تماشاچی نمی خواهیم,علی کریمی ما باش...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

تماشاچی نمی خواهیم,علی کریمی ما باش...

پست توسط samanrossonero »

تصویر

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران اعلام کرد: در دیدار این تیم مقابل کره شمالی در ورزشگاه آزادی به تماشای بازی خواهد نشست.
کریمی که هفته قبل پس از فراخوانده شدن به اردوی تیم ملی با انتشار نامه ای خداحافظی خود از تیم ملی را اعلام کرد ، دیشب در تماس با برنامه تلویزیونی نود که به حاشیه های تیم ملی و انتقاد از علی دایی می پردازد اعلام کرد:چهارشنبه در ورزشگاه آزادی حضور خواهد یافت تا تماشاگر بازی تیم ملی باشد.

مهاجم تیم پیروزی تهران که در آغاز مربیگری دایی در تیم ملی بازوبند کاپیتانی این تیم را بر عهده داشت پس از انتقاد از مدیریت فدراسیون فوتبال از سوی مقامات این فدراسیون محروم و از تیم ملی کنار گذاشته شد اما هفته گذشته با درخشش در دو بازی اخیر تیم پیروزی توسط دایی به تیم ملی دعوت شد.

وی که پیش از آغاز لیگ فوتبال قطر ، به علت نارضایتی مسئولان تیم السیلیه از این باشگاه اخراج شده بود پس از بازگشت به ایران و پیوستن به پیروزی در تمام مصاحبه های خود تاکید می کرد که به تیم ملی فکر نمی کند اما در واکنش به اظهارات دایی که روی تعصب به تیم ملی تاکید داشت ، اعلام کرد:برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کند و در ورزشگاه آزادی حضور خواهد یافت.


منبع:سایت شبکه خبر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Junior Poster
Junior Poster
پست: 127
تاریخ عضویت: شنبه 30 دی 1385, 3:45 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار
تماس:

پست توسط Ahmadreza_b »

فکر کنم خداحافظی از تیم ملی در این شرایط کاره درستی نبود.
البته رفتار ناشایست مسولان و خود دائی با کریمی قبول اما با این کار ما یک مهره ارزشمند را در راه صعود به جام جهانی از دست دادیمو خود کریمی هم از بازی احتمالی در جام جهانی محروم شد.
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

[External Link Removed for Guests]

انجمن تخصصی موبایل1

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”