یادی از علی دوستی...((حمید علیدوستی نه))

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

یادی از علی دوستی...((حمید علیدوستی نه))

پست توسط samanrossonero »

شاید وقتی موتور سیکلت او به سرقت رفت هیچ وقت فکرش را نمی کرد به محض این که شاگرد سال های نه چندان دورش خبردار شود، از آلمان اطرافیانش را در تهران مأمور کند تا زود و تند و سریع یک موتور سیکلت نو بخرند و دم خانه به وی تحویل دهند. وقتی پسر نیک فوتبال ایران از آلمان خبردار شد که مربی اش در فوتبال که خیلی مدیونش بود وسیله ای ندارد که عصرها به زمین تمرین برود و با تلاش، مهدی مهدوی کیاهای دیگری برای فوتبال ایران پرورش دهد، از طریق خانواده اش مشکل علی دوستی را برطرف کرد. علی دوستی حالا دیگر چهره سرشناسی در فوتبال ماست. اگر تا همین چندی قبل خیلی ها او را با حمید علیدوستی اشتباه می گرفتند ولی حالا همه سرمربی تیم ملی نوجوانان که به جام جهانی صعود کرده را می شناسند. او مشهور به سازندگی در فوتبال ماست. علی دوستی سال ها در رده های پایه باشگاه بانک ملی هم چهره های ارزشمندی به فوتبال ما تقدیم کرد و هم در لیگ های نوجوانان، جوانان و امید عناوین مهمی را برای باشگاه بدست آورد. داود فنایی، علی انصاریان، محمد برزگر، هادی مهدوی کیا و چندین بازیکن سرشناس دیگر.
اما بزرگترین هدیه علی دوستی برای فوتبال ما مهدی مهدوی کیای نازنین است. او همیشه از علی دوستی به نیکی یاد می کند و قدردان مربی پرورش دهنده اش بوده و هست. مهدی به عنوان یکی از اولین کارهایش زمان مراجعت به ایران همیشه دیدار با علی دوستی را در برنامه اش قرار می دهد. علی دوستی چند دوره به عنوان دستیار در رده های پایه ملی کار کرد تا سرانجام حکم نفر اول تیم ملی نوجوانان برای بازی های مفدماتی جام جهانی به نامش خورد و چه خوب خودش را به جامعه فوتبال برای چندمین بار اثبات کرد. او حالا سرمربی تیم صعود کرده به جام جهانی است و این چیز کمی نیست، خصوصاً که این تیم خالی از بازیکن صغر سنی است. علی دوستی پس از سال ها کوشش حقش را گرفت. نوش جانش.
منبع:آرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”