جدال استقلال و برق,جذاب مثل یک فینال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جدال استقلال و برق,جذاب مثل یک فینال

پست توسط samanrossonero »

هفت مسابقه از بازي‌هاي معوقه هفته پنجم رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر، عصر جمعه، در شهرهاي مختلف كشور برگزار مي‌شود كه در مهمترين اين ديدارها تيم فوتبال استقلال تهران ميزبان تيم برق شيراز است

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی به مصاف برق شیراز می رود که در هفته های اخیر لیگ برتر روند رو به رشدی داشته و با زدن 14 گل در 4 بازی اخیر خود در شرایط روحی و روانی خوبی به سر می برد. در آنسوی میدان برق شیراز نیز جایگاه خوبی در جدول رده بندی دارد و تنها تیم بدون شکست لیگ هشتم به حساب می آید. شاید شکست این رکورد در ورزشگاه آزادی بالاترین انگیزه برای شاگردان قلعه نویی باشد اما محمد عباسی مربی بدون ادعای شیرازی ها برای آنکه ثابت کند نتایج این تیم اتفاقی نبوده، انگیزه های فراوانی دارد.
جالب ترین اظهار نظر در مورد این بازی مربوط به گفته های مدیرعامل برق شیراز است که در مصاحبه با رسانه های خبری اعلام کرد به هواداران استقلال پیشنهاد می کنم به استادیوم نیایند، چون باید ناراحت ورزشگاه آزادی را ترک کنند.
بدون شک عناصر هجومی استقلال، یعنی جباری، اکبرپور و برهانی از مهمترین مهره های قلعه نویی در این دیدار محسوب می شوند، البته با توجه اینکه جباری در بازی روز چهارشنبه تیم ملی ایران مقابل کره شمالی بازی کرد، شاید نتواند روز خوب خودش در آن بازی را تکرار کند اما غفلت از این بازیکن تبعات جبران ناپذیری برای برق شیراز به دنبال خواهد داشت. در تیم برق شیراز نیز فرید عابدی، بهترین گلزن لیگ برتر و مهدی شیری از عناصر تاثیرگذار و خطرناک محمد عباسی بشمار می روند.
استقلالی ها از دیدار مقابل برق شیراز خاطره خوبی در ذهن دارند، زیرا در آخرین دیدار لیگ ششم استقلال تهران با غلبه بر برق شیراز قهرمان لیگ برتر شد. آخرین دیدار این دو تیم نیز در ورزشگاه آزادی با برتری 4-2 آبی پوشان پایتخت همراه بود.
قضاوت این دیدار بر عهده محمود رفیعی است و رضاسخندان و حیدر شکور کمک های این دیدار هستند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران: طالب لو، منتظری، شکوری، قربانی، حیدری، منیعی، کاظمی، جان واریو، جباری، برهانی و اکبرپور
ترکیب احتمالی برق شیراز: بیرانوند،صمد زارع، عابدی نژاد، نیک خواه، آفند، کریمیان، ستار زارع، شیری، داریوش یزدانی، جعفری، عابدیسایر دیدارهای امروز به شرح زیر می باشد:

پيكان - ابومسلم (ساعت 15 در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين)، داور: سعيد بخشي‌زاده‌
پاس - راه‌آهن (ساعت 15 در ورزشگاه قدس همدان)، داور: هدايت ممبيني‌
پيام - استقلال اهواز (ساعت 15 در ورزشگاه ثامن مشهد)، داور: قاسم واحدي‌
ملوان -‌ مس كرمان (ساعت 15 در ورزشگاه تختي انزلي)، داور: تورج حق وردي‌
ذوب‌آهن‌ - صباي قم (ساعت 15 در ورزشگاه فولاد شهراصفهان)، داور: عليرضا فغاني‌
مقاومت سپاسي - پگاه (ساعت 15 در ورزشگاه حافظيه شيراز)، داور: محمد حسين اسدي


منبع:آرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”