »

تصویر

سرمربي اسبق تيم ملي، کناره گيري علي کريمي از اين تيم را ناشي از بي مهري هايي مي داند که چند ماه قبل در اردوي تيم ملي با اين بازيکن شد و مي گويد: کريمي براي وطنش از هر سربازي سربازتر است و آنهايي که او را مي شناسند مي دانند که اين بازيکن به خاطر کشورش منافع خود را زير پا خواهد گذاشت.

محمد مايلي کهن درباره کناره گيري علي کريمي از تيم ملي به خبرنگاران گفت: جاي شک وجود ندارد که مسئله خط خوردن يا به تعبير بهتر اخراج کريمي از اردوي چند ماه قبل تيم ملي در اردبيل در تصميم امروز وي مبني بر کناره گيري از تيم ملي نقش داشته است.
وي افزود:به عبارت ديگر در آن جريان، آدم هاي کوچک و بزرگ فدراسيون به کريمي توهين کردند. متاسفانه برخي از ما دچار فراموشي شده ايم و يادمان رفته که در آن مقطع با اين بازيکن چه برخوردي شد. به ياد دارم که در آن روزها حتي واژه اخراج پيرامون مسئله کريمي مطرح شد، در حاليکه علي کريمي فرزند اين خاک بوده و بيش از صد بازي ملي انجام داده است.
مايلي کهن در ادامه گفت: چرا نمي پذيريم که در آن مقطع اشتباه کرديم؟ مگر علي کريمي چه گفته بود؟ ايشان فقط گفته بود که امکانات فدراسيون مناسب نيست؛ اما اظهارات او دليل موجهي براي اخراجش بود؟ مسئله ديگر اينکه آقايان بعدها اعلام کردند کريمي جايي بازي نمي کند که ما دعوتش کنيم؛ جالب است در حاليکه کريمي با صد بازي ملي دعوت نمي شد، نفراتي به اردو فراخوانده مي شدند که انگشت کوچک کريمي هم نمي شدند و در تيمي هم بازي نمي کردند!
سرمربي اسبق تيم ملي ادامه داد: کريمي در نامه اخير خود اعلام کرده که فشار مردم و رسانه ها موجب دعوت شدنش بوده که بنده فکر مي کنم اين حرف درستي باشد. علي کريمي در دو بازي اخير پرسپوليس خوب بود اما به اعتقاد من هنوز به آمادگي کامل نرسيده است و اگر هم اعلام کناره گيري نموده به خاطر کشورش بوده و مي خواسته به نفع تيم ملي کار کند. البته برخلاف اينکه عنوان مي شد اين بازيکن از بازيهاي ملي خداحافظي کرده بايد بگويم ايشان عنوان کرده که در مقطع کنوني به اين تيم نمي آيم و نگفته که براي هميشه از فوتبال ملي خداحافظي کرده است. علي کريمي براي وطنش از هر سربازي سربازتر است و آنهايي که او را مي شناسند مي دانند که اين بازيکن به خاطر کشورش منافع خود را زير پا خواهد گذاشت.
سرمربي اسبق تيم ملي افزود: ديدگاههاي مختلفي پيرامون تصميم اخير کريمي مطرح شده اما بنده به عنوان يک کارشناس در اين زمينه معتقدم که يکي از دلايل مهم کريمي براي کناره گيري از تيم ملي اين بوده که هنوز به مرز آمادگي نرسيده است و احساس مي کند در اين مقطع نمي تواند تمام توان خود را براي اين تيم بگذارد؛ در غير اينصورت بخاطر مردم و به عشق تيم کشورش حاضر مي شد براي تيم ملي بازي کند. حتي خود بنده حاضر بودم به خانه کريمي بروم و از او بخواهم بخاطر مردم به تيم ملي برگردد و مطمئن هم هستم که به درخواست من پاسخ منفي نمي داد.
مايلي کهن درباره کريم باقري که بحث دعوت مجدد از او به تيم ملي مطرح است نيز گفت: اتفاقاً بنده اين عقيده را داشتم که کريم بايد دعوت شود و فکر مي کنم اين عقيده به مربيان تيم ملي منتقل شده باشد. يادم هست که قبل از جام جهاني 2006 يک سري از دوستان تماس گرفتند و گفتند چون حرف شما خريدار دارد، از کريم باقري حمايت کنيد تا پيراهن تيم ملي را بپوشد اما بنده به آنها گفتم اولاً اهل کارهاي باندي و گروهي نيستم و ثانياً احساس مي کنم کريم باقري الان در پرسپوليس هم کارايي لازم را ندارد چه برسد در تيم ملي، اما امروز معتقدم که کريم باقري به درد تيم ملي مي خورد و با اين آمادگي که دارد مشکل اصلي تيم دايي در مرکز ميدان را مي تواند حل کند. بنده هميشه معتقد بوده ام که شناسنامه افراد ملاک نيست بلکه مهم آمادگي آنهاست.

منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”