کاکا و بوفون در لیست چلسی شماره 2!!!((منچسترسیتی))

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

کاکا و بوفون در لیست چلسی شماره 2!!!((منچسترسیتی))

پست توسط samanrossonero »

با ادامه شايعات مربوط به نقل و انتقالات در باشگاه فوتبال منچسترسيتي انگليس، جيانلوييجي بوفون و كاكا آخرين بازيكناني هستند كه به اين تيم نسبت داده شده اند.

به گزارش روزنامه نيوز آو د ورلد، باشگاه منچسترسيتي بعد از انتقال مالكيت آن به يك گروه سرمايه گذار اماراتي در ماه سپتامبر به ثروتمندترين باشگاه ليگ برتر تبديل گشت و پس از آن خبرهاي زيادي از رفتن بازيكنان صاحب نام به اين تيم منتشر شد.

بوفون دروازه بان تيم يوونتوس ايتاليا و كاكاي برزيلي ظاهرا آخرين بازيكناني هستند كه نظر مارك هيوز سرمربي منچسترسيتي را به خود جلب كرده اند.

گفته مي‌شود در فصل نقل و انتقالات ژانويه مبلغ ‪ ۱۰۰‬ميليون پوند در اختيار وي براي تقويت تيمش قرار خواهد گرفت.

نيوز آو د ورلد مدعي شده است، با توجه به وضعيت بي‌ثبات بوفون در يوونتوس و تلاش او براي يافتن باشگاه جديد، انتقال او در ازاي ‪ ۲۵‬ميليون پوند محقق خواهد شد.

از سوي ديگر قيمت كاكا براي رفتن از آث ميلان دو برابر اين مبلغ گزارش شده است. در تابستان خبرهاي زيادي در مورد پيوستن بهترين بازيكن سال جهان به چلسي منتشر شد اما وي تصميم گرفت در سن سيرو بماند.

امضاي قرارداد منچسترسيتي با روبينيو از رئال مادريد در ساعات پاياني فصل نقل و انتقالات گذشته و در ازاي مبلغ هنگفتي، نشان از برنامه‌هاي اين باشگاه مي‌دهد.

در حال حاضر بوفون و كاكا نيز به فهرست طولاني شامل تيه ري هانري، آنتونيو كاسانو، سسك فابرگاس و فرناندو تورس و رونالدو پيوسته‌اند كه بعد از مالكيت جديد منچسترسيتي به اين تيم نسبت داده شده اند.


منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”