حقيقى: سعى ام را مى كنم تا پرسپوليس گل نخورد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

حقيقى: سعى ام را مى كنم تا پرسپوليس گل نخورد

پست توسط samanrossonero »

كادر فنى پرسپوليس تصميم گرفت بار ديگر به " عليرضا حقيقى " سنگربان جوان خود فرصت دهد تا در تركيب اصلى اين تيم قرار بگيرد. دريافت ۴ گل در بازى هاى قبل توسط واعظى و مصدوميت او باعث شد تا قطبى تصميم به تغيير در درون دروازه تيمش بگيرد.

• مثل اينكه قرار است در اهواز در تركيب اصلى قرار بگيرى؟
- درست است. همين طور است كه مى گوييد. به هر حال كادر فنى اين طورى تصميم گرفته كه در اين بازى حضور داشته باشم.

• حالا بعد از چند هفته نيمكت نشينى آماده هستى؟!
- خدا را شكر از نظر جسمى مشكلى ندارم. در اين مدت كه بازى نكردم تمريناتم را خيلى خوب انجام داده ام. وضعيتم خوب است. از نظر روحى هم همين طور. آماده ام تا در روز بازى دروازه پرسپوليس را بسته نگه دارم.

• يعنى مقابل فولاد، پرسپوليس گل نمى خورد؟!
-سعى مى كنم كه اين طور باشد. البته فوتبال قابل پيش بينى نيست. ممكن است روى يك اتفاق دروازه ما باز شود اما من سعى و تلاشم اين است كه دروازه تيم را بسته نگه دارم و وظايفم را درست انجام دهم.

• اما درچند بازى اخير ساده گل خوردن براى پرسپوليس عادت شده!
- ساده گل خوردن گاهى پيش مى آيد. ما هم مدافعان خوب و بزرگى داريم و هم مهدى واعظى در اين مدت توانايى خودش را نشان داده است اما وقتى تيم دچار يك اشكالاتى مى شود و حريفان به گل مى رسند، نمى توان گفت تقصير گلر يا مدافعان است. هيچ گلر يا مدافعى دوست ندارد عملكردش زير سؤال برود. ما بايد كارى كنيم اين اتفاقات به حداقل برسد.

• بازى با فولاد را چطور پيش بينى مى كنى؟
- چاره اى جز كسب پيروزى نداريم. فولاد هم جزو تيم هاى خوب و سرسخت ليگ است. شايد دربازى هاى قبلى نتيجه خوبى نگرفته اند اما ما نبايد فريب آنها را بخوريم. آنها براى بازى با پرسپوليس انگيزه هاى زيادى دارند. ما در ۲ بازى اخير فقط يك امتياز گرفتيم. ۳ امتياز اين بازى هم از نظر روحى و روانى هم از نظر رقابت با ساير تيم ها مى تواند براى ما بسيار مفيد باشد. اميدوارم روز شنبه يك بازى خوب انجام دهيم و دست پر از اهواز برگرديم.

• راستى بازى تيم ملى را ديدى؟!
- بله، من هم مثل همه ايرانى ها براى موفقيت اين تيم دعا كردم. خدا را شكر بچه هاى ما خيلى خوب كار كردند. اشتباهاتى وجود داشت اما به نظرم بهتر است انتقادهاى كه مطرح مى شود همگى به رفع اشكالات كمك كند نه اينكه افراد را رودرروى هم قرار دهد. اميدوارم روند پيروزى هاى تيم ملى همچنان ادامه داشته باشد.

• از معمارزاده خبر دارى؟!
- بى خبر نيستم. پايش را عمل كرده است. او دچار يك بدشانسى بزرگ شد. اميدوارم او هرچه زودتر به جمع ما ملحق شود و ديگر اين اتفاق براى هيچ كدام از بچه هاى تيم نيفتد.

منبع: ابرار ورزشی
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”