مصطفوی:بگذارید حتی یک نفر در این فوتبال آبرو داشته باشد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مصطفوی:بگذارید حتی یک نفر در این فوتبال آبرو داشته باشد

پست توسط samanrossonero »

تصویرمديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از رسانه‌ها درخواست مي‌كنم كه صادق باشند و اصل صداقت را مبناي كارشان قرار دهند تا با كمك يكديگر بتوانيم در رشد و پيشرفت تيم پرسپوليس قدم برداريم.

داريوش مصطفوي در نخستين نشست خبري باشگاه پرسپوليس كه پنج‌شنبه در مركز بين‌المللي همايش‌هاي رايزن برگزار شد، ابتدا و در پاسخ به سوال خبرنگار يكي از خبرگزاري‌ها مبني بر اين كه آيا شما از تصميم "علي كريمي" براي عدم حضور در تركيب تيم ملي فوتبال ايران اعلام حمايت كرده‌ايد؟ و اين كه چرا هنوز وضعيت كميته‌ي انضباطي باشگاه پرسپوليس مشخص نيست؟ گفت: بگذاريد حتي يك نفر در فوتبال آبرو داشته باشد. برخي از شما خبرنگاران حتي براي يك نفر از كساني كه در ورزش كار مي‌كنند، آبرو نگذاشته‌ايد و من با تجربه‌ي زيادي كه در ورزش كشور دارم به خوبي به اين مساله واقف هستم. هيچ مديري نمي‌تواند چنين حرفي بزند و از تصميم بازيكنش مبني بر عدم حضور در تيم ملي حمايت كند. چطور مي‌شود من چنين كاري را كرده باشم.

وي افزود: من براي اين خبرگزاري كه چنين صحبت‌هايي را به دروغ از قول من منتشر مي‌كند، متاسفم.

مصطفوي ادامه داد: من خودم بارها گفته‌ام كه بازيكنان پرسپوليس وظيفه دارند در هر شرايطي به تيم ملي كمك كنند. تيم ملي متعلق به فرد نيست و بهتر است با كمك به آن در پيروزي‌هايش دخيل باشيم و دل هواداران و دل مردم را شاد كنيم.

وي ادامه داد: يكي از روزنامه‌ها نوشته است كه برادرزاده‌ي "مصطفوي" اسپانسر باشگاه پرسپوليس خواهد شد، بايد بگويم كه برادرزاده‌ي من 9 سال دارد و اين خبر كذب محض است.

مديرعامل پرسپوليس هم‌چنين درباره‌ي آيين نامه كميته انضباطي اين باشگاه نيز گفت: آيين نامه كميته‌ي انضباطي مربوط به گذشته است و ما بايد آن را بازبيني كنيم. فكر مي‌كنم طي روزهاي آينده آيين نامه جديد آماده شود. هم‌چنين قرار است براي رسيدگي به مسائل مختلف كه مي‌طلبد در كميته‌ي انضباطي باشگاه بحث شود موقتا اين كميته را راه‌اندازي كنيم تا به مسائل مختلف رسيدگي شود.

مصطفوي در خصوص غيبت "ابراهيم توره" نيز گفت: نامه‌اي را به فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) و هم‌چنين فدراسيون ايران مي‌نويسيم كه اين بازيكن مدتي است از كشور خارج شده و غيبت غير موجه دارد تا نسبت به اين مساله از سوي آنها توجه خاصي شود.

مصطفوي هم‌چنين در پاسخ به سوالي مبني بر اختلاف موجود در هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: در يك هيات مديره ممكن است افراد با سليقه‌هاي مختلف كار كنند اما، اين اختلاف‌ها تنها در مورد خط مشي آنهاست و مشكل خاص ديگري كه منجر به اختلاف شود نداريم. اگر برخي خبرنگاران مي‌گويند حضور كمرنگي نسبت به اعلام اخبار باشگاه پرسپوليس و يا مصاحبه‌هاي مختلف پيدا كرده‌ايد، در پاسخ بايد بگويم كه اگر قرار باشد مطالبي كه برخي از آنها به دروغ از قول من چاپ مي‌كنند وجود داشته باشد، آري حضورم كمرنگ شده، اما از نظر خودم هيچ كمرنگي در اعلام اخبار باشگاه پرسپوليس و يا انجام مصاحبه ندارم چرا كه اگر غير از اين بود در اين جلسه حضور نمي‌يافتم.

وي افزود: پست من در باشگاه پرسپوليس علاوه بر حضور در هيات مديره مديريت باشگاه نيز است كه طبق آن هيچ كس اجازه‌ي دخالت در امور اجرايي باشگاه را ندارد و تمام تصميمات و اقدامات در اين زمينه با من است. كما اين كه من هم در حيطه مسئوليت سرمربي تيم هيچ دخالتي ندارم و قطبي در آن بخش اختيار تام دارد.

مصطفوي هم‌چنين در مورد شايعه بركناري افشين قطبي پس از نتايج اخير پرسپوليس خاطر نشان كرد: قرارداد ما با افشين قطبي 2 ساله است و او به هيچ وجه تا پايان اين مدت از سمت خود بركنار نمي‌شود و ما قصد خداحافظي با او را نداريم. من هرگونه شايعه‌اي در اين زمينه را تكذيب مي‌كنم و اعلام مي‌كنم كه ما تازه قطبي را به دست آورده‌ايم و قصد داريم از توانمندي‌هاي او براي رشد تيم پرسپوليس استفاده كنيم. ما عملكرد قطبي را زير نظر گرفته‌ايم و وقتي مي‌بينيم در بازي مقابل استقلال پس از 11 پاس سالم و صحيح موفق به گل زني مي‌شويم، نشان مي‌دهد كه روي اين تيم كار شده است و درآينده ثمرات بيشتري خواهد داشت.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از شما رسانه‌ها مي‌خواهم كه صادق باشيد واصل صداقت را مبناي كارتان قرار دهيد تا با كمك به يكديگر بتوانيم در رشد و پيشرفت تيم پرسپوليس قدم برداريم. مطمئنا بنده صحبت‌هاي خطرناكي كه در برخي روزنامه‌ها و يا از طريق تلكس يك خبرگزاري خاص منتشر مي‌شود را تكذيب مي‌كنم و معتقدم چنين مسائلي جز ضربه زدن به پرسپوليس و فوتبال هيچ سود و فايده‌ي ديگري ندارد.

مصطفوي درادامه درباره‌ي امضاي نهايي قرارداد اسپانسر باشگاه پرسپوليس به خبرنگاران گفت: قول داده بوديم كه اسپانسرهايي با رقم‌هاي بالاتر را براي تيم پرسپوليس جذب كنيم اما، مذاكرات مختلفي با شركت‌هاي گوناگون صورت گرفت كه هر يك به دلايلي منتفي شد. اميدوارم حضور اسپانسر جديد بتواند مقدمه‌اي براي حضور اسپانسرهاي قوي‌تر در فوتبال ايران و باشگاه‌هاي بزرگ باشد. البته در بحث درآمدزايي باشگاه‌ها صدا وسيما هم بايد فكري بكند و درآمد مناسبي را بابت پخش بازي‌هاي ما پرداخت كند و توجه داشته باشد كه اين همه پولي كه پرسپوليس در زمينه‌هاي گوناگون خرج مي‌كند از كجا پرداخت مي‌شود.

مصطفوي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر ضعيف بودن كانال‌هاي انتشار خبر از سوي باشگاه پرسپوليس و يا شايعاتي مبني بر وجود جاسوس در اين باشگاه تصريح كرد: هيچ جاسوسي در باشگاه نداريم اما، سعي مي‌كنيم كانال‌هاي ارتباطي‌مان را با روزنامه‌ها و رسانه‌هاي مختلف قوي‌تر كنيم. فكر مي‌كنم از روز شنبه تصميماتي اتخاذ شود تا چندين نفر به كادر روابط عمومي فعلي اضافه شوند تا ما بتوانيم دراين زمينه قوي‌تر عمل كنيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس هم‌چنين درباره‌ي كيفيت كمك‌هاي حسين هدايتي به باشگاه پرسپوليس و اين كه آيا هدايتي تنها براي حل مشكلات مالي پرسپوليس به جمع هيات مديره پرسپوليس اضافه شده است يا خير؟ گفت: هدايتي انسان باشخصيتي است كه كمك‌هاي مادي و معنوي بسياري را به پرسپوليس داشته است. او از هيچ تلاشي براي پيشرفت و موفقيت پرسپوليس دريغ نكرده و حضورش در كنار ما بسيار تاثير گذار است. مطمئنا پس از دريافت پولي كه بابت حق اسپانسر تيم در آينده نزديك خواهيم داشت، سعي مي‌كنيم هزينه‌هاي "هدايتي" را در تيم پرسپوليس جبران كنيم.


منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”